Skocz do zawartości

Duża woda !!!


baldtom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

U mnie Odra jest spora, ale kto wie co będzie za jakiś czas jak ta woda z dorzeczy i z gór doleci. W 97 roku było podobnie najpierw słuchało się co działo w górnym biegu Odry, później już było tragicznie. Idę w tej chwili nad Odrę zobaczę ile jak brakuje do 97 roku.

 

 

buu nie idę , bo pada, a to niedobrze :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nawet moje życzenie POWODZEnia, też jest nie na miejscu :niewiem:

 

Coś w tym stylu:

-Jak wam się powodzi..?

-A dzięki, nienajgorzej - nie przelewa się...

 

U nas pada ciut mniej. A prognozy wg mojego ulubionego portalu wyglądają tak sobie, choć tendencja opadów jest malejąca...

MODEL UM

MODEL COAMPS

(Najlepiej kliknąć ikonkę "auto 5s" i obserwować zmiany mapy opadów)

BTW: wg mnie w mojej okolicy lepszą sprawdzalność ma model UM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pole do popisu dla polityków,znowu będą obietnice krótko terminowe :) I darmowa kampania w telewizji.A ludzie potrzebują konkretów takie jak zbiorniki retencyjne wzmocnienia wałów,mówi sie o tym tydzień dwa po powodzi potem temat umiera :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem nad Odrą i już wiadomo będzie powtórka z 1997 roku , akurat reportaż robiła TVP i se pogadałem przed kamerą :)

 

Wodowskaz pokazuje 666 cm ( fotka) na fotce widać kolejne powodzie ten 766 - to rok 1997 czyli brakuje około 1 m , ale woda idzie i u mnie fala kulminacyjna spodziewana jest w czwartek około godziny 18 i ma przybyć około 1 m czyli podobnie jak w 1997 roku.

Znów tragedia co prawda po 1997 mamy wzmocnione wały i wyższe, ale to od strony miasta i pewnie znów woda wyleje na prawą stronę zalewając liczne wioski :niewiem:

 


TVP Fakty robi reportaż

post-139068-imported-7c33ec8f-53d2-4439-b9ad-977e65ecfe3c_thumb.jpg

 

 

post-139068-imported-6242b450-f62a-49a1-b738-941ba8e63aa2_thumb.jpg

 

pewnie znów most ten będzie zamknięty i utrudnienia w ruchu.

post-139068-imported-49ece905-bc77-479f-b078-010f80e3a961_thumb.jpg

 

domostwa po prawej stronie, mogą być zalane :)

post-139068-imported-f0ecf849-132f-476b-9df1-ed4afbeea461_thumb.jpg

 

 

post-139068-imported-3d0c32cd-dbe1-4992-8121-0fa674ee993a_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas we wrocławiu fala spodziewana czwartek-piątek :niewiem: ,mieszkam między starą odrą a kanałem powodziowym.Jak coś to spłynę pontonem do sławy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) .... no to dobrze nie jest :):niewiem:

Tak myślę ze w chwilach tragedii padają dziesiątki deklaracji czego to nie zrobimy zeby się nie powtórzyło a potem szybko to jest zapomniane ....

Odra jest tu dobrym przekładem .... w jej środkowym biegu nieliczne gminy często małe porobiły wały ze swoich skromnych budżetów i co z tego jak te bogatsze poniżej i powyżej miały to gdzieś .... :) efekt będzie taki ze nawet Ci którzy coś zrobili mogą ucierpieć ......

 

Aby moje słowo w g..... się obróciło .... !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat reportaż robiła TVP i se pogadałem przed kamerą
Rysiu a zareklamowałeś nasze forum :)

 

 

aj w powodzi słów zapomniałem :niewiem:

 

Roger po powodzi 1997 w mojej mieścinie w tej kwestii zrobili sporo i nawet jak będzie taka sama woda jak 1997 roku mieszkańcy mogą spać, no chyba , że jej będzie więcej, bo ciągle pada :) i jakby co z Wotrem popłynę do Sławy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest moja altanka na działce, Krosno zalane jest okropnie!!! Normalnie szok.

Cześć Rysiu. Wyrazy współczucia, Kielce też zalane ale nie tak mocno. Mieliśmy disiaj jechać na Węgry, ale niestety nic z tego. Pozdrowienia z Kielc i do zobaczenia w Gródku przy lepszej pogodzie. :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.