Skocz do zawartości

Kemping we Wrocławiu lub okolicach.


iwona407

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chyba nie doczytałeś :)

 

Kolega oglądał DDTVN i zapragnął oglądać Afrykarium. Na majówkę :ok:

 

Nie ! Nie ! Nie ! Kolego DDTVN to nie moje klimaty ,co nie znaczy że nie pragnę zwiedzić afrykarium . Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afrykarium na święta? To tylko Pola Marsowe. Blisko, do kolejki pewnie będziesz musiał się ustawić ok 3.00 nad ranem :) Daj sobie na wstrzymanie z tym tematem w okresie, kiedy ludzie mają wolne.

Kiedy ludzie mają wolne to ja też mam wolne , ale dzięki za radę nie wstanę o trzeciej rano po bilety to racja , Kolega Focus nadał kemping Świdnica byłem na stronie 

i myślę że to fajne pole i tam śmigniemy na majówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu nie ma nic ciekawego w temacie kempingów, choć obiło mi się o uszy, że gdzieś na Kowalach jest gość, który na terenie swojej posesji ma mini pole kempingowe i warunki są całkiem fajne, ale wiem tylko tyle. Jeśli Ci się uda złapać namiary to próbuj. Nie rezygnuj z Wrocławia. Wrocław ma tyle do zaoferowania, że się nie wyrobisz nawet nie odwiedzając ZOO. Jeśli będziesz chciał zawitać, to pisz na PW, podpowiem co obowiązkowo trzeba zobaczyć.

Edytowane przez Robak70 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jeśli będziesz chciał zawitać, to pisz na PW, podpowiem co obowiązkowo trzeba zobaczyć.

 

A dlaczego na PW ? 

Czyżby atrakcje Wrocławia to jakaś tajemnica ?  :ee:

 

Załóż nowy temat o przykładowym tytule: "Co zwiedzić we Wrocławiu" i myślę, że wielu z nas wykorzysta to przy okazji :ok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu nie ma nic ciekawego w temacie kempingów, choć obiło mi się o uszy, że gdzieś na Kowalach jest gość, który na terenie swojej posesji ma mini pole kempingowe i warunki są całkiem fajne, ale wiem tylko tyle. Jeśli Ci się uda złapać namiary to próbuj. Nie rezygnuj z Wrocławia. Wrocław ma tyle do zaoferowania, że się nie wyrobisz nawet nie odwiedzając ZOO. Jeśli będziesz chciał zawitać, to pisz na PW, podpowiem co obowiązkowo trzeba zobaczyć.

 

 

 

Dzięki bardzo nie zrezygnuje z Wrocławia pojedziemy na kamp . do Świdnicy i tam będziemy majować cztery dzionki ale dwa dni dla Wrocka na zwiedzanie odezwę się na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo nie zrezygnuje z Wrocławia pojedziemy na kamp . do Świdnicy i tam będziemy majować cztery dzionki ale dwa dni dla Wrocka na zwiedzanie odezwę się na PW

Witam

To pewnie się spotkamy, bo też planujemy Świdnicę w majówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Niezły pomysł :) Popracuję nad tym i założę!

No i jak tam kolega Robak ?? popracował coś w temacie ??

 

wybieram się na któryś wiosenny weekend do Wrocławia i chętnie skorzystam z rad tam mieszkających lub tych, którzy już zwiedzili miasto ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Teraz jest jakiś nowy camping na Księżu małym. Nie wklejam linka, łatwo można znaleźć w googlach. Cudów nie ma, ale warunki chyba lepsze niż na stadionie. Chociaż osobiście wolałabym wybrać stadion ze względu okolicy i stosunkowo bliskiej odległości centrum, zoo, czy hali 100lecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podbijam temat, co polecicie we Wrocławiu lub w bliskiej okolicy? Chciałem na któryś weekend wypad zrobić do Wrocka. Jakiś namiar na ten camping na Księżu Małym może? Na warunkach sanitariatów i natrysków mi nie zależy bo mam w przyczepie, warunek to żeby były drzewa bo z psem bym jechał i nie chcę żeby cepka stała w pełnym słońcu cały dzień. Aha i ceny jakieś w miarę bo na stadionie to jak nad morzem w sezonie. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.