Skocz do zawartości

Spotkania w Sławie


Rekomendowane odpowiedzi

A Ty doszukujesz się drugiego dna , pisząc, że coś obiecałem Burmistrzowi,

 

Wirku ja wcale nie doszukuję się drugiego dna i widzę, że masz jakieś pod tym względem „urojenia”… :niewiem: , bo nawracasz już któryś raz do tego samego… :hehe: próbując wywołać zbędną dyskusje… :niewiem: jedyne, co zrobiłem to zacytowałem tylko Twoje wypowiedzi... :zolta: i nie ja sam jeden :ok: Skończmy już tą dyskusję, bo do niczego pozytywnego ona nie prowadzi :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko żeby ruszyć się z miejsca
Więc niech sława cyklicznie zostanie,kto będzie miał czas to przyjedzie.A propozycje i sugestie można przedstawiać co do kolejnego spotkania w innym miejscu i czasie.Jakoś nie słychać żeby ktoś wysunął propozycję z miejscem lub lokalizacją o popytaniu na kempingu nie wspomnę,czyli trzeba sklonować Wirka :niewiem:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie słychać żeby ktoś wysunął propozycję z miejscem lub lokalizacją

 

Dlatego, że pytanie w tym temacie było:

 

Co myślicie o takich spotkaniach czerwcowych w Sławie ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie słychać żeby ktoś wysunął propozycję z miejscem lub lokalizacją o popytaniu na kempingu nie wspomnę

 

tu chyba nie miejsce na propozycje innych miejsc i spotkań bo to temat jest "Spotkania w Sławie" A pomysłów i propozycji miejsc mi np nie brakuje :niewiem: już niedługo będzie można się o tym przekonać :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się czuje zaproszony :niewiem: myślę że motywem przewodnim będzie woda?

 

oczywiście zapraszam wszystkich chętnych :niewiem: będzie woda, las, zwiedzanie itd :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebne bicie piany, kto będzie chciał na kolejne spotkanie do Sławy przybędzie, a inni pojadą w inne miejsce. Padła z mojej strony propozycja czerwcowa - nie do zaakceptowania , więc odbędzie się jak wcześniej ustaliliśmy w maju.

Robicar uważam, że szukałeś drugiego dna sugerując, że poczyniłem jakieś obiecanki,a później dorzuciłeś coś i organizatorach w Polanicy czyli szukałeś dziury w moście, nie znając idei powstania tych spotkań, nie byłeś na I , ani na II Sławie. Na tych spotkaniach padł pomysł spotkań w Sławie i nie ze strony Burmistrza, czy dyrektora ( wtedy był jeszcze Waldek).

Na tych kończę swoje wyjaśnienie pomysł był nasz zaproponowany przez 100pkę, kto nie ma ochoty na te spotkania pojedzie gdzie będzie chciał.

 

Piotruś jak coś na tych spotkaniach będziemy we dwójkę :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się martwicie o moje serce ??

A pomówienia, że coś obiecuje Burmistrzowi, w każdym bądź razie Robicar wyleczył mnie zrobienia czegokolwiek.

Robert trzeba uważać na słowa, które się pisze , łatwo zranić kogoś o czym się przekonałeś w Sławie, gdy skrytykowano kącik młodzieżowy, ale Ty jesteś odważny inaczej - odważny przed klawiaturą, bo w Sławie na ten temat, ani słowa nie pisnąłeś, dopiero przed klawiaturą, podobnie ze mną jakoś rozmowa w Sławie się nie kleiła- słuchałeś tylko, ale przed kompem wiele masz do powiedzenia.

Nie podobają Ci się spotkania w Sławie - ok masz do tego prawo, ale wysuwanie wniosków, że komuś coś obiecałem to przesada, bo to były nasze wspólne ustalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padła z mojej strony propozycja czerwcowa - nie do zaakceptowania , więc odbędzie się jak wcześniej ustaliliśmy w maju.

 

i na tym zakończmy temat :niewiem: zostaje tak jak było ustalone majówka zawsze w trzeci weekend w Sławie :niewiem:

 

PS. Rysiu jak możesz to zamknij temat :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po sprawie i po co to wszystko było ? Termin ustalony :

majówka zawsze w trzeci weekend w Sławie :niewiem:

 

Ciekawe, że koledzy z CT nie mają takich problemów z cyklicznymi spotkaniami chociażby w Pajęcznie czy w Warce.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.