Skocz do zawartości

Kamera cofania


wotar

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, smok_wawelski napisał:

 

Ja się Adam pomyliłem dzieląc katy we łbie  - wystarczyło namalować i wsio jasne    już sprostowałem z nieudolnym malunkiem -  - przepraszam Koledzy pospiech jest wskazany przy łapaniu pcheł a nie przy optyce :blagac:

Nie martw się. 3 lata bym to liczył i bym się pomylił :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 566
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dlatego wole zawsze namalować - nie sobie tam Pan Euklides i Pitagoras oraz inni  odpoczywają w spokoju a jak namalujesz to widać od razu - wykreślny sposób jest tu wystarczający 
Z tego co wieść gminna po forum niesie Marek to Ty dobrze liczysz co innego wiec starczy nie trza liczyć wszystkiego  :)   odezwę się jak puszkę podkończę żebyś policzył  ;) 

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, smok_wawelski napisał:

Dlatego wole zawsze namalować - nie sobie tam Pan Euklides i Pitagoras oraz inni  odpoczywają w spokoju a jak namalujesz to widać od razu - wykreślny sposób jest tu wystarczający 
Z tego co wieść gminna po forum niesie Marek to Ty dobrze liczysz co innego wiec starczy nie trza liczyć wszystkiego  :)   odezwę się jak puszkę podkończę żebyś policzył  ;) 

Tak coś tam udało się nauczyć jak liczyć, żeby klient był zadowolony :). Cierpliwie poczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do

6 minut temu, Cezarr napisał:

Co po kamerze cofania jak z boku mało miejsca ????

Opowiadasz - druga buda by weszła
Pojechałbyś  na terminal kontenerowy to widziałbyś jak naczepy upchnięte :) 
Albo w moja bramke z drogi 
Teraz już wiadomo czemu nie Ducato L4 u mnie - robiłem w pory czy L3sie złożę miał byc L2 ale jest ok 

4 minuty temu, AdamH napisał:

Różnica między 110 a 130 jest niewielka. Te o większym kącie mają bardziej zniekształcony obraz.

dokładnie tak jest - aby mieć realny możliwie niezafałszowany do oceny odległości obraz to nie ma co szaleć z katem

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, smok_wawelski napisał:

Opowiadasz - druga buda by weszł

No na dach naczepy :hop1:

Jeździłem  w dystrybucji i przepychałem się przez parkingi pełne aut bez kamery i bez pomocy, nogi bolą
od ciągłego wyłażenia z auta i patrzenia  czy się w nic nie przywali :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt - dlatego nieraz stosowane jest kilka kamer z obu stron cięzarówki czy maszyny
Ja na busie chcę  dać w prawe lustro bo raz na 1000 stanę  pod  niewłaciwym skosem np. do głownej z prawej  i co jak żono kamery nie ma - to luz ręczny  i do okna pasażera wygladnąć 
Pamietam o tym a jednak b. rzadko ale sie zdarza

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Cezarr napisał:

Nie mam niestety żadnych kamer, i dlatego chyba jestem przyzwyczajony do takiego cofania.
Co nie oznacza że fajnie było by mieć kamerkę, zapodałem więc link do takiej bezprzewodowej
ale jak widać nie za bardzo się sprawdzają.

Mam jedną bezprzewodową. Mogę oddać z darmo, tyle, że nawet jak działa to mało co widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiecie że czasami cofanie na prawe lustro to kicha,  nie widać dobrze wszystkiego dlatego kierowcy
starają się cofać na lewe lustro,  można wtedy wesprzeć się taką kamerą bezprzewodową zamiast wychodzić
z auta kilka razy. Dlatego nie chce wykorzystać takiej kamery w przyczepie kempingowej bo nie jest mi tam potrzebna.
ale jak widać te WiFi to kicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem nie ma opcji jak u mnie w bramke i musze iśc na prawe
ale u mnie to prawe z kamerą to inny jak pisałem wyżej powód - moja sporadyczna skleroza przy ustawieniu się na skrzyżowaniu/rozwidleniu i bus
dotyczy to tak samo cięzarówki ale osobówki z buda nie bo ma szyby wszędzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.