Skocz do zawartości

Kemping w Bieszczadach


Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

track222, zwinął się po rozbiłem się na betonach i śledzi nie można było wbić. Nie twierdze, że w Wetlinie to koniec świata - to jest piękne miejsce widoki z tego kempingu nie do zapomnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

track222, zwinął się po rozbiłem się na betonach i śledzi nie można było wbić. Nie twierdze, że w Wetlinie to koniec świata - to jest piękne miejsce widoki z tego kempingu nie do zapomnienia.

Oczywiście żartuje, a u Steni śledzia nie ma gdzie wbić. Potrzebny jest trotyl. Widoki sa cudowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Wetlinę, kilka lat temu b. przyzwoita

zarówno standardem jak i poziomem usług była

Piotrowa Polana, zasadniczo pensjonat ale też i camping.

Niestety to dane sprzed paru lat - nie umiem powiedzieć

jak tam jest obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Campingi są od siebie niedaleko jest dosyć długi dojazd do campingu Wetlinka mozna zostawić dobytek i sobie przejść i zobaczyć skoczyć do Ustrzyk i samemu ocenić

my wybraliśmy Wetlinę ale ze względu na nieświadomość i pierwszy raz w Bieszczadach

teraz wybrałabym Ustrzyki ze względu na sanitariaty cena porównywalna /widoki rzeczywiście niezapomniane /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

no mam dylemat Wetlina czy Ustrzyki???

 

- czy w Wetlinie jest poza betonówką [ jak stara A4 po wrockiem:)] jakaś polana na której będzie można zakotwiczyć przedsionek aby uniknąć przygody jaką miał Wirek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andreas,

ja w dalszym ciągu popieram Wetlinkę. :ok:

 


tu masz jeden przykład .ze można znaleźć miejsce na śledzia,nie tylko na w oleju......

post-131970-imported-a894eceb-8de5-4d1f-b2c1-e2751c97db85_thumb.jpg

 

a i takie miejsce lubią śledzie.mało? to pokażemy więcej.

post-131970-imported-b41dd6ad-0c0d-45f0-a3a1-7d0e27ec4e5b_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andreas, ja również wybrałabym Górną Wetlinkę. Byłam na obydwóch wcześniej wymienionych campingach. Ustrzyki Górne są fajne, ciepła woda non-stop, jednak camping u Pani Steni ma swój klimat. Siedząc przed czepą patrzysz na Połoninę Wetlińską. To jest bezcenne :ok:

Koniecznie zamów robione przez Panią Stenię knysze - są przesmaczne :ok:

A poza tym to własnie w Górnej Wetlince spędziliśmy niezapomniany tydzień w towarzystwie wspaniałych ludzi. To były niesamowicie fajne chwile. Dlatego zawsze będąc w Bieszczadach wrócę na ten właśnie camping. Ale to już są moje własne odczucia :jump:

Pozdrawiam ciepło, G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki

wybór dokonany Wetlinka :jump: betonówka & knysze

 

pozdrawiam

 

[ Dodano: Czw 29 Kwi, 2010 09:06 ]

witam

jutro wczesnym rankiem startuje w Bieszczady, może ktoś tez wybiera się w te strony?

pogoda ma być rewelacyjna.

 

pozdrawiam

 

[ Dodano: Sro 05 Maj, 2010 16:05 ]

witam

dzięki za podpowiedz w temacie Wetliny.

super udany wyjazd!

Stenia i jej mąż bardzo mili fajni ludzie i pies Neron czarny jak szatan.

 

ważne że dopisała pogoda 4dni żarówa na maxa.

Pozdrowienia dla Leszka z karawaning klubu - za miłe towarzystwo i wycieczke po sery.

 

Bieszcady tam warto wracać :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam !

Proszę o informację o fajnych , sprawdzonych  kempingach w Bieszczadach . Wybieram się z przyczepą kempingową . Zalezy mi żeby były w pobliżu  kempingu długie ścieżki rowerowe z pięknymi widokami . Mieszkam w Rzeszowie i chcę pozostawić tam przyczepę i dojezdzać po pracy w weekendy , zaledwie mam 150 km . Dlatego szukam fajnego miejsca , którego do tąd sam nie znalazłem .Czekam na odpowiedzi . Pozdrawiam wszystkich . Z poważaniem Aleksander .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu będąc w Bieszczadach staliśmy w Brzegach Górnych  (między Ustrzykami G. a Wetliną) przy leśniczówce - droga na Dwernik, po lewej stronie jakieś 100, 150 m od skrzyżowania, bardzo fajne miejsce spokój, w góry blisko. Co prawda trzeba myć się w potoku, ale jak tylko na weekendy to nie ma problemu, Ceny nie pamiętam ale były naprawdę niewielkie. Gospodarze bardzo mili. Czasami jest 2-4 osób , bo mają dwa pokoje.

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.