Skocz do zawartości

Podłączeni wody miejskiej do przyczepy


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś jak byłem na kempingu , facet który stał obok mnie z przyczepą , miał 10 litrowy zbiornik na wodę , w tym zbiorniku miał zamontowany dozownik wody taki jak w wc dolnopłuku.

W środku była zwykła pompka zanurzeniowa , i był podłączony do wodociągu,Gdy zużył trochę

wody automatycznie woda się uzupełniała do pewnego stanu , i dozownik odcinał wodę .i.t.d.

Mówił mi że na całość wydał 40 zł

 

:niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziękuje za rady dotyczące lodówki i całej reszty gdzie najlepiej kupić zbiornik na brudna wodę 40 litrów oczywiście na kołach pozdrawiam

 

[ Dodano: Wto 23 Mar, 2010 11:00 ]

Luukkee mam pytanie jakiej firmy i mocy masz zamontowany ten przepływowy podgrzewacz pozdrawiam

 

[ Dodano: Sob 17 Kwi, 2010 08:06 ]

Witam akcja przeprowadzona pomyślnie zamontowałem klapkę serwisową z reduktorem ciśnienia wody podłączyłem pod układ wody w przyczepie odłączyłem bojler do wody i w to miejsce zamontowałem przepływowy podgrzewacz wody taki jaki polecił mi Luukkee efekt ciśnienie w kranach i pod prysznicem bardzo dobre ciepłą woda cały czas temperatura myślę ze tak około 38 stopni jestem naprawdę zadowolony pozdrawiam i w razie pytań służę pomocą :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...
W dniu 18.03.2010 o 11:40, Luukkee napisał:

Ja ten temat "przerabiałem" w zeszłym roku u siebie w budce. Zamontowałem reduktor razem z przyłączem http://sklep.kena.pl/product_info.php?cPath=75_79&products_id=251 . Wygląda to porządnie i nie ma problemu z jakimiś dodatkowymi wężami wystawianymi przez klapę serwisową lub okno. Dodatkowo potrzebujesz trójnik i zawór przeciwzwrotny (żeby nie napełniało zbiornika) do wpięcia się w instalację za pompką, a i oczywiście dodatkowy wyłącznik zasilania pompki wodnej (w trakcie otwarcia zlewki żeby nie pompowało dodatkowo wody ze zbiornika, jak jesteś wpięty do sieci wodociągowej).

Rozwiązanie trochę droższe ale pełny komfort, rozbijasz się na polu wpinasz wąż do złącza i kranu-gotowe :jump:

Hej 

My mamy właśnie takie wejscie w naszej przyczepie i zastanawiamy się jak tego używać jak to działa na czym polega itp . Mógłbyś napisać mi na priv więcej na ten temat jak mamy korzystać z tego ? 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ewcik napisał:

Hej 

My mamy właśnie takie wejscie w naszej przyczepie i zastanawiamy się jak tego używać jak to działa na czym polega itp . Mógłbyś napisać mi na priv więcej na ten temat jak mamy korzystać z tego ? 

Pozdrawiam 

Pierwsze primo nie pisz w każdym temacie o tym samym. 

 

Drugie primo, Ty masz coś innego. To co zalinkował @Luukkee to jest reduktor ciśnienia, podłącza się zwykłą kształtkę jak od węża ogrodowego. A Ty masz coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jacekzoo napisał:

Pierwsze primo nie pisz w każdym temacie o tym samym. 

 

Drugie primo, Ty masz coś innego. To co zalinkował @Luukkee to jest reduktor ciśnienia, podłącza się zwykłą kształtkę jak od węża ogrodowego. A Ty masz coś innego

Aha ok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jarosław69 napisał:

Siema  !

Ewcik - myślę ,że nie masz szans na odpowiedź na posta sprzed 9-ciu lat  .....  ?

 

Nominacja do " Złotej łopaty "

 

Pozdrawiam na wesoło przy piąteczku !  :piwo:

Wiem dopiero później zobaczyłam kiedy to było.. Ale nie wiem jak usunąć swoją wypowiedź 

Pozdrawiam rowniez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko - tu większość jest zdrowo...wyluzowana.

Przewertuj tematy a na pewno znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytania. Przy okazji  jako "zielonemu" wpadnie sporo przydatnych informacji z różnych zagadnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jarosław69 napisał:

Spoko - tu większość jest zdrowo...wyluzowana.

Przewertuj tematy a na pewno znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytania. Przy okazji  jako "zielonemu" wpadnie sporo przydatnych informacji z różnych zagadnień.

No jak narazie siedzę i czytam wszystko pokoleji ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam kempingową bać . Mam problem z wodą . Pompa chodzi , woda leci ale , leci z przerwami pryska z duzym ciśnieniem. Wydaje mi się  że w systemie jest duzo powietrza. 

Szczególnie jak puszczam zimną wodę. Układ jest szczelny . Utrzymuje ciśnienie. czy powodem może być naczynie wyrównawcze? Proszę pomóżcie .!!!

pozdrawiam Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.