Skocz do zawartości

Spotkania w Sławie


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też chciałbym dopisać parę słów do tego Wątku.

Nie będę wymieniał osób którym należało by podziękować więc swoje podziękowania dla wszystkich uczestników i organizatorów złożę na ręce Wirka.

ale co by nie było tak słodko to też chciałbym skrytykować jeden aspekt tego zlotu. a właściwie obsługę kempingu. Mianowicie ciepła woda pod prysznicami :jump: ja wiem że jest sto powodów dla których tej wody nie było i na pewno był to zbieg okoliczności że tem bojler wysiadł, ale co mnie to obchodzi?

jeśli właściciel kempingu wie z wyprzedzeniem że przyjeżdża do niego teka masa ludzi to powinien być przygotowany na to że coś takiego może się stać.

jeśli coś takiego się wydarzy to staję na głowie żeby to naprawić bo niestety ta wpadka może zaważyć na tym czy ja jeszcze tam pojadę.

jeśli chodzi o mnie to pojadę w każde miejsce gdzie tylko będzie organizowany zlot bez względu czy to będzie 100 czy 600 km ode mnie (w dniu wyjazdy walnąłem 700 km). i nawet może nie być tej ciepłej wody bo ja akurat mam prysznic w budce ale są tacy co nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciepłej wody nie było przez parę godzin z prozaicznych przyczyn, aż wstyd pisać, bo biegałem z obsługą by ta ciepła woda była i teraz mogą napisać nie było żadnej awarii .

Gdy byłem w miejscu gdzie była podgrzewana ta woda, jeden z bojlerów był pełen gorącej wody, tak się złożyło, że na zmianie był konserwator, który tymi sprawami się nie zajmował , a dyrektor tym obiektem zajmuje się dopiero od stycznia i nikt nie wiedział, że wystarczyło odkręcić zawory jedne, a drugie zakręcić i ta ciepła woda była by non stop. Dopiero po telefonach do kogoś znającego się na tym - ta ciepła woda już była bez przerw.

Oczywiście to nas nie powinno obchodzić i obsługa powinna o tym wiedzieć, cóż stało się, ale jakoś daliśmy radę.

Jak się okazuje nawet przy tej ilości ludzi tej ciepłej wody wystarczyło by i bez problemy powinna być non stop, gdyby cała obsługa wiedziała, jak w takich wypadkach postępować.

I tym sposobem jest to minus tego zlotu, ale nie może być idealnie, zawsze na jakimś jest coś co nie zagra do końca mimo usilnych starań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiu oczywiście że to nie był wielki problem ale warto coś takiego im (tzn. organizatorom kempingu) coś takiego wypunktować, co oczywiście nie przekreśla tego kempingu. cała reszta można powiedzieć była dopięta na ostatni guzik.

Mam też nadzieje że, Finger nie obrazi się za zniknięcie flagi na parę godzin ale tym sposobem znalazł się z nami na pochodzie I Majowym.

Jeszcze raz dzięki za zorganizowanie takiej imprezy. :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja sie wypowiem w tym temacie...ja jezdze od 1986 roku przyczepka do gasek kiedys nie bylo tam kibelka ani cieplej wody i bylo ok...jezdzilem z 2 dziecmi i sobie radzilem zawsze wyjezdzalismy w czerwcu po swiadectwach i bylismy do 15 sierpnia..teraz jezdze juz tak na 3 do 4 tygodni sa kibelki natrysk ciepla woda ...tak ze z ta slawa bym tak nie rozpaczal moze byc tam co roku otwarcie sezonu kemping duzy dzieci maja sie gdzie bawic.tak ze popieram idee zlotow co rocznych w SŁAWIE..a inne zloty moga byc w polsce....pozdrowinka dla wszystkich....zawsze mialem polska przyczepke 126 .... :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majtasz, od 2008 roku w Sławie odbywają się cykliczne spotkania, były one zazwyczaj w drugi lub trzeci weekend maja .

W tym roku było tak, że to spotkanie przerodziło się w nasz zlot, choć w ten weekend też w Sławie będzie spotkanie w małej ilości załóg.

W 2011 też takie spotkanie się odbędzie czy to w maju czy w czerwcu termin do ustalenia, już z ośrodkiem kultury w Sławie, oraz z dyrektorem myślimy jak takie spotkanie uatrakcyjnić - jakimiś imprezami, ale to za szybko o tym pisać.

