Skocz do zawartości

na dziko w Wielkopolsce i nie tylko ...


kit

Rekomendowane odpowiedzi

proponuje czytać uważnie o czym jest dyskusja :skromny: o spontanie była jedna wzmianka (#151) gdzie spotkalismy Jarka i decyzja o wyjeździe zapadła w 10min więc to można spontanem nazwać :niewiem: czy znów sie myle :bzik: a czała reszta rozmowy jest właśnie o wyjazdach bez planów, na dziko itd :-] zreszta sam temat jest odpowiednio nazwany a i w moich postach dokładnie jest napisane jaki charakter ma lub miał dany wyjazd :ok: a "spontan" pojawia sie tylko przy takich właśnie wyjazdach i nie nadużywam tego okreslenia :-] więc proponuje powrócić do tematu przewodniego tj dzikich wyjazdów bez planu zajęć itd :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kit możesz podać dokładne namiary na to miejsce -Sierakowski Park Krajobrazowy może byśmy też tam się wybrali

Pozdrawiam :banan:

 

Piękne okolice jezior Zajączkowo, Orliczko :dzieki:

 

aci

Witam

 

1. sprawdz znaczenie okreslenia "spontaniczny" - zrozumiesz ile to ma z Waszymi umawianymi i zaplanowanymi przeciez wyjazdami , okreslcie je jako wyjazdy "na dziko", nie na pola kempingowe , w malym gronie, to bardziej prawidlowe okreslenie dla takich wyjazdow ,

 

2. kazdy ma prawo do wlasnego zdania i to cieszy :)

 

 

pozdrawiam

 

Słuchaj Radwan. Ja zauważam, że wszędzie gdzie się pojawi dyskusja w tematach podróży i dodatkowo odezwę się ja lub Kit to Ty masz wiecznie jakieś ale. Nie masz nic merytorycznego do dodania to się nie odzywaj. Chyba że według Ciebie "Spontanicznie" to jakaś miejscówka na biwak. Jeśli chcesz pisać tylko zeby podnosić ciśnienie to zapraszam Cie do HeideParku lub na shoutbox. :czerwona: :czerwona:

 

Przeginasz z tymi zaczepkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj widać Adaś że dziś masz zły dzień :bzik: mnie to tam nic nie rusza :ee:

 

Kit możesz podać dokładne namiary na to miejsce -Sierakowski Park Krajobrazowy może byśmy też tam się wybrali

Pozdrawiam :banan:

 

 

wyśle na PW :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj Radwan. Ja zauważam, że wszędzie gdzie się pojawi dyskusja w tematach podróży i dodatkowo odezwę się ja lub Kit to Ty masz wiecznie jakieś ale. Nie masz nic merytorycznego do dodania to się nie odzywaj. Chyba że według Ciebie "Spontanicznie" to jakaś miejscówka na biwak. Jeśli chcesz pisać tylko zeby podnosić ciśnienie to zapraszam Cie do HeideParku lub na shoutbox. :czerwona: :czerwona:

 

Przeginasz z tymi zaczepkami.

 

Witam

jest takie polskie przyslowie ze na "winnym czapka gore" lub inne ze " uderz w stol a nozyce sie odezwa " szkoda ze macie takie do tego podejscie i odbieracie zwrocenie uwagi jako zaczepki :)

widac ze kto nie z Wami to Wasz wrog :) przykre to jest niestety ale trudno , da sie z tym jakos zyc :) co zas do tematu to informuje Was ze w Waszych okolicach jest duzo pieknych lasow z jeziorkami lub jeziorami nad ktorymi Was jeszcze nie bylo :) wystarczy zerknac na mape siedzac w samochodzie i majac ciepke przyczepiona do niego ,

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to było nieuzasadnione zwrócenie uwagi :niewiem: ale mniejsza z tym bo nie o tym tu temat i dyskusja :-]

 

i napewno nie traktujemy nikogo jako wroga bo ma swoje zdanie i pogląd na jakis temat :swiety: chcemy tylko pokazać troszke inny sposób wyjazdów i spędzania czasu Liczymy się z tym że nie każdemu będzie on odpowiadał ale może innej osobie damy jednak do myślenia i postanowi spróbować :hmm: chodzi tu właśnie o dyskusje, przedstwienie sprawy a nie jakieś uszczypliwości :-] sami odkrywamy dopiero uroki takich podróży i wyjazdów i czujemy niedosyt i będziemy je kontynuować ... a chcemy się tym podzielić bo uważamy że warto :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsiedliśmy z Monią do auta bez planu i wybraliśmy mój ulubiony kierunek południowy. Zatrzymaliśmy się dopiero nad Balatonem. Po dwóch dniach deszczu pojechaliśmy dalej na południe. Po zmroku trafiliśmy na kemping Adriatica koło Sibenika w Chorwacji. zdjęcia (1,6GB) do obejrzenia u mnie w domu. Zapraszam :)

Czy to nie spontan?

