Skocz do zawartości
kit

na dziko w Wielkopolsce i nie tylko ...

Rekomendowane odpowiedzi

Jurek121175

Ja się nie orientuję :niewiem: , ale daj namiary jak się będziecie wybierać gdzieś :biwak: pobiwakować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
edisoniras

a ja na "dziko" byłem na jeziorem "Jeziorsko" , strona wschodnia jeziora, dużo  wolnego miejsca, oraz zalew "Stradomia Wierzchnia" przy krajowej drodze nr 8, dużo ryby, 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jurek121175

Nasi znajomi jeżdżą często z cepką do Dziekanowic nad jezioro lednickie (za Folwarkiem w lewo). Jest podobno spora polana nad jeziorkiem. Dawniej było tam jakieś miejsce dla harcerzy czy coś takiego :biwak:  . Namawiają nas, abyśmy tam w najbliższy weekend podjechali do nich :niewiem: . Można z dzieciaczkami odwiedzić Muzeum Pierwszych Piastów, popłynąć promem na wyspę i takie tam. Sklepik blisko :piwko: , jest co zjeść w Grodzie :jesc:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kit

Nasi znajomi jeżdżą często z cepką do Dziekanowic nad jezioro lednickie ... . Namawiają nas, abyśmy tam w najbliższy weekend podjechali do nich :niewiem: .

Jurek to jakaś prowokacja czy propozycja? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jurek121175

Byłem wczoraj "oblukać" teren nad jeziorem lednickim  :slina: . Są dwa miejsca. Jedno w Dziekanowicach jadąc do "Muzeum Pierwszych Piastów" po prawej stronie duża polana, ale mało drzew. Są nawet dwie skrzynki na prąd (ale nie działające :( ) i to jest dawny teren podobno dla harcerzy. Trawka skoszona jakby się tam miało coś dziać  :niewiem: . Jednak do jeziora jakieś 100 metrów. Drugie miejsce to za Folwarkiem w Dziekanowicach w lewo i tam też jest spora polana, troszkę mniej równa, ale trawka też przykoszona. Brzeg jeziora troszkę zarośnięty trzciną itp paskudztwem, jest kilka drzewek przy jeziorze, które dają schronienie. Do plaży (niestrzeżonej) jakieś 150 m, do Muzeum Pierwszych Piastów będzie około 300-400 m, do najbliższego sklepu około 200 m. Ja niestety mogę dojechać dopiero około 15-ej w sobotę (po pracy), znajomi będą cepką też w sobotę pewnie do południa. Może jeszcze jeden busik z nami dotrze w sobotę po południu. Jednakże jakby był ktoś zainteresowany to trzeba by pewnie wybrać tą polanę po prawej stronie (tzw. harcerską) ponieważ jest równa i można więcej zestawów koło siebie ustawić :niewiem: . Jestem na siebie trochę zły, że nie porobiłem fotek  :czerwona: (a miałem aparat) . Można by przesmarować niektóre nowe nabytki :hehe::piwko::ok:

A, przypomniało mi się, że na tą polanę po prawej jest wąski wjazd :krzykacz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi