Jump to content
macieku

zasłonka prysznicowa wraz z karniszem

Recommended Posts

golob
W dniu 5.09.2020 o 17:46, w79 napisał:

Zrób taki na fragmencie prostym, albo po odziel zasłonki i na spadku załóż drążek rozporowy i zato włóż jedna z zasłonek. Ja miałem dokładne te sama przyczepę 550fsk i bez problemu złożyłem zasłonki za jakieś 50pln.

Wojtek możesz to jakoś lepiej wytłumaczyć? albo najlepiej foto gdybyś miał w archiwum, bo ja nie mogę tego sobie wyobrazić jakoś :)

w79
11 godzin temu, golob napisał:

Wojtek możesz to jakoś lepiej wytłumaczyć? albo najlepiej foto gdybyś miał w archiwum, bo ja nie mogę tego sobie wyobrazić jakoś :)

Zdjęć już chyba nie mam, ale stojąc w WC twarzą do muszli... Nad głową, tam gdzie łączy się prosty sufit ze skosem, daje jeden drążek na który nawlekam za koła zasłonkę.  Następnie niżej -już na skosie nad muszlą, daje drugi (ja miałem akurat nie drążek, ale uchwyt do firanek typu" zazdrostka", ale może być i drążek) Przez ten drugi przepuszczam zasłonkę zawieszoną na pierszym...Tak wiec powiększa mi się powierzchnia prysznica i jednocześnie chroni muszle przed zalaniem w trakcie kąpieli.  Oczywiście nad drzwiami tez daje drążek (nazwijmy go trzeci) i wieszam na nim zasłonkę. Wszystkie trzy drążki są w poprzek pomieszczenia. Tak wiec zabezpieczone mam powierzchnie nad muszlą i drzwi. Na końcach drążków 1 i 3 montuje zasłonki wzdłuż (szyby i ściany od strony łóżka) i w ten sposób mam juz wszystko zabezpieczone...

Jak cos, zadzwoń, wytłumaczę Ci:)