 

Tomku, ten rok mamy bardzo trudny głównie czasowo. W robocie młyn. Nie gniewaj się, też mi głupio jak obiecuję że przyjadę a potem nic z tego nie wychodzi. Obiecuję, że jak będziecie chcieli z nami jeździć, wybierzemy się na dziko, spontanicznie bez planu w różne piękne miejsca Polski i nie tylko. Proszę o trochę cierpliwości.

Jeszcze jedna prośba: nie skreślajcie nas z grona bliskich znajomych :(

Edytowane przez balthur (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Balthurku że sporo jeździłeś i licze że podzielisz się z nami swoimi wyjazdami i spostrzeżeniami po nich, własnie takimi spontanicznymi bez planu, z nocowaniem gdzieś po drodze itp :-] no i nie ukrywam że licze na jakiś wspólny wyjazd w nieznane :jump:

 

 

Chcemy jeździć z Wami wszystkimi, chociaż wiemy że nie zawsze każdemu pasuje dany wyjazd ale przecież nie o to chodzi by każde spotkanie zaliczać :-] a różne zadania i poglądy napewno Nas nie poróżnią :przytul: a mogą jedynie przerodzić się w ciekawą i pouczającą rozmowe :-]

 

 

 

więc zapraszam do dyskusji o plusach i minusach wyjazdów na dziko Jak ktoś ma pytania czy jakieś obawy to niech śmiało pyta, a jak ktoś inny chce sie podzielić swoją wiedzą i spostrzeżeniami to też jak najbardziej zapraszamy :thank: i nie róbmy z tego tabu bo z tego co wiem to duża część Nas forumowiczów ma jakieś doświadczenia w tym temacie ale nikt niechcce nic mówić, jak by to coś dziwnego czy wstydliwego było A to naprawde fajny sposób na wyjazdy, na przeżycie przygody itd :ok: poznanie innej strony karawaningu :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsiedliśmy z Monią do auta bez planu i wybraliśmy mój ulubiony kierunek południowy. Zatrzymaliśmy się dopiero nad Balatonem. Po dwóch dniach deszczu pojechaliśmy dalej na południe. Po zmroku trafiliśmy na kemping Adriatica koło Sibenika w Chorwacji. zdjęcia (1,6GB) do obejrzenia u mnie w domu. Zapraszam :)

Czy to nie spontan?

 

 

No to jest spontan i nie tylko!foch.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimkolwiek wtykasz zadarty nos w nie swoje sprawy. Moje relacje z Tomkiem i Adasiem są inne niż z Tobą. Szkoda, że nie da się pogadać na forum ale są jeszcze tefony :)

 

Nic ztego nie kumam.O co chodzi??:look: Potwierdziłem tylko Twoją wypowiedź , a TY bijesz pianę.:boks:

Też bym tak chciał,ale zdrowie mojej żony nie pozwala nam na takie dalekie wyjazdy.

A Tomka i Adama poznałem osobiście i z Ich podejście do życia się zgadzam.:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie kumasz to spojrzyj na emotikon, którego użyłes w swoim poprzednim poście. Ci, którzy mnie znają potwierdzą, że nos mam raczej przy ziemi a ambicje w starych spodniach wiszących na haku w piwnicy. Bawmy się karawaningiem jak komu pasuje i koniec.

 

pozdrawiam gorąco wszystkich bez wyjątku

 

:biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie kumasz to spojrzyj na emotikon, którego użyłes w swoim poprzednim poście. Ci, którzy mnie znają potwierdzą, że nos mam raczej przy ziemi a ambicje w starych spodniach wiszących na haku w piwnicy. Bawmy się karawaningiem jak komu pasuje i koniec.

 

pozdrawiam gorąco wszystkich bez wyjątku

 

:biwak:

 

 

Nic do Ciebie nie mam.Emotikon, którego użyłem,był po mojej wypowiedzi.Przeczytaj mojego posta dokładniej(odpowiedź).Użyłem go ... .Diabeł tkwi w szczegółach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.