Skocz do zawartości

Spotkania w Sławie


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj byłem u Burmistrza Sławy i był zaskoczony ilością załóg jaka zjawiła się w Sławie, przyznał się, iż nie wierzył mi gdy mówiłem, że może być około 150 ( liczył na jakieś 50) załóg, a było 180. Tą ilością i ja jestem zaskoczony w tym miejscu WSZYSTKICH SERDECZNIE DZIĘKUJE ZA TAK LICZNE PRZYBYCIE I ZAINTERESOWANIE TYM ZLOTEM.

 

Po rozmowie z Burmistrzem, stwierdziliśmy, że warto takie imprezy w Sławie powtarzać i być może cyklicznie w m-cu czerwcu w weekend w którym przypada święto Bożego Ciała coś takiego będziemy organizować, z dyrektorem już myślimy o jakiś atrakcjach, imprezach w trakcie takiego karawaningowego spotkania.

Dlatego w czerwcu by nie kolidowało to z naszymi zlotami majowymi, które mają odbywać się w różnych częściach Polski.

 

Co myślicie o takich spotkaniach czerwcowych w Sławie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o takich spotkaniach czerwcowych w Sławie ??

Dla mnie niestety za daleko, a i w boże ciało niestety z przyczepą nie jeżdżę (mam integrację w pracy - spływ kajakowy). Nie wiem czy rok w rok w jednym miejscu to dobry pomysł szczególnie że kemping w Sławie mimo całego swojego uroku ma kilka wad (np. wycieczki Sławskiej młodzieży wieczorami po alejkach kempingu i sikanie gdzie popadnie bo przecież są u siebie, pomazane toalety z których korzystają bardziej kulturalni spacerowicze ze Sławy). Rysiu pamiętaj że najgorsza jest rutyna :), a samą Sławę zapewne nasze forum jeszcze kiedyś odwiedzi - przy takiej ilości zlotowiczów liczba miejsc gotowych nas przyjąć drastycznie maleje. Odpocznijmy od Sławy i dajmy Sławie odpocząć a następne spotkanie będzie nie gorsze od tego które zorganizowałeś :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stwierdziliśmy, że warto takie imprezy w Sławie powtarzać i być może cyklicznie w m-cu czerwcu w weekend w którym przypada święto Bożego Ciała

 

:ok: faktycznie Polska jest mała i nie ma gdzie jeździć więc tylko Sława nam pozostaje :)

 

Niewiem czy pamietasz Rysiu jak kiedyś była rozmowa o cyklicznej majówce w Sławie a na Boże ciało zawsze miało być inne miejsce :) zresztą ja już się nie wypowiadam :) bo mnie nic co ze Sława jest związane nie interesuje :) jeżdząc ciągle w to samo miejsce wolałbym sobie działke kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii, te uwagi krytyczne i inne np.odizolowanie zlewni fekali, zostały przez dyrekcje przyjęte i już wiem, że cały kemping będzie ogrodzony , zlewnia fekali przemieniona w inne miejsce lub zrobiony będzie jakiś parawan tych uwag było więcej i były przyjmowane i będą poprawiane.

kit, na swoją działkę nie zaprosisz większego grona ludzi, o takiej formie spotkań myślę - spotkanie z większą ilością przy imprezach.

 

To jest tylko taka luźna myśl, nie jakaś propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresztą ja już się nie wypowiadam bo mnie nic co ze Sława jest związane nie interesuje jeżdząc ciągle w to samo miejsce wolałbym sobie działke kupić

 

kit, na swoją działkę nie zaprosisz większego grona ludzi,

 

Wirku... :) ale Tomkowi raczej chodziło o to, że gdyby z przyczepą miał jeździć ciągle w to samo miejsce :) to byłoby to bez sensu tak, więc lepiej byłoby kupić działkę zamiast targać ciągle przyczepę w to samo miejsce :ok:

 

Wirku :) ale nie obiecałeś chyba Burmistrzowi Sławy, że na pewno się tam wszyscy w takiej ilości ponownie spotkamy :)

 

Ps. :) czy przypadkiem nie jest to temat: Podziękowania dla organizatorów VII Zlotu Karawaning.pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirku :ok: ale nie obiecałeś chyba Burmistrzowi Sławy, że na pewno się tam wszyscy w takiej ilości ponownie spotkamy

 

 

Nie nic nie obiecywałem - jak wcześniej pisałem to taka luźna myśl i czytam opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nic nie obiecywałem - jak wcześniej pisałem to taka luźna myśl i czytam opinie.

 

Może nie czytaj... tylko wydziel inny temat dla tej luźnej dyskusji :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii, te uwagi krytyczne i inne np.odizolowanie zlewni fekali, zostały przez dyrekcje przyjęte i już wiem, że cały kemping będzie ogrodzony , zlewnia fekali przemieniona w inne miejsce lub zrobiony będzie jakiś parawan tych uwag było więcej i były przyjmowane i będą poprawiane.

