Skocz do zawartości

Pytanie o markę CARAVELAIR?


pabloo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja znlazłem sobie HOME-CAR z 1979 ,część mocowań rzeczywiście mocowanie na zszywki ,robiłem mały remont i okazało się że łatwiej jest zdjąć płaty blachy z zewnątrz niz dłubać coś od srodka,zgadzam się że nie ważny jest rocznik lecz stan ,moja ma dwie sypialnie i DMC do 750 kg..(to jest duzy plus dla mnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już wiem - cieknie... :) :) :) Tzn niby "załatane" ale widać zacieki i odkształcenia wewnątrz...Tak, że nie wezmę. A propos - widziałem drugą - po gradobiciu - cały bok we "wgniotki"- jak sądzicie? Opłaca się to brać? Ta nie cieknie :ok:

Pozdrawiam

Pabloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam Ci kilka namiarów na sprzedawców w Wie i okolicach

Camppol 0-22 773 74 74 , 601 33 27 22 w Wesołej ja u niego kupiłęm

http://camppol.pl/

Camp-Tour 601 32 53 29, 022-723 85 21 to jest koło Pruszkowa

Wał Miedzeszyński 501 57 25 02, 509 12 37 20

oraz gość z okolic Wyszkowa 40km od Wa-wy ale naprawdę dużo budek ma na placu

http://zel.zurawski.webpark.pl/plan.html

Udanych łowów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos - widzialem druga - po gradobiciu - caly bok we "wgniotki"- jak sadzicie? Oplaca sie to brac?

 

Moja Hobbystka tez ma takie male wgniotki na dachu ale w ogole sie tym nie przejmuje bo jak powloka lakieru nawet nie jest uszkodzona to jest ok

 

Nie no ale jezeli mowisz, ze przyczep z 2000 roku zostala doprowadzona do takiego stanu, ze odksztalcenia sa i wewnatrz to strach sie bac jak wyglada reszta istotnych elementow :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano co zrobić - ja podejrzewam, że ktoś chciał wjechać do garażu i przywadził górą...nie przejął się zbytnio a jak zaczęło ciec to "wiziął i sprzedał" :)

Co do "gradobicia" - tu nie tylko dach ale i bok :) - więc wizualnie tak sobie :)

Szukam po linkach podanych przez pawwl - "wesoła" właśnie wyjeżdża po nowy transport :)

No nic - będę szukał dalej :ok: Dzięki za podrzucenie telefonów :)

Pozdrawiam

Pabloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgniecenia po gradobiciu przeszkadzają tylko wizualnie, blaszka (bo blachą tego nazwać nie można) przecież jest tylko wgnieciona a nie uszkodzona - znam to z autopsji. :ok: Cena dzięki temu też jest pewnie trochę niższa.

 

Przyczepa ze zdjęcia ma natomiast plus jakim jest klapa serwisowa od strony przedsionka - jeżeli łóżko nie jest składane tylko stałe to jeszcze lepiej (przynajmniej tak ja uważam).

Minusem jest niestety wylot spalin z lodówki do przedsionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ha - klapa serwisowa to jest to - np po skończonym grillu wsuwamy go w otwór - i mamy elegancko podgrzewane łóżeczko :):):)

No nic - jak mówię - poszukuję dalej ale dzięki za info - warto szukać z kuchnią po lewej, choć z drugiej strony może specjalnie kuchnie są robione po prawej coby bezpośrednio podawać potrawy głodnej tłuszczy w przedsionku :):ok::):):)

Poza tym podejrzewam, że kibelek z okienkiem od przedsionka to chyba nie jest dobry pomysł??? :):):)

 

 

Pozdrawiam

Pabloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibelek to pikuś w porównaniu z ... klapą serwisową od kibla i znajdującym się za nim zbiornikiem który czasem musisz opróżnić - o ile korzystasz z kibla w przyczepie bo znam leniwców którym się nie chce i wolą kibelek na kempingu :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Bardzo cenne uwagi , wymagania rosną - a mi sie już każda przyczepka podoba.

Pocieszające jest że rośnie liczba oferowanych przyczep na allegro i gratce.

POZDRAWIAM :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.