Skocz do zawartości

Polski Caravaning


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

Moja przyczepa napewno nie jest tak atrakcyjna jak Twoja MarcinieT, wiec moze Ty tez bys cos "namodzil"?

Z pewnoscia napisze, jednak zrobilem z nia zaledwie 40 km z komisu na parking :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością napiszę, jednak zrobiłem z nią zaledwie 40 km z komisu na parking

 

No to już pewien pogląd masz :ok::ok: Ja swoją tez nie mam za długo (jeden sezon), objeździłem ok 3tys. km w niedalekiej odległości od domu (najdłuższa trasa 600km objazdówki po suwalszczyźnie) i to na same 2-4 dniowe wypady. Ale jakiś tam pogląd mogę przedstawić :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pozwólcie, że wtrącę swoje 3 grosze...

Pomysł żeby pisać jest przedni - i to nie tylko o przyczepach. Kiedyś szukałem info o kempingach u nas - nawet zwróciłem się aby utworzyć taki dział - gdzie wszystkie informacje będą "w pigułce". Jasnym jest, że pismo nie zrobi np testów wszystkich kempingów , nie wynajdzie wszystkich miejsc które warto odwiedzić. Można z własnego doświadczenia coś napisać - i ja mam taki gryplan - żeby dokumentować miejsca gdzie obozuję a potem przedstawić je na forum (czy wysłać do PC). Koledzy - Wasza wiedza co do przyczep i kempingów jest bezcenna :ok::ok::ok:

Pozdrawiam

Pabloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pozwólcie, że wtrącę swoje 3 grosze...

Pomysł żeby pisać jest przedni - i to nie tylko o przyczepach. Kiedyś szukałem info o kempingach u nas - nawet zwróciłem się aby utworzyć taki dział - gdzie wszystkie informacje będą "w pigułce". Jasnym jest, że pismo nie zrobi np testów wszystkich kempingów , nie wynajdzie wszystkich miejsc które warto odwiedzić. Można z własnego doświadczenia coś napisać - i ja mam taki gryplan - żeby dokumentować miejsca gdzie obozuję a potem przedstawić je na forum (czy wysłać do PC). Koledzy - Wasza wiedza co do przyczep i kempingów jest bezcenna :ok::ok::ok:

Pozdrawiam

Pabloo

 

Ja myślę, że najpierw załużmy działy na naszym forum gdzię będziemy mogli poeksperymentować. Jak Panu Wołodźko coś się spodoba myślę, że nie będzie problemu by mógł z tego skorzystać.

 

Ja sobie już postanowiłem, że będe klecił opisik mojej przyczepki i za jakiś czas na forum go zamieszcze... dalej zobaczymy :ok: Zachęcam innych do podjęcia takich kroków :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne trzy grosze - tym razem moje.

- pisać na forum jak najbardziej możemy i powinniśmy,

- pisać do PC także, ale to nie naszą rolą jest redagowanie tego pisma lecz jego redakcji,

- to nie my powinniśmy zabiegać o możliwość druku naszych tekstów (zapewne bezpłatnie)

- to PC powinnien zabiegać o ciekawe żrodła (jest nasze forum, nasze PRV nie są tajne - wiadomo jak nas namierzyć)

- nie zgadzam się z opinią, że tylko duże koncerny prasowe stać na ciekawe, konkurencyjne pismo (przykładem niech bedzie off-road.pl, którego rozwój śledzę od początku, a zostało stworzone przez grupę pasjonatów z niczego - przykład jest o tyle trafny że rynek off-roadowy też nie jest zbyt duży)

- to co EWIDENTNIE daje sie odczuć czytając PC to fakt że (poza nadesłanymi przez czytelników artykułami) jest tworzony nie przez pasjonatów i praktyków, a działaczy

- znamiennym jest to, że pismo to na naszym forum probował ratować Kazimierz Kluska, a red naczelny zachowuje wymowne milczenie

- gratuluję Tomaszowi (o PFCC), mam tylko wrażenie że niedługo napiszemy taki sam tym razem o PC

 

Reasumując - nasze forum jest zbiorem o wiele ciekawszych artykułów niż PC, na jego podstawie można złożyć wiele wydań czasopisma typu PC (może kiedyś wydamy własną gazetę i wreszcie, poprzez zdrową konkurencję zburzymy spokój wydawców PC)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem do skrzynki swiezy egzemplarz PC g010.gif

Jeden z testow polozyl mnie normalnie na lopatki. Ktos postanowil sprawdzic ile przyczep marki LMC moze pociagnac Opel Meriva 1,6. Okazuje sie, ze samochodzik (bo cos na podwoziu corsy vanem bym nie nazwal) pociagnal 18 przyczep o lacznej masie 15 ton. Fajnie wyglada zdjecie.

Tylko ciekawe co na to np. sprzeglo czy przeguby... :?

 

Oprocz tego trzy egzemplarze autorskie...

Czy ktos z kolegow karawaningowcow jest chetny? i moze oglosic trzy konkursy, ktorych nagroda bedzie gratisik egzemplarz PC f030.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobny test widziałem gdzieś w telewizji gdzie bodajrze VW Tuareg ciągnął samolot pasażerski... podobno jedynie go dociążyli bo za lekki był. NIemniej test zapowiada się rewelacyjnie w PC:-) Jutro pojade do sklepu, może juz będzie. Pozdrawiam! :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś postanowił sprawdzić ile przyczep marki LMC może pociągnąć Opel Meriva 1,6.

Jeśli ten tekst miał oznaczenie, że jest sponsorowany przez Opla, to ok. Jeśli nie, to co to ma do spraw związanych z karawaningiem? Jakie znaczenie ma to ile pączków zjadł właściciel kampera z Parzęczewa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten tekst miał oznaczenie, że jest sponsorowany przez Opla, to ok. Jeśli nie, to co to ma do spraw związanych z karawaningiem? Jakie znaczenie ma to ile pączków zjadł właściciel kampera z Parzęczewa?

 

 

Ja myśle, że nie chodziło tu o samą treść tylko o skupienie uwagi czytelników, że coś ciekawo-dziwnego się dzieje. Podobnie jest z programem top-gear gdzie testują niekiedy samochody w taki sposób, że nikt nie pomyślałby, że można wogóle coś takiego zrobić (np. zrzucanie samochodu z wysokości, czy kąpiel w morzu i czy dalej bedzie jeździło).

 

Osobiście podobaja mi się takie testy mimo, że nie wnoszą one nic praktycznego. Są poprostu ciekawostką :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle, że nie chodziło tu o samą treść tylko o skupienie uwagi czytelników

 

też tak myśle porostu zainteresować caravaningiem posiadaczy samochodów

 

Reasumując - nasze forum jest zbiorem o wiele ciekawszych artykułów niż PC

 

Tak bo u nas jet dyskusja która ma wiele różnych zakończeń jak zakup Marcina T :? ,i jest żywa.Tak że forum czyli ,ciągłego dialogu żadna gazeta nie przebije

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.