Skocz do zawartości

Danowskie - Kemping "W zatoce"


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie chciałem tu pisać bo by źle było odebrane. Ale skoro taka potrzeba:

Biwak Pod Sosnami - Okartowo Tartak: https://goo.gl/maps/6mRXXxXKsCn

Jednak powiem, ze chętnie bym wrócił do Danowskich w sezonie jeśli by ktoś dał mi zapewnienie, że nie będzie imprezowni. Sam kemping w Danowskich jest fajny, właścicielka dba o wszystko jak może to jednak potrzeba chyba męskiej ręki i decyzji czy nastawia się na rodzinny kemping czy na weekendową imprezownię - jak zresztą sami piszecie. No i jagodzianki i pierogi w pobliskim sklepie i lokalu... mniam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku spędziliśmy dwa weekendy w czerwcu  i było spokojnie. Jednak "kółko różańcowe" było puste, zamknięte na cztery spusty. Pozostali stali bywalcy (mimo zastawienia całego 'środka' pola i kilkunastu przyczep/namiotów byli bardzo ok. W dzień i wieczorami nie było ciszy  (bo i być jej nie może z dziećmi i w dużym towarzystwie) ale noce po 22 były bardzo spokojne. Mam jednak przekonanie graniczące z pewnością że gdyby przyczepy ustawione w podkowę były zajęto to było by zupełnie inaczej. 

Najfajniejszą noc w Danowskich i tak spędziłem w styczniu/lutym. -20 i nikogo oprócz mnie :D Cisza jak makiem zasiał, tylko śnieg pod stopami skrzypiał i lud się kruszył na jeziorze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Byłem i ja w ten weekend, urokliwe miejsce na pewno tam wrócę, sanitariaty na 5+, ludzie na kempingu życzliwi w sumie około 70 przyczep plus parę namiotów,bez zagłuszania z bombaxa przez tubylcow.Jedynie plaża na minus ,albo płytko przed pomostem  albo głęboko za ...,niestety wszystkim nie dogodzisz....?

IMG_20190629_145908.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Byłem i jak dla mnie fajne miejsce, byłem we wrześniu gdzie na polu zostało już tylko kilka osób, staliśmy dokładnie na tej górce z filmu, trafiłem tam przypadkowo bo to jedno z niewielu miejsc otwartych w czasie kiedy byliśmy, napewno jeszcze tam zawitam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Commander napisał:

Cześć.

Jak się prezentował kemping w tym roku? Czy wesoła ekipa dalej dokazywała? Coś z wyposażenia przybyło?

Pytam bo biorę to miejsce pod uwagę.

Byłem w sezonie gdzie obłożenie było ogromne (większego nigdy nie zastałem) i z ciszą nocna problemu nie było na całym polu. Wesoła ekipa również była, ale nie wyróżniali się. Godzina 22 i wszystkie odgłosy milkły.

Z wyposażenia więcej punktów z elektryką na pewno, trochę drzew wycięto i stanowisk ciekawszych przybyło. Więcej nie pamiętam, tylko raz udało nam się wyjechać w minionym roku do Danowskich.

A pobyt jak zwykle pierwsza klasa ??

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.