Skocz do zawartości

Logo zlotu,identyfikator na pojazd, plakietki i inne gadżety


Rekomendowane odpowiedzi

Kamizelki będzie rozdawać z-ca szeryfa Nina liczę, że pomoże Ninie Lusia ( od 100pki)

 

Wirku!

Tak jak ustaliliśmy , możesz liczyć na 100% . ( oczywiście w miarę możliwości i na wszelką moją pomoc).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

100pa, Piotruś Pawełek nie ładnie robi :hop1: , bo wyrywa słowa z konteksty zdania i odpowiednio komentuje , więc się nie przyjmuj :hop1:

A wiem, że i Piotruś i Pawełek jak będzie trzeba pomogą by później spokojnie :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś jeszcze ma ochotę dorzucić pare groszy ???

W końcu to także dla Waszych dzieci :biwak:

2-3 piwa można sobie odmówić i przelać równowartość na pociechy

 

Tez tak uważam , ktoś ponosi koszty . Rysiu prześlę na twoje konto parę zł dla naszych pociech . Można za to kupić jakieś maskotki czy inne gadżety . Mam propozycje ,chętni ( szczególnie rodzice naszych pociech) zwracajmy się do Wirka na PW o podanie nr. konta i zróbmy frajdę naszym milusińskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100pa - szacuneczek :biwak:

Widzę, że ponadto cała masa chętnych na przekazanie kilku złotych na dzieci. Na swoje dzieci...

Moim komentarzem dla takiego podejścia niech będzie piosenka (a właściwie refren) pt."Tolerancja" Stanisława Sojki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak wspomniałem wcześniej , że będą kolejne gadżety zlotowe , więc dziś zaprezentuje kolejny.

Od organizatorów i dzięki koledze Dani TU WIELKI PODZIĘKOWANIA każda załoga otrzyma pamiątkowy breloczek .

Kolega Dani zrobił je dla nas zupełnie za free i bez obawy dla każdej załogi jeden breloczek na pamiątkę będzie.

post-126831-imported-f24557f9-2dd2-4280-abdb-4e2332c8f8b4_thumb.jpg

post-126831-imported-d558494c-3838-4a17-8f0f-b7fa9969d2b0_thumb.jpg

post-126831-imported-ba67f07f-7405-4f57-8f74-8aabcd4e1c2f_thumb.jpg

post-126831-imported-a5cd9869-604d-467b-a20e-651dcd0b81a9_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no powiem szczerze że szczena opada. :)

Dani masz u mnie teraz wirtualne :), a na zlocie w realu i myslę że nie tylko ja to :) Ci postawię wiec szykuj się kolego wszyj jakiegoś GPSa by do domku trafić bo od :) głowa się kiwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.