Skocz do zawartości

zasłonka prysznicowa wraz z karniszem


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.09.2020 o 17:46, w79 napisał:

Zrób taki na fragmencie prostym, albo po odziel zasłonki i na spadku załóż drążek rozporowy i zato włóż jedna z zasłonek. Ja miałem dokładne te sama przyczepę 550fsk i bez problemu złożyłem zasłonki za jakieś 50pln.

Wojtek możesz to jakoś lepiej wytłumaczyć? albo najlepiej foto gdybyś miał w archiwum, bo ja nie mogę tego sobie wyobrazić jakoś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

11 godzin temu, golob napisał:

Wojtek możesz to jakoś lepiej wytłumaczyć? albo najlepiej foto gdybyś miał w archiwum, bo ja nie mogę tego sobie wyobrazić jakoś :)

Zdjęć już chyba nie mam, ale stojąc w WC twarzą do muszli... Nad głową, tam gdzie łączy się prosty sufit ze skosem, daje jeden drążek na który nawlekam za koła zasłonkę.  Następnie niżej -już na skosie nad muszlą, daje drugi (ja miałem akurat nie drążek, ale uchwyt do firanek typu" zazdrostka", ale może być i drążek) Przez ten drugi przepuszczam zasłonkę zawieszoną na pierszym...Tak wiec powiększa mi się powierzchnia prysznica i jednocześnie chroni muszle przed zalaniem w trakcie kąpieli.  Oczywiście nad drzwiami tez daje drążek (nazwijmy go trzeci) i wieszam na nim zasłonkę. Wszystkie trzy drążki są w poprzek pomieszczenia. Tak wiec zabezpieczone mam powierzchnie nad muszlą i drzwi. Na końcach drążków 1 i 3 montuje zasłonki wzdłuż (szyby i ściany od strony łóżka) i w ten sposób mam juz wszystko zabezpieczone...

Jak cos, zadzwoń, wytłumaczę Ci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jacekzoo napisał:

Zdjęcie tej Pani coś niewyraźne ?

Masz się skupić na zasłonce ;)

9 godzin temu, byry007 napisał:

Pewnie cena zaporowa ? Masz jakiś link ?

Linku nie mam, jakiś obraz wpadł mi gdzieś podczas wyszukiwania czegoś.

Całość sprytna, ale suszenie tego raczej mało efektywne, chyba, żeby nawiew z trumaventa jeszcze podłączyć ;) 

Wiem, że stosujecie w zasłonkach magnesy albo oponki, tu inspiracją mogły by być jakieś użebrowania. Np. wozimy ze sobą hula hop albo idealnie dopasowane żeberko z rurki np. z alupexu. Mozliwe, że jedno żebro wystarczy na wysokości d...

 

Powyższy system może być też inspiracją dla tych, co nie mogą sobie poradzić ze skośną, albo łamaną ścianką - po prostu zakładamy niezależną od sufitu prowadnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Hej, za podpowiedzią któregoś z kolegów na forum, kupiłem szynę elastyczną do zamontowania na suficie w łazience:

https://www.joom.com/pl/products/62152cbad70ad2018d8104e3

Mam pytanie - jakich wkrętów do tego użyć? Jaki typ i długość? Czy dawać na gwint jakiś uszczelniacz? Wkręty chyba same, bez kołków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.