Skocz do zawartości

na dziko w Wielkopolsce i nie tylko ...


kit

Rekomendowane odpowiedzi

Pojechaliście przesadnie z tym wiekiem... :niewiem: jak na mega dzikusa chcecie to walcie do Afryki na pustynie. Mi tam płacz dzieci by nie przeszkadzał. Każdy z nas był kiedyś dzieckiem chyba nie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kornak, ,już sam nie wiem co mam mysleć na ten temat.Najpierw byłem zapewniony że możemy z dziecmi przyjechać,i będą mogły pobiegać,w piłke pograc ,a teraz że spotkanie bez młodzieży. Na produkowałem się na GG i PW,a to nie jest moją najmocniejsza stroną, żeby ściągnąc chętnych a teraz takie tam.Trudno zrozumieć ludzi juz w pewnym wieku ,ale może sie wyklaruje sytuacja i pojedziemy,a jak nie trudno żyć trzeba dalej i szukac innego dzikiego miejsca. :niewiem::niewiem::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak... koledzy, którzy chcecie się tam wybrać ze swoimi pociechami i w dodatku nie jesteście w „pewnym wieku” dajecie sobie spokój z tym miejscem, bo nie będziecie się tam czuć dobrze. Pozdrawiam :niewiem:

 

Do Kita i pozostałych Wielkopolan (i nie tylko) Może, jeśli ma być to na dziko to zainteresować się można miejscem, które razem ze Spablo1 odwiedziliśmy tej zimy, a opisane było w tym temacie. Jest jeszcze miejsce, o którym wspominałem w rozmowie, ze Spablo1... jest to miejsce gdzieś okolice Tomiczek, ale musiałbym się dowiedzieć jeszcze raz dokładnie od znajomego, który tam był, a ja tam nie mogłem trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli okolice Tomiczek to pewnie jeziorko koło Miłosławek ? Na "dzikusa" fajne miejsce!

 

Effendi, :niewiem:

 

Ponoć jedzie się z Tomiczek na Januszewice, ale głowy nie daję, bo sam zabłądziłem, lecz mogę się jeszcze raz dowiedzieć dokładnie i pojechać na rozpoznanie. Co do samego miejsca to jest to nad jeziorem... teren ogrodzony z ładnymi boksami i niskimi opłatami :ok: Znajomy tam był w zeszłym roku i bardzo sobie chwalił, a muszę powiedzieć, że z niego to „wielki wybreda” :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROBICAR napisał/a:

lecz mogę się jeszcze raz dowiedzieć dokładnie

No to na co czekasz ? :niewiem:

 

no właśnie :hehe: na co czekasz :niewiem:

 

troche mnie tu nie było a tu taka fajna dyskusyja :zolta: ja się nie dziwie ludziom że chcą troche ciszy i spokoju i dobrze że kolega teraz to zaznaczył a nie dopiero na miejscu :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spablo1, kit, balthur i inni Wielkopolanie… jutro się dowiem dokładnie i możemy jechać razem w niedziele, a przy okazji na miejscu zrobić sobie jakiegoś grila, a jak nie trafimy :niewiem::niewiem: to w drodze powrotnej zahaczyć na opisane miejsce odwiedzone zimą i tam zrobić sobie małe spotkanko przy grilu :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spablo1, kit, balthur i inni Wielkopolanie… jutro się dowiem dokładnie i możemy jechać razem w niedziele

 

ja w niedziele mam chrzciny poTomka :niewiem:

 

Jak na dziko i bez prądu i wody to u mnie na działce. Nic nie ma, jest tylko co robić .... :zolta:

 

nie nie ja podziękuje :-] mam dość własnej betoniarki :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.