Skocz do zawartości

Polski Caravaning


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

Eee tam, w prenumeracie wychodzi 5,50 za egzemplarz :ok:

Marcinie roczna prenumerata to 55zł (płacąc do 31-12-2006) a 66zł (płacąc po 01-01-2007) nijak mi nie wychodzi 5.50 zł za egzemplarz !!! :ok: . PC jest dwumiesięcznikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś kupiłem choć cena mnie wkurzyła :ok:

11,90 zł to już lekka przesada

Więcej testów a mniej kolorów to dla mnie byłoby super

Wiem że testy są drogie , przedruki z innych magazynów trochę tańsze ale coś trzeba tam wpisywać a nie tylko wielkie zdjęcie i mało tesktu

Zastanawiam się czy w ogóle kupować ten magazyn...

Pozdrawiam :ok:

 

Dokładnie tak - kilkakrotnie to pisałem, napisze jeszcze raz. Ten magazyn (niestety jedyny) ma ujemną dynamikę wzrostu treści, a dodatnią ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt mi nie powie że to jest normalne

pare lat temu jak na rynek motoryzacyjny wchodził Auto Świat miał nieliczna konkurencję i był jednym z pierwszych magazynów które miały więcej treści niż pięknego papieru i zdjęć.

Były magazyny które stawiały na jakość bez treści (coś mi się przypomina Sukces czy coś takiego).

Teraz Auto Świat ma dużo konkurencji i tylko my czytelnicy na tym korzystamy.

Często jeżdże za granicę i tam półki uginaja się od prasy carawaningowej.

Testy, porównania, relacje z podróży, porady to wszystko umiejętnie połączone jest z pięknymi fotkami.

Wiem dlaczego tak jest i chyba ameryki nie odkryje...

U nas rynek jest stosunkowo mały, te same osoby pojawiaja się na wszystkich forach, zlotach itp.

Jest jedna gazeta bo rynek jest mały.

Jeśli byłaby konkurencja to byłoby super. Wolałbym gorszej jakości papier lub nawet dosłowne tłumaczenie zachodniego magazynu plus kilka adresów polskich i już byłoby extra.

Polski Caravaning może korzystać z przedruków tylko trzeba na to kase dać. Pamiętajcie że zachodnie gazety to całe koncerny i na pewno jesli wyczują rynek mogą się potrudzić o przedruk swojej własnej gazety na nowy - polski rynek. Nie inaczej było z Auto Światem , który wydawany jest w całej Europie nawet w Turcji (sam mam jeden numer tureckiego Auto Świata - kupiłem jak byłem na pamiątkę :ok:

Nie będę więcej pisał bo po co się denerwować. Mam nadzieje że nasz kolega Kaziu Kluska przeczyta i przekaże Panu Darkowi Wołodźko moje ale również innych użytkowników forum te uwagi. W końcu to my kupujemy ten magazyn!!!! :ok:

Jestem w stanie dać nawet 12 zeta ale musze za tą cene mieć dużo testów, porównań, porad i nie koniecznie musza być to specjalnie polskie teksty co wiadome jest kosztowne. Może jakaś współpraca z magazynem zachodnim. Wiem że są przedruki ale według mnie trochę za mało.....

Pozdrawiam wszystkich czytelników Polskiego Caravaningu jak i czekających na alternatywe dla tego pisma :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie Filipa. Więcej tekstu! Można by było dorzucić testów kempingów z polskich komisów, pare zdjęc, opis subiektywnych odczuć oglądającego i to by było to.

 

Użytkownicy również mogliby conieco ciekawego dorzucić, mozna uzbierać wiele ciekawych rzeczy z różnych forum. Coś o holownikach też mozna by dopisać... pomysłów jest sporo i każdy z nas coś by wymyślił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wpadl ktos na pomysl aby napisac relacje z wlasnej podrozy do magazynu PC?

Mozna nawet szczegolowo opisac swoja przyczepe (jest ku temu dzial). PC tworza ludzie caravaningu, wiec jezeli ktokolwiek jest w stanie pomoc to Pan Dariusz Wolodzko jest otwarty na propozycje.

Nie sztuka jest tylko narzekac :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sztuką jest tylko narzekać :ok:

 

 

Racja! A może zróbmy u nas na forum dział artykułów z opisami naszych przyczep, ewentualnie wojaży czy napraw (bo chyba nie ma albo coś mi umknęło) i Pan Dariusz Wołodźko mógłby coś "podbierać" od nas. Co Wy na to?

 

 

teraz nieco otworzyłem oczy i zobaczyłem, że mamy dział "artykuły". Tam można by zamieszczać coś od siebie. Tylko warto by było wrzucić link na samo forum by mieć szybszy dostęp, myślę, że sporo osób odrazu przechodzi na forum a nie patrzy co jest nowego na stronce (ja do takich należe). :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o narzekanie tylko o fakt że jak na nasze warunki jest DROGO!!!!!

Nawet jeśli wszyscy opisaliby swoje przyczepy czy podróże to mało bo chodzi o samą formę wydania... Szary podał super przykłady :ok:

Czas pokaże co z tego wyniknie

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy na to?

Mysle, ze do tego czasopisma trzeba konkretny artykul napisac, dodac fotografie i wtedy cos z tego bedzie.

 

[ Dodano: Sro 24 Sty, 2007 23:07 ]

A wiecie ile kosztuje zwykla wyborcza? a jak jeszcze dodadza jakis glupawy gadzet?

Skoro 11.90 na dwa miesiace to duzy wydatek za czasopismo wydawane w terminie i na kredowym papierze to masz bardzo wysokie wymagania. :ok:

Trzeba zaczac pisac artykuly, wtedy sa szanse na egzemplarz autorski :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mogę spróbować coś napisać o swojej przyczepie o ile kogoś by to zainteresowało. Zdjęcia też bym zrobił, ale co do obróbki to ktoś musiałby się tym zająć. Ale żeby było mi raźniej zachęcam do rozpropagowania takowego działu na naszym forum by wszyscy mogli coś potworzyć :ok: A wtedy zawsze coś może dobrego Pan Wołodźko znajdzie :ok:

 

Co do ceny to może faktycznie nie jest tak tragicznie, jakość papieru i druku uważam za wysoki (na ile się znam) - to napewno wpływa na cenę. Ale artykułów powinno być więcej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie moge sprobowac cos napisac o swojej przyczepie o ile kogos by to zainteresowalo

Zapytaj

dariusz.wolodzko(malpka)goldnet.pl

 

[ Dodano: Sro 24 Sty, 2007 23:19 ]

Filip, wszystko przed Toba, opisz swoja podroz do Grecji a noz to wydrukuja i wiele osob chetnie przeczyta? A poradzic mozesz wiele w tym temacie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj

dariusz.wolodzko(małpka)goldnet.pl

 

Moje zapytanie będzie miało sens jak inni forumowicze też będą działać. Albo robimy coś wszyscy albo nic. Sam jeden za wiele nie zdziałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O swojej przyczepie musisz napisać sam :ok:

A zapytanie ma dotyczyć czy redakcja będzie zainteresowana opisem Twojej przyczepy.

 

 

O swojej przyczepie to napisze sam, ale czy inni tez by chcieli się udzielać? To mnie zastanawia. Moja przyczepa napewno nie jest tak atrakcyjna jak Twoja MarcinieT, więc może Ty tez byś coś "namodził"?

 

 

Najlepiej by było by sam Pan Wołodźko zerkną na nasze forum, przeczytał nasze opinie i wypowiedział się co o tym myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.