Skocz do zawartości

Pytanie o markę CARAVELAIR?


pabloo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ano rosną - poszukiwania zacząłem od n-126 ale jak zobaczyłem co i jak to mi "gały wylazły"....

Druga spawa - to mam już swoje lata i chciałoby się odrobiny komfortu zaznać NIE LATAJĄC nocą po krzaczkach.... :ok::):)

Pozdrawiam

Pabloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

NIE LATAJĄC nocą po krzaczkach...
tzn znaczy okna mają się otwierać? :ok:

 

Teraz to można dokupić do przedsionka dostawkę w której się umieszcza prysznic lub przenośna toaletę chemiczną. Co prawda nie wyobrażam sobie jak to się zachowuje przy silnym wietrze.

 

Mam takie myśli nie dlatego, że za oknem wieje jak diabli, ale dlatego, że w te wakacje kilkuminutowa wichura połamała nam rurki i pourywała plastikowe zaczepy na ścianie przyczepy, a chwile grozy przeżyli sąsiedzi z drugiej strony kempingu którym złamane drzewo o metr minęło przyczepę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się od marki przyczepy a kończy na dostawkach z kibelkiem....Mam nadzieję, że moderator podejdzie do tego jako postu technicznego.... :)

A co do dostawki z kibelkiem i silnego wiatru - to się chyba wzajemnie wyklucza... :ok:

Pozdrawiam

Pabloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczelo sie od marki przyczepy a konczy na dostawkach z kibelkiem....

pabloo, twoj watek to pikus przy tym co u mnie sie porobilo. Przeszlismy tam przez wszystkie zagadnienia karawaningu :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do dostawki z kibelkiem i silnego wiatru - to się chyba wzajemnie wyklucza...

Dlaczego wyklucza? Chciałem Ci tylko zwrócić uwagę na fakt, że kibelek i prysznic nie jest rzeczą konieczną, da się bez tego przeżyć na kempingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że się da :)

Ale silny wiatr plus dostawka kibelkowa może się skończyć niespodzianką w rodzaju niespodziewanej "odsłony" hihihi - to miałem na myśli mówiąc o wykluczaniu... :ok:

Pozdrawiam

Pabloo

 

No to trzeba się "spiąć" w sobie i przeczekać wichurę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona nie działa - przekroczony limit tranferu :ok::ok:

Ale jestem umówiony jeszcze w jednym miejscu na oglądanie w niedzielę - może tym razem

W każdym razie jest dokładnie jak piszecie - ku przestrodze kolegom którzy również jak ja szukają przyczepy - nie jest ważny rocznik - trzeba dokładnie sprawdzać i "obmacać" wszystko...

Podstawa to pootwieranie szafek i przyjrzenie się łączeniu dachu ze ścianami oraz "pougniatanie" tych miejsc...

Pozdrawiam

Pabloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś działa

Zrób sobie wycieczkę Lucynów jest kilka km przed Wyszkowem Plac po lewej stronie przy samej trasie

 

Działa, zależy o której godzinie :ok:

A co do wycieczki - dziś odbyłem takową ale pod Puławy. Powiem jedno - żenuła...Na stronie przyczepa kosztuje 28tys a jak zajedziesz już 35.... :ok::ok:

Mimo wszystko nic ciekawego nie znalazłem. Ale mam coś na oku, w miarę niedaleko - jeśli zakupię (a sądzę że tak), nieomieszkam się pochwalić :ok:

Pozdrawiam

Pabloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.