Skocz do zawartości

Punkt kuliminacyjny zlotu?


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Moi mili :ok:.

Po głębszych zastanowieniach doszedłem do wniosku, że wypadało by ustalić taki moment kulminacyjny naszego zlotu - głównie dlatego, że weekend majowy jest strasznie długi w tym roku i nie wszyscy mogą pozwolić sobie na tak długi wyjazd.

 

Co Wy na to aby taką esencją był termin 1-3 maj? Chodzi głównie o to, że jak ktoś nie może pozwolić se na całe 9 dni wyjazdu to żeby przyjechał właśnie w tym terminie i żeby w tym terminie było nas tam najwięcej.

 

Czekam na Wasze uwagi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przed chwilą wpadło mi do łba, żeby kulminację zrobić 3 maja. Trzeci maj, to może być dla niektórych ostatni dzień długiego weekendu, ale może się przyjmie. To "przyjmie" spowodować może pokaz sztucznych ogni. Dla nas ten dzień będzie szczególny nie tylko z racji narodowego święta, ale przede wszystkim z powodu pierwszego naszego oficjalnego spotkania. Wystarczy, że każdy przywiezie skromną petardę, czy kilka jakichś odpalanych ogników i będzie fajnie!

Gdyby 1 maj był lepszym dniem na kulminację, odpalenie ogni sztucznych będzie tak samo fajne i dla nas symboliczne.

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że każdy przywiezie skromną petardę, czy kilka jakichś odpalanych ogników i będzie fajnie!

 

Ja mam jeszcze stary zapas niesprzedanych petard i "ogników" więc mogę je zabrać. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Tak jak przypuszczałem nie będę mógł być na zlocie.

Dziś w pracy dowiedziałem się że mamy wyjazd 3 maj na parę dni z władzami Sejmiku Mazowickiego do Budapesztu.

Tak to jest sobie coś zaplanować :)

Przykro mi :ok:

Bawcie się dobrze

Pozdraiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.