Skocz do zawartości

To co może się pochwalę :)


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

A ja Wam opowiem co ja wykombinowałem.

W związku z tym iż budżecik domowy jest taki jaki jest :ok: a przedsionek w moim Burstnerze dawno umarł postanowiłem wykorzystać taki namiocik - stragan (kiedyś bawiłem się w handel). Jak na początek myślę że wystarczy. Jak będzie trochę czasu to go rozłożę i sprawdzę czy to wogóle ma sens :ok: i jak wygląda, bo może się okazać że go w zdworzu rozstawię i tłumy zaczną ustawiać się w kolejce po zakupy :ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Irku3 Popytaj wśród znajomych pań,może któraś ma maszynę do szycia.

Ja sama-choć jestem amatorką a nie krawcową-wszyłam 2 nowe zamki do

przedsionka. Kosztowało to trochę pracy ale efekt jest znakomity. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A śledziki w kąplecie są?

Śledziki i nawet jeszcze jakieś gwoździe :)

 

[ Dodano: Pon 08 Sty, 2007 17:36 ]

A ja Wam opowiem co ja wykombinowałem.

W związku z tym iż budżecik domowy jest taki jaki jest :) a przedsionek w moim Burstnerze dawno umarł postanowiłem wykorzystać taki namiocik - stragan (kiedyś bawiłem się w handel). Jak na początek myślę że wystarczy. Jak będzie trochę czasu to go rozłożę i sprawdzę czy to wogóle ma sens :) i jak wygląda, bo może się okazać że go w zdworzu rozstawię i tłumy zaczną ustawiać się w kolejce po zakupy :ok::)

Nie chcę Cię martwić na zapas - miałem taki chiński namiot ogrodowy. Wszystko by było super gdyby nie to, że był on niższy od przyczepy. Co za tym idzie - jeśli postawiłbym go przy przyczepce to nie mógł bym otworzyć do niej drzwi :). No i chińszczyzna nie wytrzymała bałtyckich wiatrów - trzeba ją było spakować bo w innym wypadku mogła by skończyć sponiewierana przez wiatry na dnie Bałtyku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam opowiem co ja wykombinowałem.

W związku z tym iż budżecik domowy jest taki jaki jest :ok: a przedsionek w moim Burstnerze dawno umarł postanowiłem wykorzystać taki namiocik - stragan (kiedyś bawiłem się w handel). Jak na początek myślę że wystarczy. Jak będzie trochę czasu to go rozłożę i sprawdzę czy to wogóle ma sens :) i jak wygląda, bo może się okazać że go w zdworzu rozstawię i tłumy zaczną ustawiać się w kolejce po zakupy :) :)

 

Używałem kiedyś czegoś takiego przy małej przyczepie i sprawdziło sie calkiem niezle. Uzywałem bez scian- podobnie jak typowy dach przeciwsloneczny do przyczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja. Fajna taka chińska budka. W tamte lato spędziłem 2 godziny wisząc na takiej budce podczas ulewy w Świętoujściu. Wisząc aby nie odleciała w kierunku Bałtyku. Na Słoneczko ok, na wiaterek trochę emocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mniej przyjemnych rzeczy jest to, że na kempingach każą sobie słono płacić (no na niektórych) za taką przystawkę.

Trzeba z daleka omijać takie kempingi :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii te gwoździe to pewnie do przybicia podłogi w przedsionku. Ja stosuję gwoździe ocynkowane + podkładki jako podłogi używam niebieskiej plandeki 2x3m kupionej w Macro ok 10zł. Spokojnie wystarcza na cztery wyjazdy po dwa tygodnie Poleciecam zakup, mniej się nosi śmieci do przyczepki :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podkladki jako podlogi uzywam niebieskiej plandeki 2x3m kupionej w Macro ok 10zl. Spokojnie wystarcza na cztery wyjazdy po dwa tygodnie Poleciecam zakup, mniej sie nosi smieci do przyczepki :ok:

Szkoda niszczyc trawe :)

Polecam takie cos na dole strony "siatka techniczna"

Kiedys majac Niewiadowke uzywalem tego przez kilka sezonow, tanie w zakupie, trwale i otworow pelno do szpilkowania. I trawa tlen dostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wypada jeszcze raz pogratulować zakupu :ok: Jak będe miał możliwości wyjazdu na dłuższy urlop niż 2-4 dni to chyba też coś takiego kupie :) Przedsionek jednak jest znacznie lepszy od daszku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.