Skocz do zawartości

gdzie najtaniej kupić butlę gazową 11 kg


Rekomendowane odpowiedzi

jacekwwa[/b], '),po czym tak sadzisz.Pokaz wszystkim punkt wymiany ,w którym sprzedajacy ma pojecie o butli,a tym bardziej o gazie w niej,on ma ja sprzedać bo od kazdej sztuki na profit.Oni biora wszystko byle miało wyglad butli :przyczepa::hop1: .Jaki kraj ,taka sprzedaz środków niebezpiecznych,liczy sie prawo rynku ,kto wiecej na tym zarobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

troszke mnie zaszokowały pewne wypowiedzi i przedstawiany stan rzeczy :przyczepa: jeśli jest tak jak kolega pisze to do klientów może trafiać niepewna butla z trefnym gazem :hop1: Dziwi mnie to z drugiej strony bo nie spotkałem się jeszcze nigdy z taka sytuacją

 

prawie 10 lat pracuje w firmie ktora zajmuje sie transportem i dustrybucja gazu i uwierz mi ze wiekszosc firm zamiast generowac dodatkowe koszty, butle z koncem legalizacji "goni" do dystrybutorow lokalnych liczac na to ze konkurencja /ostatnie ogniwo-transport -sprzedaz detaliczna w terenie/ niechcacy trafi na taka butle i ja przejmie

 

no to ładna opinie o sobie wystawiasz :-]

 

Pewnie napiszesz że Ty tego nie praktykujesz i napisałeś "wiekszość" ale skąd mamy wiedzieć że do tej większości się nie zaliczasz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

irek w, ja sobie nie biorę :hop1: generalnie nie mam z tym problemu (aczkolwiek nie ukrywam, zdarzyło mi się parę razy literóweczkę lub błąd zrobić, a już interpunkcja, hohoho) mój post miał raczej na celu delikatne rozluźnienie atmosfery i odbicie od tematu (celowy OT :-] ), bo się już tu gorąco robi. (Może dlatego że butle to taki wybuchowy temat :przyczepa::lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpowiedzcie gdzie kupić najtaniej butlę 11 kg, na Orlenie chcą 120zł kaucji, a w Nomi 85,- może gdzieś jest taniej dajcie cynk :przyczepa:

 

ja zapłaciłem kaucję 95 zł na BP, + gazik 50 parę, chyba 4;

 

jak się orientowałem to w OBI kosztowała nówka 90 zł,

 

Ps. możliwe ze się powtarzam z tym obi i bp, ale wcześniejszych postów nie czytałem, bo 3/4 tego to

 

spam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam te wszystkie posty w tym temacie i doszedłem do wniosku, że najważniejszy element przyczepy kampingowej to tania butla z gazem.

 

Droga nie może być za 90 zł tylko musi być tania za 82 zł. Panowie dajcie na luz. Zycie jest takie krótkie i cieszmy się nim.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na karawaningowym szlaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. możliwe ze się powtarzam z tym obi i bp, ale wcześniejszych postów nie czytałem, bo 3/4 tego to

 

spam

 

Jeśli powtarzasz coś co napisali Twoi przedmówcy to niewątpliwie powiększasz grono tych trzyczwartowców :-].

 

Wesołych Świąt :hop1::przyczepa:

 

Ja w tym roku chyba zaczne jeździć z kompozytową na wyjazdy w sezonie grzewczym (koszt zakupu to dopłata chyba 60 zł bo stalóki BP + koszt wymiany czyli ca. 55 zł). Oczywiście poza sezonem grzewczym więcej niż 3 kg szkoda mi wrzucać na hak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wnioskuje ze punkty wymiany butli prowadza zlodzieje kradnacy gaz lub firmy je napelniajace oszukuja nas na maxa , sprzedaja nam gaz o zanizonej kalorycznosci itp

 

uzywam od kilku lat butli z BP i jakos nie mialem z nimi problemow

 

i wszystko jasne. Korzystasz z dobrej firmy. Myślę, że większość krytycznych uwag pod adresem sprzedawców gazu dotyczy małych, lokalnych firemek, które niespecjalnie przejmują się klientami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam te wszystkie posty w tym temacie i doszedłem do wniosku, że najważniejszy element przyczepy kampingowej to tania butla z gazem.

 

Droga nie może być za 90 zł tylko musi być tania za 82 zł.

 

przecież jeśli mam kupić butlę za 120 w przypadku Orlenu lub Castoramy za 80 to naturalnie kupię w Castoramie bo i tak wymieniam na butlę w danym punkcie, a 40 zł zostanie mi na uszczelniacz i żarówki to chyba logiczne, że w tym przypadku butla jest butlą :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.