Jump to content
adamkwiatek

UFO -" kosmiczne patenty"

Recommended Posts

ampere

Nie prowokują, jedynie wyrażam w nich moje zdanie,mogę przecież...Nie obrażam nikogo i przepraszać nie mam zamiaru,bo nie mam za co.

Kristofer
Posted (edited)
9 godzin temu, AdamH napisał:

adamkwiatek, Kristofer  :D :ok::]🌍 🎄 🎄 :yes:  2020!!!

Dzięki Adasiu - z wzajemnością :hej: Tobie i jeszcze raz Wszystkim!

Edited by Kristofer (see edit history)

smok_wawelski
Posted (edited)

Dzięki   @klonik058 

To ja już tylko tak króciutko - tym razem chyba nie oftopowo rzucę pewna myśl ściśle związana z UFO
Wielu z Was wyraża przemożną chęć poznania UFO - osobiście takie bliskie spotkanie 3-go stopnia uważam za bardzo ciekawy  temat -  Wy chyba też ?
No to do czorta nie gadajmy jak dziadki tylko zróbmy to :) 
Jak ? 
A tak że "napadniemy" adamakwiatka zbiorowo jak się tu zjawi i przez aklamację zrobimy Go komandorem UFO-dziadko i może nie tylko  - kosmicznego spotozlota
Mawiają nieobecni nie maja racji - biorę na zapadłą smoczą klatę ten UFO spisek a co - najwyżej adamkwiatek mi ryja stłucze :bevil: :)
Miejsce - gdziekolwiek - może najlepiej gdzieś centrum PL żeby wszyscy mieli się jak zjechać 
Czas - do dogadania - moja propozycja na spoko - jesień 2020 przełom września i października

Co Wy na to ?
Nowy wąteczek i radzimy ?

Edited by smok_wawelski (see edit history)

klonik058

@smok_wawelski jeździ ufo spod Warszawy w góry. Grodzie Kraka wypatruje. A tu nic.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Krzysztof57
20 godzin temu, Kristofer napisał:
23 godziny temu, Krzysztof57 napisał:

Wreszcie !!

A, co tam - odważyłem s

Jestem pod wrażeniem.

PolariS
W dniu 29.12.2019 o 15:01, Bob Duży napisał:

12887016-pojazd-niczym-z-mad-maxa-ten-rat-hot-zostal-skonstruowany-przez-polaka-118s-1_1200.thumb.jpg.5c9216cbfca782b61b136345db8e372d.jpg

Tym ciąga? bo szczerze zobaczyłem kilka patentów typu sam drut i dałem spokój :D Buda jak miała dmc 1000 to ma ze 3000

Kurde, a mnie się ta fura nawet podoba,  coś w podobnym stylu w sumie by pasowało do ciągania UFO,  chyba nawet bardziej niż obecny holownik autora.  Tylko dostań takie które będzie tak wyglądać ale będzie sprawne.  

Robert1975

Starzy wyjadacze a daliście sie sprowokować....😄

Lecz kto zna styl adamakwiatka ten wie że zawsze kosmicznie jest...🛸

Najlepszego w 2020..

adamkwiatek- ląduj,pisz,

adamkwiatek
Posted (edited)

Padło tu wiele genialnych, uniwersalnych przemyśleń, w wykonaniu Kolegów,  ważnych dla idei karawaningu.

Moim zdaniem, nie powinno się niczego retuszować, podobnie, jak zdjęć z wypraw, bo zaczną wyglądać kiczowato.

Nikogo, nie trzeba przepraszać, i mam nadzieję, że nikt, nie pielęgnuje urazy w sercu.

Czasami widzimy świat ostrzej, i wtedy wydaje się nam bardziej paskudny, stąd agresja wyprzedza zrozumienie.

Mojemu wątkowi nic, nie zaszkodzi, a wręcz ubarwi go taki "wtręt", o "patentach" z zakresu psychologii karawaningu .

Przyjacielska wymiana myśli, z niewielkimi zaostrzeniami dyskusji, tylko nas wzbogaciła.

Wracając, do zapytań, o śnieg, to załączam dzisiejsze zdjęcia - jest go od cholery !

Napisałem bzdury, o ładowarkach, i generatorze prądu- właśnie wszystko szlag trafił, stąd, nie mogłem odpisać wcześniej.

Generator zniszczył mi kilka ładowarek, wraz z tą, zasilającą laptopa.

Kupiłem inny generator, robiący prąd bardziej zbliżony, do tego sieciowego, i problemy się skończyły.

Kupiłem też potężną ładowarkę, z funkcją wspomagania rozruchu - wreszcie akumulatory są doładowane.

Podsumowanie strat wypada dość pesymistycznie : jeden agregat + trzy ładowarki = dobrych parę stów :(

Tak się dochodzi do wiedzy, metodą prób, i błędów.

Irytującym doświadczeniem, znanym mi, od lat, jest traktowanie budy, jako osłony do swobodnego odlewania się towarzystwa spod wyciągów.

Szczęśliwie padający śnieg, zaciera ślady, jak na zdjęciu :)

P1010574.JPG

P1010575.JPG

P1010576.JPG

P1010538.JPG

Edited by adamkwiatek (see edit history)

ampere
9 minut temu, adamkwiatek napisał:

Padło tu wiele genialnych, uniwersalnych przemyśleń, w wykonaniu Kolegów,  ważnych dla idei karawaningu.

Moim zdaniem, nie powinno się niczego retuszować, podobnie, jak zdjęć z wypraw, bo zaczną wyglądać kiczowato.

Nikogo, nie trzeba przepraszać, i mam nadzieję, że nikt, nie pielęgnuje urazy w sercu.

Czasami widzimy świat ostrzej, i wtedy wydaje się nam bardziej paskudny, stąd agresja wyprzedza zrozumienie.

Mojemu wątkowi nic, nie zaszkodzi, a wręcz ubarwi go taki "wtręt", o "patentach" z zakresu psychologii karawaningu .

Przyjacielska wymiana myśli, z niewielkimi zaostrzeniami dyskusji, tylko nas wzbogaciła.

Może to czasem bywa trudne,ale trzeba spróbować spojrzeć oczyma tej drugiej strony ,jeśli się bardzo chce ,może się udać. Pozdrawiam.

smok_wawelski
Posted (edited)

Zatem niech się dzieje wola UFO :)
Niech moc i nie tylko w sinusie  będzie z Tobą :) 
Prądu jakiego lekkiego coby nie zabić a oduczyć odlewaczom podłącz  :) 
Ostatnia fota to przełom Białki ?
No i szykuj się że w Kraku już na Ciebie czatujemy żeby grabę ścisnąć - wtyki na bramkach załatwione,  a drugiej strony kol klonik058 pilnuje - no ale UFO szybkie jest  pojawia się i znika a jeszcze teraz kosmiczne moce posiada to nie wiem czy chwycimy  ale chcielibyśmy  :) 

1 godzinę temu, ampere napisał:

Może to czasem bywa trudne,ale trzeba spróbować spojrzeć oczyma tej drugiej strony ,jeśli się bardzo chce ,może się udać

:yes: mądre - udaje się - trzeba tylko fest mocno chcieć   :yes:

Edited by smok_wawelski (see edit history)