Skocz do zawartości

Kufle


AKISSJG

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA

W pierwszym poście umieściłem informacje dotyczące obowiązujących i ostatecznych cen kufli. Proszę wszystkich o zapoznanie się z nimi, ze względu na ceny i podjęcie decyzji. Jednocześnie informuję że zapisy na kufle prowadzę do 31 marca, wpłaty na zakup kufli rozpocznę przyjmować 15 marca i zakończę do 9 kwietnia. 12 kwietnia przekazuję listę i pieniądze wykonawcy, on swoim transportem dowiezie zamówiony towar bezpośrednio do Sławy. Nie przewiduję wysyłki pocztowej kufli. osoby pragnące posiadać kufel a nie piorące udziału w spotkaniu w sławie będą musiały domówić się z uczestnikami zlotu co do przywiezienia ich w ich okolice zamieszkania.

 

Pozdrawiam Was serdecznie Artur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kufli do :hop1: o pojemności 1l. w cenie 24 zł za sztukę (wersja bez grawerki) oraz 32zł za sztukę (wersja z grawerką), plus 4 zł za transport,
Bez grawerki tzn w ogóle bez żadnych napisów ? Czy można sobie zamówić nick na kuflu ? Jeśli dobrze rozumiem to za kufel trzeba zapłacić 36 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kufli do :hehe: o pojemności 1l. w cenie 24 zł za sztukę (wersja bez grawerki) oraz 32zł za sztukę (wersja z grawerką), plus 4 zł za transport,
Bez grawerki tzn w ogóle bez żadnych napisów ? Czy można sobie zamówić nick na kuflu ? Jeśli dobrze rozumiem to za kufel trzeba zapłacić 36 zł.

 

Do tego zapytania to i ja się dołączę.Artur czy dobrze rozumie, za jeden kufel za transport wynosi opłata 4 zł. to po mojemu wychodzi tak jak sugerowałeś 150 kufli razy 4 zł. to wychodzi po mojemu 600 zł. Artur to ja swoim T4 jestem gotowy pojechać po te kufle i dostarczyć je na zlot w Sławie za cenę paliwa tylko na trasie Wrocław - Jelenia Góra, przy okazji była by okazja :hehe::hehe: się napić .A jak by malutki spocik w J.G to i koszty by spadły do zera. :hmm:

Chyba tak to rozumie. :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez grawerki tzn w ogóle bez żadnych napisów ? Czy można sobie zamówić nick na kuflu ? Jeśli dobrze rozumiem to za kufel trzeba zapłacić 36 zł.

 

Tak bez grawerki czyli czysty, wersja z grawerką zawiera również nick.

 

Boguś odezwę się do Ciebie jeżeli jesteś w stanie to przetransportować to wyjdzie nam taniej. Wagowo to jakieś 300-400 kg o objętości nie wypowiadam się bo nie wiem.

 

Myślę natomiast że jeżeli zostanie parę groszy to na utrzymanie serwera oprócz flag i naklejek możemy czasem coś dołożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No właśnie Tomku. Sprawa wygląda nie za ciekawie :) ze względu na małe zainteresowanie taka pamiątką. Jeżeli ilość chętnych nie wzrośnie to chyba "cały ten misterny plan też w pisdu"

cytując Siarę Siarzewskiego. A tak całkiem na poważnie to poniżej 100 zamówionych kufli cała sprawa umrze.

Koleżanki i koledzy teraz ruch należy do Was.

:):ok::)

 

 

Pozdrawiam Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj mało nas do tych kufli i nici z tego będą :)

 

no nieeeee :) a jaka jest granica minimalna?

 

[ Dodano: Czw 18 Lut, 2010 22:08 ]

kurcze ludzie :) no taki fajny pomysł i ma spalić na panewce :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.