Skocz do zawartości

na dziko w Wielkopolsce i nie tylko ...


kit

Rekomendowane odpowiedzi

Ale rozumiem, że ten kemping to jest Stęszew koło Wielkiej Wsi pod Poznaniem? ( na mapie patrzę ) Prezentuje się bardzo dobrze.

 

tak Stęszew pod Poznaniem :) zlotu czy spotu tam napewno nie będzie ale w małej grupce można odwiedzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomik a jak tam z drogą dojazdową? i jaki teren już na miejscu? ostatnio nieźle padało i nie utopimy się, da się wjechać i wyjechać z budkami? :niewiem: U nas wszystko zależne od pogody Decyzja zapadnie w ostatniej chwili :) będzie taki spontan jak ze Swornymigaciami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłą sobote byliśmy kolejny raz z jeszcze jedną załogą na Wypalankach koło Steszewa(wcześniej wysłałam z tego miejsca fotki).Powiem wam że było bardzo sympatycznie rozpaliliśmy sobie ognisko przy którym się ogrzewaliśmy,był :piwko: ,kawa,ciastko, pyszna kolacyjka :).

Mieliśmy wieczorkiem wracać do domów ale było tak miło że zostaliśmy :niewiem:

To miejsce zaliczylibyśmy do bezpiecznych,myśle że jeszcze nie raz się tam jeszcze wybierzemy żeby odpocząć w ciszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,własnie wrócilismy z rekonesansu na dziko.Pogoda była super,jak i miejsce,tylko troszke nam latające chudzielce dali ,sie we znaki.Na nastepny wyjazd trzeba sie zaopatrzyc w lepsze środki na te upierdliwe owady.A tu kilka fotek z miejsca,i chciałbym podziekować kolegom Tomik i Kornakowi za miłe przyjęcie i integracje ,na ich tajnym terenie.

post-139810-imported-476966dd-58a2-45d1-a1d9-cb7f1e98cc97_thumb.jpg

post-139810-imported-c09c240d-9995-42af-966e-9f88d3d0f85b_thumb.jpg

post-139810-imported-a592d43c-dded-48b0-bf4a-735e96213390_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie wrócilismy z rekonesansu na dziko.

Witam, to super :ok: , to ja pierwszy się zapytam, napisz jak tam jest ( woda bieżąca, sanitariaty, zasilanie230V, dojazd no i coś więcej po za tym że komary zżerają w całości :hmm: . Czekamy z niecierpliwością :hmm: na głębszą relację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

irek w napisał/a:

własnie wrócilismy z rekonesansu na dziko.

 

... to ja pierwszy się zapytam, napisz jak tam jest ( woda bieżąca, sanitariaty, zasilanie230V

 

jest dziko i brak wszytskiego :hmm: i to jest piękne :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest dziko i brak wszytskiego :-] i to jest piękne :hmm:

Witam, wiem lecz zapytać nie zaszkodzi moja załoga jest bardziej miejska :hmm: i dlatego się pytam żebym wiedział co zabrać ze sobą bo taki wyjazd bez dostępu do czegokolwiek będzie naszym pierwszym doświadczeniem i nie chciałbym na pierwszym wyjeździe by moja załoga się zniechęciła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

California, , :hmm::hmm: ,to jest typowa dziczyzna,oczywiscie jest tam hydrant jak zdobedziemy klucz to mozna bedzie nabrac wody,no i moze da sie rade załatwi prąd, bo skrzynki są tylko decyzji brak ,ale to narazie pod dużym ?????.Z mej strony to radziłbym kto ma w czym to zabrać wody do picia bo ,wiadomo jaka z hydrantu leci ,A my nie wielbłądy i pić trzeba :hehe: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sama wode się tam pije :hmm: a piffka nie można? :hmm:

 

i dlatego się pytam żebym wiedział co zabrać ze sobą bo taki wyjazd bez dostępu do czegokolwiek będzie naszym pierwszym doświadczeniem

 

bierz wszystko co się da :hmm: i czego się nie da, też zabierz :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę iż :-] biwak można będzie zaliczyć do udanych :-] :-] :-] .

Witam, ja jestem tego pewien :-] .

Czyli króciutko reasumując na wyjazd trzeba zabrać znaczne ilości :-] "wody" :-] coś na grila żeby było co :-]:-] oczywiście dobry humor :-] a no i najważniejsze nie zapomnieć podpiąć :bukiet::-]:-] a z resztą damy sobie chyba radę w takim doborowym towarzystwie :jump::-]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.