Skocz do zawartości

UFO -" kosmiczne patenty"


adamkwiatek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, adamkwiatek napisał:

 

P1010559.JPG

Krzychu, wspaniała fota, która bardzo wiele mówi (tym, którzy umieją patrzeć, bo patrzeć, nie zawsze oznacza - widzieć).
Podziwiam Twoją wytrwałość, by być w zgodzie z samym sobą, gdy zapewne niejednokrotnie spotykasz wokół wiele przeciwności.
Niejeden na Twoim miejscu już dawno by się złamał.
Twoimi życzeniami noworocznymi czuję się obdarowany (prawdopodobnie jestem karawaningowcem :hmm:), dlatego szczerze je odwzajemniam i dodatkowo życzę Ci, abyś zawsze mógł realizować swoje własne plany w sposób, który uważasz za najlepszy i najbardziej dla Ciebie optymalny!
Rzadko piszę w Twoim wątku, ale wszystko czytam. Dzisiaj kolejny raz pozytywnie mnie zaskakujesz - tak trzymaj.
Napisałbym więcej, ale ostatnio pewne sprawy w ogóle nie pozwalają mi na poświęcanie czasu na cokolwiek innego, dlatego tylko tak w skrócie.
PS
Tym, którzy patrzą i kierują się jedynie estetyką, proponuję spojrzeć na wszystko od tzw. drugiej strony, czyli np. dostrzec zalety "całokształtu", których próżno szukać w naszym standardowym karawaningowaniu. Przypuszczam, że gdyby wypunktować wszystkie "za i przeciw", ilość tych pierwszych byłaby przytłaczająca.
Pewnie dla większości z nas i tak byłoby to niewystarczającym argumentem, aby funkcjonować wbrew stereotypom tego świata.
Tak, jak nie każdy może być Einsteinem, tak nie każdy może być "adamemkwiatkiem".
IMHO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 390
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzięki za życzenia i również życzę dużo zdróweczka i wszystkiego najlepszego  w Nowym Roku Tobie i Twoim Bliskim - adamiekwiatku , niech 2020 będzie lepszy i weselszy a przynajmniej nie gorszy od 2019
Miałem coś więcej napisać - ale doszedłem do wniosku że praktycznie popełniłbym plagiat  pisząc to samo innymi słowami co napisał mój imiennik, wiec napisze tylko że utożsamiam się z tym co napisał Ci Kristofer - zwłaszcza z tym o patrzeniu, widzeniu, spojrzeniu i Eisteinie  :)

W sumie to zaskakującą zbieżność rozumowań z imieniem - czyżby większość Krzyśków rozumowała podobnie ???  :hmm:

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, chris_66 napisał:

nie wszystkie :bevil:niektóre są wredne i złośliwe :hehe:

też dziękuję adamiekwiatku za życzenia, o ile były troszkę dla mnie :biwak:

Oczywiście, że "życzenia" są dla wszystkich !
Można się irytować, na nowych, nieopierzonych mądrali, próbujących zaistnieć, na naszym Forum, ale, nie na Starszyznę - zgodnie z zasadą : "co wolno wojewodzie, to, nie tobie...."

Wzruszył mnie Kristofer i Smok Wawelski, dowodząc, że nie tylko walka z pleśnią, i druciarstwo, stanowi wartość Forum.

Głębokie dywagacje, na temat filozofii karawaningu w wykonaniu ścisłych technicznych umysłów - dowodzą, że poza materią tego Forum, istnieje również duch karawaningowca.

Życzę, by Koledzy ciągnęli tego ducha , równie zajadle, jak własne budy, i kampery !

Jeszcze raz - wszystkiego najlepszego !

Pijany kaczor.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, adamkwiatek napisał:


Można się irytować, na nowych, nieopierzonych mądrali, próbujących zaistnieć, na naszym Forum, ale, nie na Starszyznę - zgodnie z zasadą : "co wolno wojewodzie, to, nie tobie...."

Ja Ci powiem tak, jak już ruszasz temat to wymień o kogo chodzi. Bo uważam że jednak to Ty próbujesz pokazać filozofa w 1 osobie.Tylko różnica jest taka że jak ja mam coś do kogoś to wymienie tą osobę, nie wrzucam do jednego worka jak Ty. Wiec zrób tak aby Ci comasz ich na myśli wiedzieli o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bob Duży napisał:

Ja Ci powiem tak, jak już ruszasz temat to wymień o kogo chodzi. Bo uważam że jednak to Ty próbujesz pokazać filozofa w 1 osobie.Tylko różnica jest taka że jak ja mam coś do kogoś to wymienie tą osobę, nie wrzucam do jednego worka jak Ty. Wiec zrób tak aby Ci comasz ich na myśli wiedzieli o tym.

