Skocz do zawartości

Wspólny wyjazd - Węgry, baseny termalne


wiluś

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj gosica

Też chodzi mi po głowie wypad na baseny w czerwcowy weekend jak tylko żona będzie miała wolne

Także może uda się nam spotkać bo mamy po drodze (my ze Stalowej Woli)Byliśmy na Węgrzech tylko przejazdem i mieszkaliśmy 3 dni nad Balatonem

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem w tamtym roku w hajduszoboszlo.Bylo bd fajnie i bd tanio tylko na kempingu kolo dworca pks tj za samochod,przyczepe,namiot dwie dorosle i dwoje dzieci w tym wejscie calodniowe na basen zaplacilem 680zl :niewiem: powaznie tanio,tylko ludzi tyle ze :niewiem: kemping troche zaniedbaly to jest czuc komune jeszcze ale obsluga w porzadku i jest jedna kobieta co popolsku mowi w recepcji.Ceny wyzywienia jak w polsce i menu tez po polsku.Tylko troche te baseny sa nudne na dluzsza mete,lepiej jechac z kims do pary.Milego wypoczynku... :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej planowany wyjazd 02-06 koło północy, będzie spokój na drogach i na rano spokojnie dojadę na miejsce.Wszystko wskazuje że na camping na którym był Kamil.Trasa oczywiście na Barwinek-Koszyce -Miskolc trasa objechana,bo jechałem 2 lata temu na F-1,chyba tylko przybyło autostrady k/Miskolca. Mam pytanie do Kamila jak na tym campingu zaopatrzenie w prąd,ciepłą wode,prysznice,toalety itp.napisz tu może ktoś oprocz mnie wykorzysta Twoje spostrzeżenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosica! Co do toalet, ciepłej wody itp na campingu w Berekfuro to wszysko jest i to pod dostatkiem, jest chyba cztery takie punkty na kampingu z tymi sprawami, zaraz przry wjezdzie na kamp. 50 m z prawej jest najnowszy. Prąd do przyczep dostepny ale wg mnie drogo tzn tak jak u nas 17zł za dobę, ja przy takich cenach z prądu rezygnuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat pod rząd w końcówce czerwca spędzałem tydzień na campingu Termal w Hajduszoboszlo. Tu link do strony: http://pl.hungarospa.hu/

Jest wersja w języku polskim. Jest też aktualny cennik. W zakładce ceny należy wybrać Tarmal camping.

01 marca otwarte jest coś nowego:

http://pl.hungarospa.hu/index.php?action=category&ctid=4068

Camping bezpośrednio przylega do zespołu basenów. Można wchodzić wychodzić do woli. Mieszkaniec Termal dostaje zalaminowaną wejściówkę. Można wejść od strony campu na godzinę przed otwarciem bram od strony miasta. Wygoda bo nie trzeba się ubierać i rozbierać. Wprost z campingu w stroju kąpielowym na baseny. Wejściówka uprawnia też z korzystania z basenu krytego, który zlokalizowy jest tuż przy campingu. Czysto, woda gorąca.

Każda parcela mam dostęp do prądu i wody. Na kąpielisku jest wrażenie tłoku, ale każdy może znależć sobie "swoje" miejsce. Jest też wyspa gdzie wstęp mają tylko naturyści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Widzę że kierunek południowy w pierwszy czerwcowy wekend cieszy się zainteresowaniem ,do kolegi ze Stalowej Woli oferta aktualna tak jak pisałem wyjazd przed północą 02 -06 zbiórka parking Tesco -Mielec szczegóły PW.Kamil dzięki za info, fakt 17 zł za faze to przesada.Czekam na nowe pewne polecenia miejsca na Węgrzech na piękny GORĄCY WEKEND czerwcowy . :ok:

 

[ Dodano: Sob 15 Maj, 2010 21:11 ]

a zapomniałem dodać pogoda pewna zamówiona w .... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego UPS My tez dokładnie w połowie lipca ruszamy na Chorwacką ziemie. Możesz napisac dokładniej w jakim kierunku zmierzasz? Może spotkamy się na trasie? My uderzamy na sam początek do Puli, później przez Krk i dalej wybrzeżem na południe przez Dubrownik aż do Czarnogóry. Planujemy dużą objazdówke i nie chcemy siedzieć wiecej niż 2 dni w jednym miejscu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mesert! Chyba podajesz dane nieaktualne. Już w zeszłym roku nie było na Węgrzech winiet a tylko dostawałes wydruk z kasy fiskalnej z wypisanym na nim numerem rejestracyjnym samochodu - nic nigdzie sie nie przyklejało. Ten wydruk należy zachować przez 1 rok od daty końca ważności bo mogli Ci zrobić zdjęcie (bez zatrzymywania) i poprosić o udokumentowanie opłaty. Natomiast cena się zgadza - za 1 miesiąc w zeszłym roku płaciłem 4200 HUF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mesert! Chyba podajesz dane nieaktualne

Możliwe,że nie ma już przyklejania naklejek,ale winiety jako takie pozostały,i nie ma to już większego znaczenia czy są trzymane na szybie czy w portfelu.Ważne że stawki są aktualne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abmer[/b

Witam

Dzięki za szybki odpis i sory że ja tak długo nie pisałem ale miełem poważną awarie kompa i szczerze mówiąc nawet nie miałem z gdzie odpisać !

Przepraszam

Co do wyjazdu nie wiem czy z waszej strony jest jeszcze aktualny bo z mojej jak najbardziej tyle tylko że u mnie termin czerwcowy odpada bo nie mam wolnego natomiast co do lipca to mam plany takie !

Wyjazd 28 lub29 czerwiec kilka dni okolice jeziora Garda żeby z maluchami do Gardalandi wyskoczyć a potem jakiś kemping nad morzem we Włoszech lub Chorwacji ale wolałbym piaskową plaże ,niekoniecznie jeden kemping może być kilka Powrót gdzieś około 16,17 lipca

Co wy na to? może jakieś inne propozycje

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My na 90% pojedziemy w terminie 01-06-2010 do 06-06-2010. Wyjazd w poniedziałek wieczorem powrót w niedzielę. Zdecyduję się chyba na Hajdúszoboszló ze względu na dzieci (dużo zjeżdżalni). Ja osobiście wolałbym Bogácsi Camping Termal wygląda spokojniej, no i Eger niedaleko. Jadąc do Hajduszoboszlo zajadę do Bagac i zobaczę na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Bogacs :)

Chociaż może z dziećmi nie ma tam tylu atrakcji, ale bardzo warto.

Wróciliśmy stamtąd w niedzielę uciekając nieco przed powodzią, ale mimo że skróciliśmy swój pobyt nieco (okazało się, że na całe szczęście :niewiem: ) to było to wspaniały wypoczynek.

 


Jagniątko

post-139408-imported-8a4b7778-6ffd-4d2f-9768-a0f0ed992a55_thumb.jpg

 

Kociołki, kociołki, patelnie i ...

post-139408-imported-f689aebe-784b-4d3e-a317-23cfdee32f5e_thumb.jpg

 

Przy odrobinie szczęścia można trafić na TAKĄ IMPREZKĘ :)

post-139408-imported-5f09e6de-905b-425a-b4a0-1832592098bb_thumb.jpg

 

Poranek w niezłym towarzystwie

post-139408-imported-425f0a62-0b68-4188-b105-eadc8193a059_thumb.jpg

 

Małe obozowisko

post-139408-imported-ffc98add-e7c6-4055-b480-9fe3f8b80f14_thumb.jpg

 

Małe obozowisko

post-139408-imported-34d20009-bd53-439d-a051-c3cb00e93625_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.