Skocz do zawartości

Spotkania w Sławie


Rekomendowane odpowiedzi

A może Kitku i tego i tego po troszku .

 

po części napewno też :niewiem: tylko zależy kto co stawia na pierwszym miejscu :niewiem:

 

no to ja stawiam http://www.icsx.pl/mp3/ekt-gdynia-ja-stawiam/janfil/3GunwK2kVwt/

 

koledzy jest nas b. dużo a widzę tylko te same twarze.czy nikomu nie zależy na temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Ciebie zabronisz grupie ludzi spotkań w Sławie? skoro chcą.

 

 

Wirku nikt nikomu, a tym bardziej ja nie chce zabronić spotkań w Sławie… wyraziłem tylko swoje zdanie tak jak inni, że jeździć ciągle lub ponownie w to samo miejsce dla niektórych mija się z celem.

 

 

Na twoje pytanie:

zabronisz grupie ludzi spotkań w Sławie? skoro chcą.

Zapytam się tak samo.. zabronisz mi i innym wypowiadać się odnośnie ponownych spotkań w Sławie? :niewiem:

 

 

Dopytujesz się na temat tych spotkań, czyżbyś był zainteresowany, ale nie sądzę po Twoich wypowiedziach, więc jaki jest inny cel?

 

Wiesz nigdzie się nie dopytuję… wystarczy poczytać forum…, co do Polanicy jeszcze nie byłem, więc większe prawdopodobieństwo jest, że będę w Polanicy, a nie ponownie w Sławie :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam to wszystko i się zastanawiam o co tu chodzi? :niewiem::niewiem::niewiem::piwko: . Czy ja sie zastanawiam nad tym gdzie kto pojedzie , gdzie będzie spędzał wakacje? Z kim i gdzie się spotka ? Czy będzie stał 2 tygodnie w jednym miejscu czy zmieniał je co 2 dni . Czy będzie 10 raz na tym samym kempingu czy 100 na innym , czy będzie łowił rybki, słuchał śpiewu ptaków , zbierał grzyby. Nie , nie mnie to nie interesuje , ja pojade tam gdzie będę chciał , tam gdzie będą moi znajomi ,a jeżeli będę chciał to pojadę sam . Po co ta cała dyskusja. Jedziemy tam gdzie chcemy gdzie lubimy , tam gdzie wypoczniemy. Dlatego :zolta::ok::-] w czym problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100pa Mam ten sam kłopot,może po prostu Wirka chcą zmobilizować do robienia spotkań w coraz to innym miejscu polski?Niestety nie można sklonować szeryfa zostawmy organizację zlotów w sławie Wirkowi cyklicznie co roku jakkolwiek będą się nazywać przyjedzie kto będzie chciał.Trudno obarczyć go organizacją w kołobrzegu lub na mazurach.Wir57 jest jeden i pa.Trochę to wygląda jak podkręcanie ,,Jelenia''(bez urazy) podkręcimy gościa to zrobi za nas robotę a potem pogłaszczemy i poklepiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

… wyraziłem tylko swoje zdanie tak jak inni, że jeździć ciągle lub ponownie w to samo miejsce dla niektórych mija się z celem

 

popieram :) mam takie samo zdanie

 

tam gdzie będą moi znajomi

 

ale poniekąd cykliczne spoty w jednym miejscu tworzą rozłam fajnej grupy i powodują dylematy :niewiem: np chce się spotkać z sympatycznymi ludźmi ale niechce kolejny raz jechać do Sławy :niewiem:

 

 

Ciekawe dlaczego tak bronicie się przed zmianą miejsc? :piwko: z jakich powodów chcecie ciągle odwiedzać co rok jedno miejsce? :zolta: czy nie można się tak samo spotkać w różnych miejscach? :ok: może to głupie pytania ale ja naprawde nie rozumiem co Was tak ciągnie do Sławy? :-]

 

[ Dodano: Sro 12 Maj, 2010 17:50 ]

Trochę to wygląda jak podkręcanie ,,Jelenia''(bez urazy) podkręcimy gościa to zrobi za nas robotę a potem pogłaszczemy i poklepiemy.

 

totalnie nie o to chodzi :niewiem: nie chodzi że Wirek ma coś organizować tylko żeby ruszyć się z miejsca Myśle że przez najbliższy czas Rysiu powinien właśnie być gościem na spotach bo za zasługi mu się należy relaks i odpoczynek od lataniny załatwiania itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane Ludki

To wolny kraj każdy jedzie tam gdzie mu sie podoba :niewiem:

Nam i wielu innym osobom bardzo się zlot w Sławie podobbał więc dla czego nie mielibyśmy się spotkać tam już nie długo kolejny raz w kameralnym gronie :niewiem:

Jeśli będzie komuś pasowało i będzie miał ochote przyjechać do pięknej Sławy żeby spotkać się,pogawędzić,pospacerować i odpocząć to dlaczego nie. :ok:

Ale to jest moje zdanie. Ile ludków tyle różnych zdań :zolta:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kitku , przecież można spotkać się w Sławie i póżniej w wielu jeszcze innych miejscach .Nie jestem zwolennikiem siedzenia w jednym miejscu ( dowodem niech będzie ubiegły rok Warka , Czaplinek , Mazury ,Bieszczady, objazd wybrzeża ) i znalazło sie miejsce na 3 dniowe spotkanie w Sławie. Mam sentyment do tego miejsca i już . Tam zaczęła się moja i nie tylko moja przygoda z karawaning.pl . Miejsce do spotkania jest sprawdzone . A my Kitku tak sie jeszcze spotkamy ( Polanica :niewiem: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100pa,

 

Piotruś, popieram to co piszesz.

