Skocz do zawartości

Wcześniejszy Przyjazd do zlot do Sławy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie wiem co pisać Temat jest "wcześniejszy przyjazd " a my już w Slawie , więc godzinki na minusie :hehe: jest na razie 4 zalogi i pierwszy wieczór za nami ze skromną kolacyjką i :piwko: . Czekamy na resztę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że już szpilki od przedsionka wbite ! Piszesz na necie, czy to znaczy że jest tam inernet WI-FI czy przez operatora GSM się wpinasz do sieci? Karawany będziecie ustawiać, czy na żywioł ? Jak ja Wam zazdroszczę, że już tam jeseście, niestety popracować też trzeba. POZDRAWIAM !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neta WI-FI jeszcze nie ma na tym kempingu, ( będzie) ja łącze się przez e-plus , chodzi w 3G.

Każdy przyjeżdżający ustawia się gdzie chce - trudno by było wyznaczać każdemu swoje miejsce. Przyjeżdżasz rozglądasz się i rozbijasz się gdzie Ci będzie odpowiadać. Jedyna prośba by na te parę dni jakoś się "ścisnąć" by wszyscy jakoś byli w miarę blisko, nie przyjeżdżamy na wczasy gdzie chcemy mieć więcej miejsca - na zlot przyjeżdżamy by się integrować :hehe:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla tych co dojechali,jadą i dojadą!!!!

Jak dobrze pójdzie,to wyjazd ok 16.00 z małą przerwą w Lubinie to do wieczorka dojdziemy.Sprzęt gotowy do jazdy tylko moja połówka jeszcze do pracy musi iść. :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.