Rysiu tylko nie o to mi chodziło żeby skrytykować kemping w Sławie. Ja rozumiem że zaprzyjaźniłeś się z burmistrzem jak i kierownikiem ośrodka i są dla nas życzliwi, ale to nie jest powód żeby zamknąć się na kolejne miejsca :ok:. Martes też jest naszym przyjacielem a jednak nie zdecydowaliśmy się na cykliczne jeżdżenie do Warki. Ten rodzaj turystyki daje wachlarz możliwości, a cykliczne jeżdżenie w jedno miejsce nie jest już "tym czymś"...

 

Ochłoń spokojnie po zlocie - może za bardzo na gorąco o tym wszystkim myślisz. Przecież we wrześniu kolejny zlot i na tapetę wchodzi nam Jelenia Góra :).

 

Sława - było świetnie, ale nie można "jeść" ulubionej potrawy dzień w dzień na obiad ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to przyczepę kupiliśmy po to aby zwiedzać naszą piękną Ojczyznę. Dlatego mnie akurat mało interesują cykliczne spotkania w Sławie. Raz na kilka lat - owszem :ok: Gdyby ktoś mi zaproponował ponowny przyjazd do Sławy i to w Boże Ciało 2011 roku to z całą stanowczością mówię już dziś, że pojadę w przeciwnym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kit napisał/a:

zresztą ja już się nie wypowiadam bo mnie nic co ze Sława jest związane nie interesuje jeżdząc ciągle w to samo miejsce wolałbym sobie działke kupić

 

 

Wirek napisał/a:

kit, na swoją działkę nie zaprosisz większego grona ludzi,

 

 

Wirku... :) ale Tomkowi raczej chodziło o to, że gdyby z przyczepą miał jeździć ciągle w to samo miejsce :) to byłoby to bez sensu tak, więc lepiej byłoby kupić działkę zamiast targać ciągle przyczepę w to samo miejsce :)

 

dokładnie o to mi chodziło :ok:

 

Co myślicie o takich spotkaniach czerwcowych w Sławie ??

 

chyba jednak Rysiu cykliczne spoty w jednym miejscu nie są dobrym pomysłem :) widać po powyższych wypowiedziach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Tak sobie czytam i myślę , że idea spotykania cyklicznego w jednym miejscu nie jest wcale taka zła. Nie negował bym całej idei .Przykładem niech będzie , Sława ( spotkalismy się tam już 3 raz) , Borki ., Loch Ness czy chociażby Warka , którą koledzy z CT "ulubili" sobie na dłużej . Jest grupa ludzi , których przyciąga to samo miejsce ( wielu z nas spędza wakacje od lat w jednym miejscu ) i taka która lubi zwiedzać . Jak wiecie od dawna jestem zwolennikiem dorocznych spotkań w Sławie ( miały odbywać się cyklicznie co roku w 3 weekend maja) . Myślę ,że nie ma co tutaj bić piany , kto będzie chciał ten będzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co tutaj bić piany

każdy z nas jedzie tam gdzie uważa ,jak nie będzie chciał przyjechać na jakiś zlot pojechać to nie ma takiej siły która go do tego zmusi .Zloty cykliczne w jednym miejscu :) pomysł jak każdy ,będzie miał przeciwników i zwolenników .Jesteśmy na tym forum ,bo mamy możliwość wyboru a nie przymusu ,chcę to jadę a jak nie to nie i to właśnie w tym forum najbardziej mnie pociąga . Różne zdania na dany temat owszem ale jak spotykamy się na zlotach jest :) niema :) jeat :) i :ok: na pożegnanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej za rok będzie Sława, już nie długo już za chwilę, za nie cały.

Popieram mego brata przyrodniego p.Piotra vel 100pa.

Wszyscy co krytykują imprezy cykliczne w Sławie, sami ją wykreowali.

Może tylko domówić inny termin i to nie jest złe.

Ale to tylko moje dywagacje, będę mógł to dojadę.Chyba jeszcze będę mógł. :):):):):ok::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie biorę udziału w dyskusji o cyklicznym zlocie w Sławie bo to był nasz pierwszy wyjazd z cepką i pierwszy zlot . Całej naszej załodze pobyt w Sławie spodobał się do tego stopnia że córka ( 9 lat) wyjeżdżała zalana łzami . Dopiero później przyznała się do tego, że to był jej najlepszy wyjazd w życiu. Mnie zachęciło to do innych zlotów i wyjazdów na kempingi. Już planujemy przyjazd do Jeleniej Góry. Wszystkim organizatorom zlotu szczere podziękowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.