Dodam że w Borkach organizowane są dwa zloty, wiosenny i jesienny.

Od lat organizator ŁKCiC ma tyle jeszcze pomysłów do wykorzystania że starczy na kilka lat. Ludzie garną się tam i nie robią sobie wymówek,chcą jadą,nie chcą lub nie mogą ,nie jadą, podoba się inne miejsce to jadą.

Dlaczego my musimy robić takie nie potrzebne sprzeczki?

Sława to mój jeden z ciekawszych rejonów.W tym roku odpuszczę lecz na drugi spotkam się choćby z samym Piotrusiem 100pą i z Rysiem Wirkiem. :zolta::piwko::niewiem: ale bez :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam się tak samo.. zabronisz mi i innym wypowiadać się odnośnie ponownych spotkań w Sławie?

 

A czy kasuje Twoje wypowiedzi ?

 

A Ty doszukujesz się drugiego dna , pisząc, że coś obiecałem Burmistrzowi, że organizatorzy w Polanicy na ten sam pomysł wpadną ( nie wiem kogo masz na myśłi jako organizatorów).

Pomysłodawcą spotkań w Sławie był 100pka, a my poparliśmy ten pomysł i jak czytam te osoby są w dalszym ciągu za tym by te spotkania odbywały się właśnie tu ( no wyjątek KIT :niewiem:, mam na myśli tych co byli na I i na II Sławie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś powiedziałem, że nie będę Cię Wirku cytował ale teraz muszę bo nic nie rozumiem :niewiem:

 

W jednym poście piszesz:

Po rozmowie z Burmistrzem, stwierdziliśmy, że warto takie imprezy w Sławie powtarzać i być może cyklicznie w m-cu czerwcu w weekend w którym przypada święto Bożego Ciała coś takiego będziemy organizować,

a w innym, że:

Pomysłodawcą spotkań w Sławie był 100pka, a my poparliśmy ten pomysł i jak czytam te osoby są w dalszym ciągu za tym by te spotkania odbywały się właśnie tu ( no wyjątek KIT , mam na myśli tych co byli na I i na II Sławie.

 

Czego nie rozumiem ? Nie rozumiem, o które spotkania chodzi. Majówka ? OK. Tak ustalono wcześniej i wg mnie jest ok :ok: Kto będzie chciał ten przyjedzie a kto nie to jego sprawa.

A może Boże Ciało (o którym piszesz) ? W ub roku był Czaplinek, w tym jest Polanica i to też jest ok. A Sława w Boże Ciało cyklicznie ? :niewiem:

 

Wytłumacz mi to proszę.

A, że sama Sława jako miasto i kemping jest super to się zgadzam :piwko:

 

My tu tylko dyskutujemy, prawda ? :ok::zolta:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też był bym zwolennikiem innego miejsca ale tylko z racji tego że mam kawał drogi (7godzin). warunki w sławie mi odpowiadają i chętnie przyjadę jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Boże Ciało (o którym piszesz) ? W ub roku był Czaplinek, w tym jest Polanica i to też jest ok. A Sława w Boże Ciało cyklicznie ? :niewiem:

 

Niewiem czy wszyscy pamiętają :-] ale jak było ustalone że majówka w Sławie ma być zawsze w drugi weekend maja to weekend czerwcowy na Boże Ciało ma być zawsze robiony w innym miejscu :) I stąd Czaplinek Polanica a w przyszłym roku … się okaże :) Chyba że ustalenia się zmieniają :niewiem: i teraz na Boże Ciało też będzie Sława :niewiem: to faktycznie kupie tam działke :ok:

 

Ciekawe dlaczego tak bronicie się przed zmianą miejsc? :piwko: z jakich powodów chcecie ciągle odwiedzać co rok jedno miejsce? :zolta: czy nie można się tak samo spotkać w różnych miejscach? :) może to głupie pytania ale ja naprawde nie rozumiem co Was tak ciągnie do Sławy? :)

 

no i nikt niechce mnie oświecić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy wszyscy pamiętają :niewiem: ale jak było ustalone że majówka w Sławie ma być zawsze w drugi weekend maja to weekend czerwcowy na Boże Ciało ma być zawsze robiony w innym miejscu

 

ja pamiętam :niewiem: tak było mówione .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.