Skocz do zawartości

Kufle


AKISSJG

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mariusz przecież już zamawiałeś, jesteś na liście. A Krysia kiedyś na pewno polubi ten napój, niech zaczyna z soczkiem, tak jak moja połowica. Ania również kiedyś nie cierpiała piwa, a teraz aby tylko soczku nie zabrakło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKISSJG ! Anula zamiast soczku powinna popróbowć peryskopka ! To też zabija smak piwa a jakie urocze w działaniu ! :hehe:

 

Jeżeli można podać nazwy na kuflach to jak pisałem 2 sztuki . Jeden z napisem Rysiaczek a drugi ,,karawaning.pl ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie moi mili,

proszę o sprawdzenie listy z pierwszego postu, rozumiem że wszyscy chcą kufle z grawerką. Dlatego proszę o informacje o treści wygrawerowanych ników czy imion które chcecie mieć na swych kuflach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena transportu skalkulowana dla 150 szt.
razem - 56

 

Wierzysz, że znajdą się jeszcze chętni na prawie setkę kufli ?

 

Rozumiem, że grawer jest taki, jak wpisaleś w nawiasach czyli tylko duże litery ?

Jeśli tak, to proszę o spację - SPABLO 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzysz, że znajdą się jeszcze chętni na prawie setkę kufli ?

 

Raczej już nie wierzę, ale Boguś zaoferował się że przewiezie kufle ze Szklarskiej Poręby do Sławy, wtedy co zbiorę to będzie dla niego na paliwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[boguś zaoferował się że przewiezie kufle ze Szklarskiej Poręby do Sławy, wtedy co zbiorę to będzie dla niego na paliwo.

 

To na wlew do Bogusiowego kufla ja się jeszcze extra dorzuce... :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.