Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W tym roku zamierzam wyruszyć z B-stoku do Chorwacji. I tu pojawia się pytanie gdzie ? W cro byłem 5 razy i za każdym razem mi się podobało. Krk, Dubrownik, Split, Zadar, Sibenik i większość wysepek zwiedzone. Istria zaś jest pominięta ( czy warto się tam wybrać ). Z tego co słyszałem to południe jest najpiękniejsze. Chciałbym was prosić o jakieś konkretne namiary na "niedrogie" ładne campy przy plaży ( mile widziane pola na wyspach ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. Chcemy się wybrać w tym roku po raz pierwszy na wakacje za granicę i padło na Chorwację, tylko pyt. dokąd najlepiej z kempingiem pojechać, myslałam o wyspie Hvar, ale za dużo o niej nie wiem, a do jakiej miejscowości i na który kemping to już w ogóle. Doradzcie coś, gdzie warto pojechać (nie koniecznie musi być ta wyspa) i żeby wejście do wody było płytkie, bo jadę z dzieckiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chcemy się wybrać w tym roku po raz pierwszy na wakacje za granicę i padło na Chorwację, tylko pyt. dokąd najlepiej z kempingiem pojechać, myslałam o wyspie Hvar, ale za dużo o niej nie wiem, a do jakiej miejscowości i na który kemping to już w ogóle. Doradzcie coś, gdzie warto pojechać (nie koniecznie musi być ta wyspa) i żeby wejście do wody było płytkie, bo jadę z dzieckiem.

 

Kemping MLASKA na Hvarze to swietne miejsce na urlop z dziecmi. Inne kempingi tez sa ok ale ten jest poza miejscowoscia i jest plytka zatoczka co przy malych dzieciach jest idealne.

Wezcie krotki i niedrogi prom do Sucuraja na poludniu wyspy. Stamtad kilka kilometrow do kempingu Mlaska.

pozdrawiam

sulzer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wam za odpowiedzi, ale chyba jednak jak na pierwszy raz pojedziemy nie na wyspę tylko na ląd i własnie dużo osób poleca Pakostane, ale to jeszcze do przemyślenia, tylko jeszcze nie wiem czy warto jechać już pod koniec czerwca czy woda nie będzie za zimna, bo z tą pogodą w tym roku kiepsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.croatia-beaches.com/beach_weather_croatia.html

 

Bardzo fajna strona do temperaturowych i plażowych rozmyślań.

 

http://vrijeme.hr/more_e.html

 

Temperatury wody.

 

http://livecam.feratel.at/cam/primosten/30/index.jsp?

 

A to widoki (blisko Pakostane) na które chce się patrzeć podczas trudnych dni w pracy z pastwiącym się szefem :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! :hehe: jestem nowy na tym forum.chce na poczatku wrzesnia wyjechac do chorwacji :hehe: .czy moze jedzie ktos z doswiadczeniem w tym kierunku,i nie sprawilaby klopotu wspolna podroz i rady.pozdrawiam irek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. http://www.eurocampings.pl/pl/europie/chorwacja/ dla zainteresowanych.

Odnośnie wyspy Hvar to jest kilka fajnych kampów gdzie można dojechać bez problemu z ogonkiem np: Vrboska, Stari Grad, Milna. Jest też uroczy kamping w Zavali, ale ryzykowny przejazd przez tunel w Plitvie (widziałem odważnych przejechali z powodzeniem). Jak pisał Kol wyżej promem z Drwenika do Sucuraja jest najbliżej, lecz droga jest wąska oraz bardzo kręta, rzadko widywałem na tej trasie zestawy przyczepkowe (nie twierdzę że nie da się nią przejechać, ale czeka nas ciężka harówka).

Co do Istrii pięknaa i warta odwiedzin. Przygodę z Cro rozpocząłem własnie od tego pięknego półwyspu z perełką Rovinij oraz Pulą. Kempingów od liku tych super jak i kameralnych (prywatnych) Polecam miejscowość Bonjole i prywatny kemp (Vladimira Kapularina) przy kempingu Indije 6km za Pulą

 

Pzd be-ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jeszcze nie wiem czy warto jechać już pod koniec czerwca czy woda nie będzie za zimna, bo z tą pogodą w tym roku kiepsko.

Dwa lata temu byliśmy w Njivicach na w.Krk właśnie w drugiej połowie czerwca,pogoda ;) przez dwa tygodnie tylko w jedną noc trochę pokropiło. Woda ciepła i ogólnie wszystko "jak w katalogu".W zeszłym roku w czerwcu z tego co słyszałem pogoda była trochę gorsza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam chętnych osób na miłe spędzenie wakacji w okolicach Zadaru na przełomie lipca i sierpnia za niewygórowną kasę.My ok 40stki i chłopaki 15 i 2 W planie postuj nad Balatonem i Piltwickie a reszta do uzgodnienia

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświeci mnie ktoś, czy A1 przez Chorwację jest płatna i czy da radę przejechać do Dubrovnika przez BiH?

Wiem, że można promem z Ploće<>Trpanyj i dalej półwyspem ale interesuje mnie możliwość przejazdu tego kawałeczka BiH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.