Skocz do zawartości

zasłonka prysznicowa wraz z karniszem


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

macieku, na karniszu na opakowaniu było napisane Deco-time flexible ten co oglądałem był długości 125 cm i kosztował 28,88 PLN.Do tego były żabki 25szt. w cenie 13,88 PLN.W sklepie na miejscu bez żadnego problemu wygiąłem go w okrąg o średnicy około 40 cm.Czy są dłuższe :banan: kolor karnisza i żabek taki bezbarwny-przezroczysty (transparentny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
dający ułożyć się po okręgu i to jeszcze okręgu o średnicy odpowiedniej do wielkości kibla w przyczepie

 

Jeśli mógłby to być kwadrat / prostokąt z zaokrąglonymi narożnikami to taki system karniszy plastikowych jest do dostania w Castoramie.

Są one dość płaskie wada w Twoim zastosowaniu to dość duża szerokość bo są dwutorowe. Łuki i proste łączone poprzez wkładki łączące tak że powstaje jakby jednolita szyna. Być może są też jednotorowe nie szukałem.

Mocowanie - wkręty do sufitu, żabki do nich też dostępne bez problemu

płaciłem 20-30zł za prostkę 2 torową L=2m, łuki chyba po 10-12zł, łączniki ok 5 zł za 2szt - ceny tak z głowy podaję ale nie była to b. droga rzecz

 

Jeśli Cię zainteresowało - daj znać pstryknę fotkę prostki która mi z pokoju została w weekend lub mogę podać wymiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chcialbym zapytac tych którzy takie zasłonki uzytkują w przyczepie. Nie chlapie sie na lazienke ? Czy taka zaslonka wystarcza zeby SKUTECZNIE odizolowac reszte lazienki od wody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mareko napisał/a:

Czy taka zaslonka wystarcza zeby SKUTECZNIE odizolowac reszte lazienki od wody?

 

Nie nie wystarcza.

Pewnie nie wystarcza ale bez zasłonki to dopiero jest masakra :-)

 

[ Dodano: Pon 15 Mar, 2010 13:59 ]

Nabyłem w karnisz polecany przez widelca :-) Ale jest prośba do osób mających dostęp do leroy-a żeby kupić mi zaczepy do karnisza jak na zdjęciach poniżej. Zaczepy w ilości sztuk 4 bo w szczecinie nie ma :-(

Oczywiście rozliczę się i oczywiście będę wdzięczny :-)

na fotkach karnisz, żabki i zaplątała się córka :-)

 

P1130450.JPG

 

P1130451.JPG

 

P1130452.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Nabyłem w karnisz polecany przez widelca :-)

 

hehe nie to zebym polecal ale przy kombinacjach z zabkami do przedsionka poprostu rzucil mi sie w oczy ze by sie nadal ;)

 

Ale jest prośba do osób mających dostęp do leroy-a żeby kupić mi zaczepy do karnisza jak na zdjęciach poniżej. Zaczepy w ilości sztuk 4 bo w szczecinie nie ma :-(

 

spoko,postaram sie jutro sprawdzic czy sa :look: jak cos to jutro bede dzwonil ze sklepu (bo nie bardzo wiem jakie zaczepy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Swoją zasłonę  prysznicową plus akcesoria montażowe zakupiłam przez internet, bez wychodzenia  z domu. Prosto, szybko, praktycznie, tanio. W zależności co kto preferuje. Polecam

 

Pomysłowo ;)

A może jakiś link ? Jeśli ciekawe rozwiązanie, to mogłoby się może komuś przydać :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po trzech latach .......... sprawa (przynajmniej dla mnie) jest nieaktualna :-) 

:D

Maćku, nie chcę nic sugerować, ale skoro temat ożył, to może czas na jakąś małą modernizację :jump:

Jak Kol. ola2013 pisze, zakupy dzisiaj zrobisz nie ruszając się z fotela, może nawet z kanapy w przyczepie :mikolaj:

 

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.