Jump to content
Sign in to follow this  
Filip

Mam HAK! :)

Recommended Posts

Filip

Witam!

Dziś zamontowałem hak do swojej Corsy! :bevil:

Hak firmy HAK-POL kupiłem i montowałem w Raszynie. Całkowity koszt to 350zł. Pytałem o elektrykę znajomego z salonu Opla (sam montuje haki w Oplu) i mówił że można zlutawać kable, nie trzeba dodatkowej kostki: "Do większych aut z bardziej rozbudowaną elektryką mógłby być problem, ale w Corsie nie będzie".

Trochę dziwnie moje autko wygląda bo od haka do zderzaka jest ok 11cm. Nie jestem przyzwyczajony do tego widoku. Tak już musi być :piwko:

Pierwszy krok by stac się prawdziwym karawaningowcem zrobiony!!!!!!! :palacz:

Mam namiar na Holandie i kto wie może pojadę sobie sam do znajomych po przyczepkę...

Pozdrawiam wszystkich i do miłego na forum.

P.S. Jeśli chodzi o wakacje to coraz częściej myślę o Grecji... Może ktoś z Was był?

Trzymajcie się :banan:

Tomii

No to pogratulować :palacz:.

Co do holandii - jeśli masz tam znajomych to warto zaryzykować, tam jest naprawde ogromny wybór i niskie ceny :bevil:

szary11

Hak jest więc masz "haka" na te cacka ;-) nie oprą się teraz :palacz:

kolo8310

Witam wszystkich kolegów z forum.Mam mały problem z założeniem Haka do Mercedesa C220CDI z 98r w wersji ESPRIT Kombi .Mainowicie nie widzę w bagażniku żadnych naznaczonych otworów.Jeśli mógłby mi ktoś pomóc i powiedzieć gdzie znajdują się te otwory pod śruby aby przykręcić hak będe bardzo wdzięczny.Proszę o szybką odpowiedź.Pozdrawiam użytkowników forum

szadok
Witam wszystkich kolegów z forum.Mam mały problem z założeniem Haka do Mercedesa C220CDI z 98r w wersji ESPRIT Kombi .Mainowicie nie widzę w bagażniku żadnych naznaczonych otworów.Jeśli mógłby mi ktoś pomóc i powiedzieć gdzie znajdują się te otwory pod śruby aby przykręcić hak będe bardzo wdzięczny.Proszę o szybką odpowiedź.Pozdrawiam użytkowników forum

A jaki masz hak?

Może trzeba szukać nie w bagażniku, a w podłużnicach..?

Może ten pdf Ci pomoże (choć nie wiem, czy to dokładnie to auto - na mercach nie znam się nic a nic :czerwona:

Tu masz listę mercedesów dla których autohak robi haki. Sprawdź, poczytaj instrukcje - może gdzieś będzie analogia i dojdziesz co, gdzie i jak.

Powodzenia :czerwona:

kolo8310

A jaki masz hak?

Może trzeba szukać nie w bagażniku, a w podłużnicach..?

Może ten pdf Ci pomoże (choć nie wiem, czy to dokładnie to auto - na mercach nie znam się nic a nic :czerwona:

Tu masz listę mercedesów dla których autohak robi haki. Sprawdź, poczytaj instrukcje - może gdzieś będzie analogia i dojdziesz co, gdzie i jak.

Powodzenia :czerwona:

Dziękuje Kolego Bardzo mi pomogłeś