Skocz do zawartości

dodatkowe lusterka raz jeszcze


GREJZI

Rekomendowane odpowiedzi

cześć

Miałem ten sam problem z lusterkami ( vectra b ) .

Nie chciałem kupować tych mocowanych na paski bo podejrzewałem ze ześlizgną się z lusterek .

Poszperałem na alledrogo i znalazłem takie mocowane na drzwi auta .

Są używane ale w czym to przeszkadza.

Zadzwoń do gościa bo widzę ze ma jeszcze 3 komplety

link

http://www.allegro.pl/item1076026129_lusterka_do_holowania_przyczep_kempingowych_i_towa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Też mam Vectrę B i dokupiłem lustra w sklepie internetowym. Kilkakrotnie odpisywałem na forum i podawałem linki. Jeżeli poszukacie to znajdziecie. W tej chwili już nie pamiętam gdzie to było. Dodam, że lustra spisują się świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doszła paczka z lusterkami montowanymi na błotnik . Wyglądają na solidne . Jutro przymiarka i foto jak to się komponuje .

Patrząc na nie z pewnością będą o wiele bardziej stabilne niż te montowane paskami na lusterka auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja podjąłem decyzję i zakupiłem EXCELLENT VIEW:

http://allegro.pl/item1084522034_lusterka_do_holowania_przyczep_terenowe_busy_inne.html

 

Nie chcę robić reklamy temuż użytkownikowi, ale naprawdę zakupu dokonałem w poniedziałek wieczorem (puściłem przelew), a dzisiaj dotarła do mnie przesyłka. Tak więc - mogę z czystym sercem polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze uważać przy zakadaniu by lakieru nie porysać :-]

 

... polecam założyć te mocowania na paskach i ich przez cały wyjazd nie ściągać, do bagażnika chowamy same lusterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za doradztwo. :-]

 

Lusterka zakupiłam http://allegro.pl/item1056469597_lusterka_dodatkowe_do_przyczepy_kempingowej.html

"Na sucho" prezentują się całkiem całkiem :-]:jesc: - zobaczymy jak się sprawdzą podczas ciągnięcia budki. Nastąpi to w sobotę - :-] ciągniemy do Ustki :-]

 

Pozdrawiam wszystkich, życząc - sobie również - niedrgających widoków w lusterkach podczas bezkolizyjnych i wspaniałych podróży :-]

 

Grażyna :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam drobny problem, mianowicie zdarza się że lusterko składa się przy wymijaniu z TIR-ami. Mam właśnie takie z przyssawkami jak prezentowane powyżej.

 

Reich-ExcellentView.jpg

 

Macie może jakieś porady? Rozkręcać lusterko i szukać rozwiązania w zawiasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze uważać przy zakadaniu by lakieru nie porysać

Ja nie mam tego problemu. Mam czarne lusterka :-]

 

lusterko składa się

 

Rewir, ale jak Ci się składa lusterko? To w samochodzie? opada dodatkowe?

Jeżeli to w samochodzie - to może kwestia przesunięcia bliżej auta rozwiąże problem.

Jeżeli dodatkowe - to może trzeba mocniej skręcić to pokrętło do mocowania.

 

do bagażnika chowamy same lusterka.

Tak planuję :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to w samochodzie - to może kwestia przesunięcia bliżej auta rozwiąże problem.

 

Lewe w samochodzie, dodatkowe mam przykręcone bardzo mocno. Może faktycznie spróbuje je trochę bliżej zamocować. Tyle że kawałek pola widoczności zostanie wtedy zmniejszony. A jak to nie pomoże to trzeba będzie chyba rozmontować i poskręcać zawias lusterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

U mnie także występuje problem ze składaniem się lewego lusterka podczas mijania się z dużym pojazdem. Istnieje to podczas wiatru, gdy duża masa powietrza pchana jest przez ciężarówkę. Myślę, że problem leży po prostu w konstrukcji lusterek zewnętrznych, które posiadają za słabe "zatrzaski". Zaznaczam, że lusterka nie są ani "zużyte", ani uszkodzone. Kolega Dżuma zastosował w swoim aucie taką lineczkę idącą od błotnika do lusterka. Lusterka do holowania przyczepy mam takie za 39 - 45 zł, na takie gumowe dwie opaski, co prawda drżą, ale te samochodowe i tak są tak duże, że nie ma większych problemów z patrzeniem wstecz.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.