Skocz do zawartości

Assistance samochodu obejmuje tez przyczepę!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Jest napisane: "holowanie limit do 50 km". Ja rozumiem to inaczej :hop1:

 

15. Jakie są koszty związane z Pakietem Starter Assistance w razie zgłoszenia awarii?

Starter pokrywa koszty naprawy pojazdu na drodze z wyłączeniem kosztów części zamiennych oraz kosztów dostarczonego paliwa. Gdy naprawa na drodze nie jest możliwa, Starter pokrywa koszty holowania do serwisu w promieniu 50 km od miejsca zdarzenia. Koszty związane z naprawą należą do zgłaszającego awarię. W przypadku Pakietu Starter Assistance Plus dodatkowo pokrywane są koszty zakwaterowania w hotelu, wypożyczenia samochodu zastępczego, powrotu do domu, dojazdu do miejsca docelowego podróży. Powyższe świadczenia są realizowane zamiennie, w zależności od potrzeb Klienta.

 

Jak nie jedziemy na wakacje sami a np. na kilka zestawów to jest to zwykłe dziadostwo-> zbędne.

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To że holują przyczepę w razie awarii auta to logicznie myśląc powinno być normą. No bo nie zostawimy przyczepy gdzieś na autostradzie czy w lesie.

Ale obawiam się że jak mamy wykupione assistance na auto, a awarii ulegnie przyczepa to już nie będzie tak miło i za ewentualną pomoc (holowanie) zapłacimy z własnej kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale obawiam się że jak mamy wykupione assistance na auto, a awarii ulegnie przyczepa to już nie będzie tak miło i za ewentualną pomoc (holowanie) zapłacimy z własnej kieszeni.

 

Tak będzie z pewnością .... tu jest jeszcze inny problem ...jeśli cokolwiek jest nie tak dokumentacyjnie czyli np nie wstemplowaliśmy haka do dowodu albo coś nie tak będzie z DMC może być problem ....

Assistance pojazdu to assistance pojazdu ubezpieczyciel pomoże w tym zakresie ale samochody zastępcze z hakami etc to będzie rzadkość .... przewaznie umowa szczegółowa zawiera klauzule o samochodzie zastępczym "porównywalnej klasy lub niższej w ramach dostepnego parku" a dostepnośc parku określa ubezpieczyciel i kółko sie zamyka jak da z hakiem to tylko jego dobra wola a nie obowiazek :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w PZU Assistance który dodawany jest do AC za darmo jest dopiero powyżej 50km od domu chyba że płacimy za pełną wersie to nawet z ulicy obok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w PZU Assistance który dodawany jest do AC za darmo jest dopiero powyżej 50km od domu chyba że płacimy za pełną wersie to nawet z ulicy obok

W 3 poście w tym temacie już o tym wspomniałem :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 3 poście w tym temacie już o tym wspomniałem

wiem

nawet w piątym poście przytaczaam mój przypadek

tylko

największa lipa to jest np. dla mnie holowanie tylko do 50 km a nie do domu

i tak dla ścisłości powtórzyłem

Ale dobrze że administracja czuwa :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Assistance na samochód i przyczepę to fajna sprawa ale może nas spotkać małe rozczarowanie.

Scenariusz tylko teoretyczny co nie oznacza ,że nie możliwy w realu.

Psuje się nam samochód który holuje przyczepę ,zgłaszamy w ubezpieczalni nasz kłopot i miła pani wysyła nam pomoc drogową informując ,że auto trafi na "pake" a przyczepę zaczepią do sam.pomocy drogowej.Jesteśmy szczęśliwy i pozostaje nam tylko czekać.

Przyjeżdza PD po chwili pakują auto na "pakę" zaczepiają przyczepę na hak pozostaje tylko podpięcie wtyczki a tu zonk ,przy haku pomocy drogowej gniazdko 7-pin ! a my mamy wtyczkę 13-pinową.

Miły kierowca odmawia nam holowania przyczepy ze zrozumiałych przyczyn.

I tu mam pytanie do Was, czy macie w przyczepie na wszelki wypadek przejściówke z 7 na13-pin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.