Skocz do zawartości

Kamera cofania


wotar

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, byry007 napisał:

Bob a czy w twojej wersji jest możliwość podłączenia dwóch kamer ? Potrzebuje do auta i przyczepy nie jednocześnie .

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

W mojej nie, ale trzeba by poszukać czy lustra to mają. Są takie Android box stawiane na deskę i one mają taką opcję ale to trzeba by się rozejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 566
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

8 minut temu, MariuszB300 napisał:

Mogło by być i takie coś, ale znając mnie zrobiłbym to zwykłym przekaźnikiem tylko taki trzeba by było zaekranować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MariuszB300 napisał:

Dodatkowa kwestia kamer cofania to jakość obrazu jakie one przesyłają, w tym przypadku mam wrażenie, że postęp techniczny zatrzymał się na XX wieku i tylko to powstrzymuję mnie przed zakupem takiego gadżetu.

No bez przesady, to nie rejestrator który ma nagrywać i to w dobrej jakości. Tu ma być tylko widać co jest z tyłu, aby odróżnić człowieka od drzewa, tyle wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowa kwestia kamer cofania to jakość obrazu jakie one przesyłają, w tym przypadku mam wrażenie, że postęp techniczny zatrzymał się na XX wieku i tylko to powstrzymuję mnie przed zakupem takiego gadżetu.
U mnie w aucie kamera jest bardzo przyzwoita. Nawet w nocy dość dobrze wszystko widać. Nie wiem co oferują te kamerki za 30 parę złotych, ale jeśli jakość będzie podobna do tego co nam w aucie to byłbym zadowolony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły moje graty, mam pytanko. Od ekranika wychodzą dwa chinche i okrągły zasilający, a z kamerki jeden chinch i jeden okrągły zasilający. Wystarczy podłączyć na jeden chinch?

 

8EA5F3C2-8DFD-4F53-AD5A-5FA3934069BF.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa ok, czyli pewnie drugi chinch jakbym chciał podłączyć jakiś nośnik z bajkami który ma dźwięk?

czyli w moim wypadku wystarczy przez przyczepę i auto pociągnąć jeden kabel chinchowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jacekzoo napisał:

Aaaa ok, czyli pewnie drugi chinch jakbym chciał podłączyć jakiś nośnik z bajkami który ma dźwięk?

czyli w moim wypadku wystarczy przez przyczepę i auto pociągnąć jeden kabel chinchowy?

Tak, tylko dobrej jakości.

Obraz w dzień jest bdb, w nocy do manewrów też. W nocy po godzinie jazdy ekran razi w oczy i przeważnie wyłączam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowy kabel chinch do 8m spokojnie wystarczy. Powyżej już trzeba coś takiego:https://www.salonydenon.pl/pl/MM/OUTLET/OUTLET/MAGAZYN_CENTRALNY/400i2__2_x_RCA_-_2_x_RCA____3m__GLO?gclid=CjwKCAiAwZTuBRAYEiwAcr67Ob0forZLVDDaPkN-g3wIG-FI7Akb2Qd0y6xoTj4HM-IaOxpJ084AhxoCjQoQAvD_BwE  W busie mam zamontowany kabel o długości 7m 2x łączony i jest OK, ale miałem dłuższy około 8.5m i kiszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.