Szkoda nerwów Bob ,odpuść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, adamkwiatek napisał:

Można się irytować, na nowych, nieopierzonych mądrali, próbujących zaistnieć, na naszym Forum, ale, nie na Starszyznę - zgodnie z zasadą : "co wolno wojewodzie, to, nie tobie...."

Jak to rozumieć ? Forumowa ,,Fala" . Starego nie rusz ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Kimkolwiek napisał:

Jak to rozumieć ? Forumowa ,,Fala" . Starego nie rusz ? 

Nie próbuję tego zrozumieć, po co zaśmiecać sobie nieopierzony łeb .?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do słów Krzysztofa:

7 godzin temu, adamkwiatek napisał:

Można się irytować, na nowych, nieopierzonych mądrali, próbujących zaistnieć, na naszym Forum, ale, nie na Starszyznę - zgodnie z zasadą : "co wolno wojewodzie, to, nie tobie...."

które chyba nie wszyscy dobrze zrozumieli, to napiszę, jak sam je odbieram.

Moim zdaniem, nie są one skierowane do wszystkich "młodych stażem" :nono:, ale tylko tych, którzy mimo, że nie znają dobrze, a nawet wcale większości forumowych tematów, pozwalają sobie na uszczypliwe wpisy. Po prostu nie są do tego upoważnieni. Nawet im nie wypada, więc nie ma mowy o jakiejkolwiek "fali"!!!

W dniu 29.12.2019 o 12:08, Bob Duży napisał:

Co tu się odwala?Przyczepa rodem z Mad Max"a

 

W dniu 29.12.2019 o 15:01, Bob Duży napisał:

Tym ciąga? bo szczerze zobaczyłem kilka patentów typu sam drut i dałem spokój :D Buda jak miała dmc 1000 to ma ze 3000

To pierwsze wpisy od kilkunastu lat, które zaśmieciły wątek i dały początek kilku kolejnym.

6 godzin temu, Bob Duży napisał:

Ja Ci powiem tak, jak już ruszasz temat to wymień o kogo chodzi. Bo uważam że jednak to Ty próbujesz pokazać filozofa w 1 osobie.Tylko różnica jest taka że jak ja mam coś do kogoś to wymienie tą osobę, nie wrzucam do jednego worka jak Ty. Wiec zrób tak aby Ci comasz ich na myśli wiedzieli o tym.

Uważam, że nie masz się co dopytywać, ponieważ doskonale to czujesz, jeśli zadałeś to pytanie ;)

Nie dziwię się irytacji Krzysztofa, bo chyba czułbym to podobnie, gdyby w moim własnym wątku, opisującym własne podejście do opisywanego tematu, którego korzenie sięgają roku przynajmniej 2007, po 12 latach pojawił się nagle cyniczny oraz drwiący wpis, wyrażający dezaprobatę dla autora wątku i jego poczynań!
Na dodatek napisany przez kogoś, kto jest młody stażem na forum, nie przeczytał całego wątku i nie zna genezy jego powstania oraz założeń, które temu przyświecały.
Dla mnie sprawa jest o tyle prosta, że jeśli nie mam nic sensownego do powiedzenia w czyimś temacie, to po prostu nie piszę, a jeśli już koniecznie musiałbym napisać, że coś mi się nie podoba, to wyraziłbym swoje zdanie w nieobraźliwy dla autora sposób.

Nie obraź się Kolego tym, co napiszę, bo osobiście nic do Ciebie nie mam, ale w/g mnie nie powinieneś brnąć dalej, tylko uderzyć się w pierś i przyznać, że niefortunnie zacząłeś swoją obecność w tym temacie. Nie dziw się zatem, że równie ciętą odpowiedź dostałeś. Cóż, każdemu może się zdarzyć i nie warto kruszyć nad tym kopii, a przyznanie się do błędu ujmy Ci nie przyniesie, wręcz przeciwnie i wszyscy szybko zapomną. Szkoda tylko, że kilka nieprzemyślanych postów zaśmieciło nietuzinkowy wątek.
IMHO

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Skwarek napisał:

jestem nieopierzony najmłodszy  stażem

@Skwarek Ale za to niejednemu ,,staremu,, wyjadaczowi kopara opadła po temacie w którym budujesz budę. Myślisz że dlaczego masz tak mało wpisów? Bo większość woli zgrywać cwaniaka o 1,33 czy innych bzdetach niż pokazać że widzą że ktoś ma fach w ręku i robi coś więcej niż rozgrzebanie starej i zgniłej skorupy. Nie liczy się staż a to co ktoś ma do napisania. Ot co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.