Skocz do zawartości

Na dziko ale w Dolnośląskim


Dako

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jak w tytule tematu idąc śladem kolegi kita chciałem was zachęcić do wypowiadania się na temat ciekawych miejsc do odpoczynku na dziko w województwie Dolnośląskim. Oczywiście nie tylko w tym, może być Opolskie i nie tylko przyszedł mi taki pomysł do głowy,ponieważ wielu z nas podróżuje tu i tam nie tylko po kraju wiadomo że czasem np.zasoby finansowe kurczą się :ok: tak umownie i wtedy można by było w takim miejscu przedłużyć wakacje i wspomnienia.Może nawet okaże się że takie miejsce świetne będzie :jump: do wspólnych spotkań jak u kolegów z wielkopolski. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idąc śladem kolegi kita

 

bardzo się ciesze że mój temat spowodował ożywienie w kwestii wyjazdów na dziko :jump: u nas już kilka informacji udało się zebrać i wyjechać się dało :ok: a już niedługo będzie pierwszy wyjazd na dziko większą grupą (10 załóg) i mam nadzieje że Dolnoślązakom też się tak sprawy rozwiną :ok: pozatym taka forma wyjazdów to wpełni obcowanie z naturą a wielu z nas w karawaningu tego właśnie szuka :ok:

 

i jeszcze jedno :-] nasze województwa graniczą ze sobą więc zawsze można wymienić się fajnymi miejscówkami, informacjami itd ... odległości nas dzielące są nieduże ... :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dziko to ja jadę jedną załogą czyli skład Rysiek i Nina , wtedy ma to sens cisza spokój, pełny relaks, wędkowanie, grillowanie, jesienią grzybobranie, rowerki po okolicy, spacery. Wtedy można delektować się przyrodą, okolicą, a już 10 załóg - to gwar, :jump: itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dziko to ja jadę jedną załogą czyli skład Rysiek i Nina , wtedy ma to sens cisza spokój, pełny relaks, wędkowanie, grillowanie, jesienią grzybobranie, rowerki po okolicy, spacery. Wtedy można delektować się przyrodą, okolicą, a już 10 załóg - to gwar, :jump: itp

Wiadomo Wirku że masz 100% racji,mi chodziło raczej o to aby ludziska mieli jakąś wiedzę na taki temat w razie pobytu w naszych stronach.Przy okazji pozdrawiam cię bardzo :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dziko to ja jadę jedną załogą czyli skład Rysiek i Nina , wtedy ma to sens

 

ale ja jestem bez sensu :jump:

 

ja na dziko lubie jechać w 2-3 załogi a to z prostej przyczyny ... bezpieczeństwa :ok: a to że teraz uda się zrobić spotkanie 10 załóg świadczy tylko o tym że jest zainteresowanie takimi wyjazdami i będzie to spotkanie w celu wymiany doświadczeń, miejscówek itd :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.msciwojow.pl/pl/Gospodarka,18

http://www.msciwojow.pl/pl/Atrakcje-turystyczne,30

 

Teoretycznie obowiązuje zakaz kąpieli, ale nie jest przestrzegany przez nikogo. Woda czysta, raki ogromne, ryby ponoć są. Łąka wykoszona. Zaplecze = 0, ale nawet w sezonie letnim nie ma tłoku - głównie w weekendy przybywają miejscowi żeby poplażować.

 

Miejsce z 1 linka na mapce opisane jako "miejsce wypoczynku i biwakowania" to kawał placu "golonego" przez gminę. Dziko, nie dziko - opłaty żadne nie są pobierane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.