Skocz do zawartości

Opłata za A4 - zestaw auto przyczepa


balthur

Rekomendowane odpowiedzi

Ile zapłacę za przejazd autostradą A4 na trasie Gliwice-Kraków?

Zsatanawiam się czy warto jechać autostradą, czy wybrac trasę alternatywną, wolniejszą, ale czy tańszą? Jakie są Wasze opinie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam !

 

Ile zapłacę za przejazd autostradą A4 na trasie Gliwice-Kraków?

Zsatanawiam się czy warto jechać autostradą, czy wybrac trasę alternatywną, wolniejszą, ale czy tańszą? Jakie są Wasze opinie na ten temat?

 

Na odcinku Katowice - Kraków w tym roku zapłaciłem na dwóch bramkach po 13,50 w jedną stronę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to całkiem niechudo. godzinkę krócej ale 27 złociszy trzeba wydać ;)

Niechudo jest na autostradzie wielkopolskiej ;). 27 zł z przyczepą na jednej bramce zostawiasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracałem znad morza wczoraj i pojechałem A1. Na bramce w Grudziądzu zapytałem jaka cen przejazdu od Pruszcza do Grudziądza z kempingiem...41 zł ;) czy może ktoś potwierdzić to info ?

Kategoria nr 2

http://www.autostradaa1.pl/pl/oplaty/taryfikator.html

 

Dokładnie za przejazd Rusocin - Nowe Marzy 41,5 zł za zestaw ;). Auto osobowe solo 17,5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracałem znad morza wczoraj i pojechałem A1. Na bramce w Grudziądzu zapytałem jaka cen przejazdu od Pruszcza do Grudziądza z kempingiem...41 zł ;) czy może ktoś potwierdzić to info ?

Kategoria nr 2

http://www.autostradaa1.pl/pl/oplaty/taryfikator.html

 

Dokładnie za przejazd Rusocin - Nowe Marzy 41,5 zł za zestaw ;). Auto osobowe solo 17,5 zł.

 

też sprawdzałem w zeszłym roku i ;) - pojechałem starą 1, jedzie się znośnie bo większość leci na A1 i stara droga jest pusta ;)

 

na A4 też kat.2 http://www.autostrada-a4.pl/index.php?gid=33 i opłata 2x13.5zł

A4 jadę, jak jadę dalej autostradą w kierunku Wrocławia, wtedy można szybko przemknąć przez Śląsk, ale jadąc do DK1 (na północ), zawsze lecę na Olkusz i Dąbrowę.

Od Olkusza jest już dwupasmówka i jedzie się całkiem znośnie, a do Olkusza też powoli się można przeturlać - nie ma już ciężarowych które zdychały tam na górkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracałem znad morza wczoraj i pojechałem A1. Na bramce w Grudziądzu zapytałem jaka cen przejazdu od Pruszcza do Grudziądza z kempingiem...41 zł :czerwona: czy może ktoś potwierdzić to info ?

Tak A1 tyle kosztuje :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Też potwierdzam. W ubiegłym roku jadąc na północ A1 zapłaciłem 41 zł powrót już był po równoległej całkiem dobrze. 25.06 jadę na płn ale już nie A1, nauka w las nie idzie. Dziękuję za takie autostrady, za mniejszą kwotę spalę paliwa jak opłata za A1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.