To tylko taka informacja, że co roku w Sławie mamy spotkanie.

A sam kemping w Sławie za rok będzie wyglądał inaczej .

Ma być ogrodzony ( to już raczej pewne, rozmawiałem z Burmistrzem po zlocie), odizolowane miejsce za zlewnie fekali, być może nastąpi modernizacja sanitariatów, być może na terenie kempingu będzie miejsce na potańcówki ( będą tylko do celów zlotów czy innych imprez by nie zakłócać spokoju wypoczywającym) .

Jakie jeszcze zmiany będą zobaczymy wszystkie krytyczne uwagi po zlocie dyrekcja bierze pod uwagę i ma poprawiać by polepszał się standard tego kempingu.

 

ah dodam, iż te spotkanie nie są w pierwszy weekend majowy, by nie kolidowały z naszymi zlotami, które mają się odbywać w różnych regionach Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 2008 roku w Sławie odbywają się cykliczne spotkania, były one zazwyczaj w drugi lub trzeci weekend maja .

 

Wirku rozumiem, że od 2008r były dwa spotkana i czy tylko te dwa można nazwać cyklicznymi?

 

 

W tym roku było tak, że to spotkanie przerodziło się w nasz zlot

 

Wirku :niewiem: nie bardzo rozumiem, ale termin 30 IV -3 V 2010 od samego początku był ogłoszony VII Zlotem Karawaning.pl , więc, o jakim cyklicznym spotkaniu, które przerodziło się w zlot jest tu mowa?

 

 

W 2011 też takie spotkanie się odbędzie czy to w maju czy w czerwcu termin do ustalenia, już z ośrodkiem kultury w Sławie, z dyrektorem myślimy jak takie spotkanie uatrakcyjnić - jakimiś imprezami, ale to za szybko o tym pisać.

 

Rozumiem natomiast, że okrężną drogą :bzik: nam tu wyjaśniłeś, że Sława, co roku jest zarezerwowana dla karawaning.pl, a jak to się będzie zwało to i tak nie ma znaczenia, bo organizatorzy będą robić wszystko żeby uatrakcyjnić nam, pobyt i Sławę wpisać na stałe do kalendarza imprez ogłaszając ją cyklicznymi zlotami karawaning.pl

 

 

 

Pisałem wcześniej:

Wirku :niewiem: ale nie obiecałeś chyba Burmistrzowi Sławy, że na pewno się tam wszyscy w takiej ilości ponownie spotkamy

 

 

Na co otrzymałem odpowiedz:

Nie nic nie obiecywałem - jak wcześniej pisałem to taka luźna myśl i czytam opinie.

 

 

Rozumiem, że sprawa się już wyklarowała i tak jak pisałeś:

W 2011 też takie spotkanie się odbędzie... z dyrektorem myślimy jak takie spotkanie uatrakcyjnić - jakimiś imprezami, ale to za szybko o tym pisać.

 

 

PS. Pytam się już drugi raz czy temat ten nie jest przypadkiem tematem podziękowania dla organizatorów VII Zlotu Karawaning.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROBICAR, wyjaśniam Ci nie byłeś na I , ani na II Sławie i uczestnicy Tych spotkań ustalili, że co roku będziemy się spotykać właśnie w Sławie na początku sezonu, tym samym odpowiadam Ci, że nic nie obiecywałem Burmistrzowi to są nasze spotkania , jak widzisz używam zwrotu "SPOTKANIA" a Ty użyłeś sformułowania cyklicznymi zlotami karawaning.pl , nie ma to związku ze zlotami jest grupa ludzi, która chce się na początku sezonu spotykać w Sławie . NIKT NIKOGO NIE ZMUSZA. Nie masz ochoty na takie spotkania nie będziesz przyjeżdżał.

