Skocz do zawartości

Majowy weekend w Bialowieży


Romas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak wyglądał kemping w Gródku w zeszłym roku. Zobaczymy co będzie w tym :hmm:

 

 

 

W "Kempingach" niebawem pojawi się info odnośnie kempingu "U Michała". A wyglądało to w naszym przypadku tak:

 

 

 

 

A przy okazji wstawię kilka fotek z wyjazdu z połowy września ubiegłego roku :)

 

 

 

 

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina: :slina: :slina: :slina: :tuptup::tuptup: :tuptup: :tuptup: :tuptup: :biwak::biwak: :biwak: :serducha: :serducha: :serducha::przyczepa: :przyczepa: :przyczepa::calus: :calus: :calus::drive: :drive: :drive:

 

To znaczy mniej wiecej - wreszcie musze tam pojechac...

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina: :slina: :slina: :slina: :tuptup::tuptup: :tuptup: :tuptup: :tuptup: :biwak::biwak: :biwak: :serducha: :serducha: :serducha::przyczepa: :przyczepa: :przyczepa::calus: :calus: :calus::drive: :drive: :drive:

 

To znaczy mniej wiecej - wreszcie musze tam pojechac...

 

J.

 

 

Jedź jedź bo naprawdę warto. My w ub. roku byliśmy "U Michała" i nie było się do czego przyczepić, cisza , spokój , porządek , miła obsługa, ceny przystępne. Czego chcieć więcej.:gitara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wybieramy się na długi week majowy właśnie do Białowieży a dokładnie na I częśc weekendu 28.04-1.05 w środę do pracy a w czwartek na XI zlot w Białym Brzegu ,

chcemy pojeździć na rowerach i wywietrzyć przyczepę :)

jak ktoś chętny w tym terminie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

byliśmy kilka dni podczas week majowego, Grudki nie istnieją no chyba że bez prądu i wody, w maju była jeszcze nieduża trawa więc można było wjechać, kemping u Michała preferowani obcokrajowcy, zakaz palenia grilla na kempingu nie obowiązywał niemców czy francuzów, nasz 2,5 latek przeszkadzał, tuż obok przez płot tworzący się kemping z normalnymi ludzimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

POZDRAWIAM ,I PROSZĘ O INFORMACJĘ CZY KEMPING W GRUDKU KOŁO BIAŁOWIEŻY ZOSTAŁ JUŻ OTWARTY.JEŚLI BYŁ KTOŚ JUŻ PO MAJOWYM WEEKENDZIE TO NAPISZCIE JAKIE SĄ CENY I WARUNKI BYTOWANIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

kemping u Michała preferowani obcokrajowcy, zakaz palenia grilla na kempingu nie obowiązywał niemców czy francuzów, nasz 2,5 latek przeszkadzał, tuż obok przez płot tworzący się kemping z normalnymi ludźmi.

 

 

Nigdy nie zrozumiem takiego podejścia. Jutro wybieram się do Białowieży (co prawda nie na noc) i wybadam czy jest jakaś konkurencja dla tego "Michała"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My grilla palilismy i uwag nie bylo. Zeszloroczny wypad ogolnie uwazamy za jeden z naszych najlepszych wyjazdow. 'U Michala' bylo bardzo fajnie - jesienia planujemy jeszcze raz tam zawitac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My grilla palilismy i uwag nie bylo. Zeszloroczny wypad ogolnie uwazamy za jeden z naszych najlepszych wyjazdow. 'U Michala' bylo bardzo fajnie - jesienia planujemy jeszcze raz tam zawitac.

 

Daj znać kiedy, czas zacząć się integrować z lokalną bracią karawaningową :przytul: a nie tylko oglądać stojącą przyczepkę za ogrodzeniem (choć nie wiem czy to Twoja) :policja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie byłam dwa dni w Białowieży na kempingu obok "Michała" nazywa się Bierozka.Świetne warunki ,czyściutko,ciepła woda w łazienkach a przed ewszystkim ludzie bardzo mili.Cena od dwóch dorosłych osób+samochód+przyczepa 60zł.za dobę.Powiedziano mi że w tym województwie są takie ceny.Byłam zdziwiona.Ale warto było zobaczyć puszczę i okolice.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako Ojciec Założyciel (oczywiście tego wątku :] ), niech mi będzie wolno wtrącić swoje 0,02 zł (słownie: dwa grosze).

Swoją opinię o campingu "U Michała" już kiedyś wyraziłem więc się powtarzać nie będę. Za to chcę Wam wszystkim powiedzieć jak to z nami było w Białowieży, w zeszłym roku.

Nie wiem czemu koniecznie uparliście się żeby na campingu ? My, wiedząc że Grudki "poległy", wzięliśmy mapę, znaleźliśmy miejscowość która nam odpowiadała (padło na Pogorzelce) , poszukaliśmy agroturystyki i po prostu zadzwoniliśmy. Tak "na rybkę". Miła Pani nie widziała najmniejszych problemów żeby przyjechać, podpiąć się do prądu i korzystać z łazienki.

Myślę że to nie to, że "mieliśmy farta", tylko że jak się chce to zawsze takie miejsce można znaleźć.

 

Parafrazując pewną reklamę: "Czy ja już o tym pisałem, czy nie pisałem ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Co prawda wątek umarł jakis czas temu ... ale go odgrzewam bo wybieram się do Białowieży na weekend majowy.

Czy macie może jakies nowe informacje o tamtych okolicach? Może sa jakieś nowe miejsca do przenocowania godne do polecenia?

Z góry dziękuję za informacje w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda wątek umarł jakis czas temu ... ale go odgrzewam bo wybieram się do Białowieży na weekend majowy.

Czy macie może jakies nowe informacje o tamtych okolicach? Może sa jakieś nowe miejsca do przenocowania godne do polecenia?

Z góry dziękuję za informacje w temacie.

 

Wybierasz się tam z przyczepą ? Z pytania i tego co masz w "stopce" to nie wynika, więc wolę się upewnić.

Z resztą wszystko jedno.

My ostatnio (2011) w puszczy Białowieskiej byliśmy z przyczepą w Pogorzelcach w gospodarstwie agroturystycznym NIMFA u Państwa Szlachciuków

http://www.noclegiwbialowiezy.pl/index.php

 

Co prawda nie są nastawieni na przyczepkowiczów, ale mają duże podwórko i nikomu nie wchodziliśmy w drogę. Poza tym było po sezonie (koniec września).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Romans trochę mało o sobie ale już uzupełniłem co nie co :)

Na razie byłem tylko czytaczem forum teraz czas na zadawanie pytań :)

Dzięki za info na pewno sprawdzę tą miejscówkę może nas przygarną na parę dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.