Skocz do zawartości

Podziękowania dla organizatorów VII Zlotu Karawaning.pl


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nam się też bardzo podobało.

Dziękujemy organizatorom za możliwość uczestniczenia w tym zlocie.

Poznaliśmy wielu fajnych fanów karawaningu oraz odświeżyliśmy znajomości z zeszłorocznej majówki w Warce.

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami jeśli chodzi o Kącik Młodzieżowy - pracowita, wesoła i ciągle uśmiechnięta młodzież - po prostu miło było patrzeć :P

 

[ Dodano: Sro 05 Maj, 2010 17:18 ]

Filip85-87 ma żal do Wirka :winner: a ja mam żal do Filip85-87 … :bukiet::niewiem: tyle naobiecywał :przytul: a słowa w Sławie nie dotrzymał… :przytul: oj czekaj Ty :tuptup::przytul:
- Roberciku ja po prostu jestem bardzo nieśmiały a poza tym tak krótko się znamy - nie jestem jeszcze gotowy :P ................. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba podkreślić, że krytyczne słowa padły tylko z ust jednej czy dwóch osób pozostałym uczestnikom zlotu KĄCIK MŁODZIEŻOWY zaimponował.

 

Nie ukrywamy, że było nam przykro po usłyszeniu słów krytyki, jednakże to, co było później sprawiło, iż były one dla nas nieistotne. Wśród tylu miłych słów kierowanych pod adresem Kącika Młodzieżowego, spotkała nas ostatniego dnia również niespodzianka. :P

W okolicy przyczep poznańskiego oddziału KM została znaleziona karteczka, która upewniła nas w przekonaniu, że chociaż w małym stopniu wywiązaliśmy się z naszych zadań. Załączam poniżej skany karteczki i zwracam się z prośbą do rodziców Kingi, aby uściskali ją mocno od całej naszej drużyny. :P Kończąc w imieniu Kącika Młodzieżowego dziękujemy za miłe słowa skierowane pod naszym adresem. Będziemy starać się pomagać również na kolejnych zlotach, a pierwsza próba być może już na zlocie w Polanicy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

została znaleziona karteczka

 

I ta karteczka od przemiłej dziewczynki jest dla was największa nagrodą i satysfakcją za wspaniale wykonaną pracę , w która włożyliście tyle serca . Jeszcze raz wielki dla Was kochana młodzieży szacunek i podziękowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez przylanczam sie do podziekowan dla mlodziezy ...wielki szacun dla nich ....uwazam ze nie wszystko odrazu musi idealnie wychodzic ale starali sie pomagac jak potrafili i tego nie nalezy krytykowac tylko za checi chwalic a to bedzie ich mobilizowac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne podziękowania dla wszystkich organizatorów,dzięki którym mogliśmy się spotkać,dobrze się bawić i miło wypoczywać. WIELKIE DZIĘKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami jeśli chodzi o Kącik Młodzieżowy - pracowita, wesoła i ciągle uśmiechnięta młodzież - po prostu miło było patrzeć :)

 

[ Dodano: Sro 05 Maj, 2010 17:18 ]

Filip85-87 ma żal do Wirka :ok: a ja mam żal do Filip85-87 … :) :) tyle naobiecywał :) a słowa w Sławie nie dotrzymał… :) oj czekaj Ty :) :)
- Roberciku ja po prostu jestem bardzo nieśmiały a poza tym tak krótko się znamy - nie jestem jeszcze gotowy :) ................. :)

Dzięki Filip85-87 nie wiem czy mnie kojarzysz razem byliśmy w Wolsztynie bynajmniej na początku haha-pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziękowania dla organizatorów zlotu, było wspaniale, pogoda dopisała i ta frekwencja uczestników. Wspomnienia mamy bezcenne i nowe znajomości. Myślę że nasza załoga będzie na kolejnym zlocie. Pozdrawiamy ERYSTR tj Ela, Robert, Karolina, Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjeżdżała zalana łzami

 

Ja też tak mam . W Sławie łza mi się kręciła w momencie wyjazdu Rysiaczka , i pożegnaniu z naszymi wszystkimi wspaniałymi przyjaciółmi .

Piotruś nie mądruj się .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirku dziekujemy WAM serdecznie za to ze moglismy byc z wami i za zorganizowanie tak wspanialego zlotu pozdrowienia dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.