Skocz do zawartości

"Kempingi w Rumunii" na rok 2010.


Filo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Podobno kempingi ładne, tylko bardzo na nich kradną, w zasadzie człowiek musi być cały czas przy przyczepie ;) Czy ktoś cos wie może więcej na ten temat - ja to tylko słyszałem od kilku różnych znajomych, nie byłem, więc nie wiem na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Podobno kempingi ładne, tylko bardzo na nich kradną, w zasadzie człowiek musi być cały czas przy przyczepie ;) Czy ktoś cos wie może więcej na ten temat - ja to tylko słyszałem od kilku różnych znajomych, nie byłem, więc nie wiem na pewno.

 

;) a zapytam z ciekawości, co kradną ? bo nie wiem czego nie dowieźliśmy do domu. Przejechaliśmy ponad 2000 m w Rumunii i niczego nam nie ukradli, nie tylko na kempingu, ale nawet z aut w mieście, a i same auta też nam zostawili. Tak jak Witus pisze nie wpadajmy w paranoje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos powie, ze na kempingach w Rumuni, pieknym i przyjaznym turystom kraju cos komus ukradli, no to chyba spal pod supermarketem albo pod smietnikiem, co jest mozliwe..

Albo byl kamperem.. To moze mu cos ukradli...

Albo byl na kempingu co kosztowal za wszystko z 10 zeta a myslal, ze jest na kempingu za 100 zeta.

I wylewal brudna wode na ulice a smieci wyrzucal do rowu...

 

Rumunia - NORMALNY, FANTASTYCZNY KRAJ - jedzcie, ogladajcie, szczegolnie zabytki i Karpaty z ich zamkami, palacami itd.

Bylismy w zeszlym roku w kilka zestawow, z rowerami, ogrodkami, wszelkimi gratami, drogimi/srednimi/roznymi autami, roznymi przyczepami, NIKOMU NIC NIE ZGINELO, nawet nie probowalo zginac...

 

Bede bronil Rumuni jak niepodleglosci, bo byly to chyba najfajniejsze wakacje w moim zyciu,

nooo, jak ktos uwaza, ze pozostawienie roweru nie przypietego przed sklepem to normalne, to wspolczuje, ciekawe ile taki rower by stal w Polsce? ;)

Nie dajmy sie zwariowac, jak nie prowokujemy glupiej sytuacji, nie afiszujemy sie z kasa, nic zlego nam sie w mojej cudownej Rumunii nie stanie.

 

I wiem o czym pisze.

 

Jacek.

 

Ps. zreszta, jak ktos sie boi, to lepiej niech nie jedzie i glupot nie pisze, lepiej w samolot i do Egiptu...

Kolego jkal - uzyj szukajki, wiele sie Tobie rozjasni...

 

;););) ROMANIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem skąd te obiegowe opinie o Rumunii, przejechałem ją wzdłuż i wszerz i nic mi nie zginęło. Mało tego napotkałem tylko kilku żebrających Romów. Więc dużo się zmieniło od czasów Nikolaje Czałczesku :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.