Sugerujesz mi nie ładnie, że jakieś obiecanki zrobiłem u Burmistrza, a nie znasz idei powstania tych spotkań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą poprzednie dwa spotkania nie były zlotami ale majówkami i chyba o to male słówko chodzi.A majowki w Sławie były OK /byłam na obydwóch/ i liczę, zę nadal będą. :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa tylko moje przemyslenia.....czy Wirek cos obiecal burmistrzowi???? tak jak ktos napisal.....a nich by cos obiecal...to nie ma znaczenia wazne ze tak to pokierowal ze skrzykną tyle zalog do slawy zorganizowal fajny wypoczynek teraz w czasach czystej komercji troche ludzi dobrej woli zangazowalo sie i fajnie to wyszlo ...i wszystko mieliscie za FRIKO...i za to WIRKOWI chwala...a jezeli komus to nie pasuje to nikt go nie zmusza do takiej formy wypoczynku.....ja uwazam ze burmistrzowi tez zalezy na promowaniu Sławy i dlatego rozmawia z Wirkiem aby takie zloty odbywaly sie cyklicznie a my jezeli to zaakceptujemy to tez mozemy wyciagnac dla siebie jakies korzysci..przyklad prosiaki ceny kampingu...jezeli ktos cos daje to tez cos oczekuje..tak zwane obustronne korzysci i oto tutaj chodzi...wiec pozwolmy dzialac Wirkowi bo jak go zniechecicie to bedziecie jesc swoje kanapki w przyczepkach i sluchac radia lub ogladac satelite zamiast bawic sie przy ognisku i jesc prosiaczki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widzisz używam zwrotu "SPOTKANIA" a Ty użyłeś sformułowania cyklicznymi zlotami karawaning.pl

 

Wirku przeczytaj jeszcze raz:

 

że Sława, co roku jest zarezerwowana dla karawaning.pl, a jak to się będzie zwało to i tak nie ma znaczenia,

 

 

I nawet jak to będzie się nazywać „spotkanie” „majówka” lub „zlot” to:

 

organizatorzy będą robić wszystko żeby uatrakcyjnić nam, pobyt i Sławę wpisać na stałe do kalendarza imprez

 

A tym samym przyzwyczajać nas do ciągle tego samego miejsca :niewiem: Może organizatorzy Polanicy wpadną na ten sam pomysł… :piwko::niewiem::zolta:

 

 

pozwolmy dzialac Wirkowi bo jak go zniechecicie to bedziecie jesc swoje kanapki w przyczepkach i sluchac radia lub ogladac satelite zamiast bawic sie przy ognisku i jesc prosiaczki....

 

majtasz, z lekka przesadzasz :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się z wiele wypowiadał nie będę bo moja zdanie każdy zna :-] Trzeba przyznać że Wirek odwala kawał dobrej roboty i za to mu chwała :niewiem: a do corocznego odwiedzania Sławy nikogo nie będzie zmuszał więc każdy ma wolny wybór :piwko: osobiście wolałbym żeby Rysiu z takim zaangażowaniem robił spotkania w różnych rejonach kraju :zolta: chociaż przyznać trzeba że mamy przedsmak niedługo w Polanicy i może to zaowocuje chęcią zrobienia czegoś w jeszcze innym miejscu :niewiem: niechce tu bronić nikogo ani atakować Poprostu każdy ma jakąś wizje karawaningu i oczekiwania od niego - jedni szukają towarzystwa, zabaw, imprez, a drudzy zwiedzania kraju, ciszy, spokoju i kontaktu z przyrodą :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kit napisał/a:

jedni szukają towarzystwa, zabaw, imprez, a drudzy zwiedzania kraju, ciszy, spokoju i kontaktu z przyrodą :niewiem:

 

A może Kitku i tego i tego po troszku .

 

po części napewno też :niewiem: tylko zależy kto co stawia na pierwszym miejscu :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może organizatorzy Polanicy wpadną na ten sam pomysł… :niewiem: :niewiem: :-]

 

Chyba nie uważnie czytasz, lub bez zrozumienie, pisałem , pomysł był nasz.

 

Mam pytanie do Ciebie zabronisz grupie ludzi spotkań w Sławie? skoro chcą.

 

I drugie pytanie odnosisz się tylko do moich wypowiedzi, a wypowiadali się na tak 100pka, Boguś , Piotruś nawet założył temat III spotkania w Sławie - dlaczego tylko do mnie? uhm?

 

Mało tego wysnuwasz insynuacje, że coś obiecałem Burmistrzowi - tak obiecałem, że Robicar, nie będzie na spotkaniach w Sławie :zolta:

 

Dopytujesz się na temat tych spotkań, czyżbyś był zainteresowany, ale nie sądzę po Twoich wypowiedziach, więc jaki jest inny cel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.