Skocz do zawartości

na dziko w Wielkopolsce i nie tylko ...


kit

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym abyśmy w tym temacie podzielili się miejscami w Wielkopolsce gdzie można spokojnie pojechać na dziko np na weekend :pub: miejsca mogą być najróżniejsze; jezioro las zabytki itd ale takie gdzie można stanąć na dziko i nikt nic przeciwko nie będzie miał Wyjeżdzacie tak wogóle? Znacie takie miejsca? Znam kilka takich miejsc ale narazie jako przykład mogę powiedzieć o;

 

-jez.Bytyń Wyjazd polecam głównie dla wędkarzy Jeziorko spore, ryba jest, mały minus że na otwartej przestrzeni Troszke brakuje lasu, choć można fajnie pojezdzić :pub: Można stanąć zestawem przy samym brzegu i drzwi budki "kija moczyć" Dojazd polnymi drogami -nie polecam po obfitych ulewach http://www.wedkuje.pl/lowisko,jezioro-bytyn,507

 

-jez.Pamiątkowo Małe jeziorko ale za to przy dużym lesie gdzie można fajnie pospacerować, pojezdzić na rowerze lub przejść się na grzybki Wedkarz tez będzie miał gdzie zarzucić Dobry dojazd utwardzoną drogą nad samo jezioro Miejsce postojowe przy brzegu na byłym już niestety polu namiotowym :serce:

 

Jeśli zna ktoś też takie miejsca z innych województw to śmiało proszę pisać :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- jez. Białokowskie w Białokoszu, dobry dojazd nad plażę, twarde podłoże, możliwość podłączenia się pod prąd, tanio i po spartańsku :serce: ale bardzo cicha i spokojna okolica, lasy, malownicza okolica, można powędkować

 

- jez Chrzypskie - super teren na wypoczynek, jednocześnie w lesie i nad jeziorem, urocza, bardzo spokojna okolica, można pojeździć rowerkiem, popływać na jeziorku, spokój i cisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedaleko mnie budują (już 30 lat) zalew Przystajnia. Ma być największy w Wielkopolsce. Mam domek ok7 km od zalewu. Budowa jest na etapie wykupu działek (właśnie wykup zakończono). Jakby co, dam znać. Może otworzę pole kempingowe???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powtórze pytanie bo czuje się jak jakiś wynalazek :piwko:

 

Wyjeżdzacie czasem na dziko???

 

nie mówie o dłuższych pobytach tylko o np krótkim weekendzie :hehe:

 

Może otworzę pole kempingowe???

tak tak tak :hehe: pierwszego klienta już masz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcielibyśmy z Moniną powłóczyć się na dziko, lecz w tym układzie interesuje nas ściana wschodnia. Myśleliśmy o wypadzie samotnym, albo w dwie, do czterech załóg. Bo jak na dziko to tak kameralnie, prawda? Może w tym roku się uda. Po Sławach obmyślę trasę. Raczej z południa na północ i do domu na skróty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My onego czasu przejechalismy całe wybrzeże od Świnoujścia do Rewy :hehe: i miło to wspominamy :hehe: wtedy zauważyłem że sporo ludzi tak podróżuje tylko ciekawi mnie dlaczego nikt się przypucować do tego niechce??? :piwko:

 

Fakt faktem że napewno lepiej i bezpieczniej podróżować w 3-4 załogi niż samemu :lol: mam nadzieję że uda się tu ludzi na taki wyjazd zachecić namówić :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtedy zauważyłem że sporo ludzi tak podróżuje tylko ciekawi mnie dlaczego nikt się przypucować do tego niechce???

 

moze dlatego ze coraz trudniej znalesc takie miejsca - tam gdzie ja jezdze juz tez sie robi tlok na maxa :piwko: i ciezko znalesc wolna miejscowke

tyle dobrego ze jeszcze nikt na sile sie nie rozbija w sensie ze jeden kolo drugiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno miejsce do wyjazdu na dziko to Trzęsacz :) na końcu tej wioski jest polna dróżka na polanke na klifie Nie sposób tam nie trafić bo widać z drogi budki Stoi tam zawsze kilka przyczep i kamperów paralotniarzy :) a i sporo ludzi tak poprostu przyjeżdza popatrzeć na klif, ruiny kościoła i wyczyny miłośników parlotni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My onego czasu przejechalismy całe wybrzeże od Świnoujścia do Rewy

 

Tomek, Rowy czy Redy :)

 

wtedy zauważyłem że sporo ludzi tak podróżuje tylko ciekawi mnie dlaczego nikt się przypucować do tego niechce???

 

My zjechaliśmy również całe wybrzeże od Świnoujścia po Hel i Piaski, lecz nigdy nigdzie nie staliśmy na dziko. Ku ścisłości w jednej miejscowości tylko nie byliśmy ( Rowy) i :) jak to się stało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.