Skocz do zawartości

Bydgoszcz i Okolica


Rekomendowane odpowiedzi

No nie mogę !! Dziadek Lepciak będzie sam ?? Nie no choćby się paliło i waliło to nie może nas tam zabraknąć . :piwko::piwko: Proszę nas dopisać koniecznie ! Pinesio z Gosią plus nasze bąble Marcelinka(8) i Kasia (5)

 

Tymar :ok: paulos :ok:

 

Aa.. i proszę wszystkich uprzejmie o nie szukanie wymówek. Stopka mieści się przy samej trasie krajowej Bydgoszcz-Koszalin. Nie ma obawy ze nie można dojechać. jak chcecie to udowodnię Wam i postawie przyczepę na koła, podepnę ogonek :niewiem: i wjadę tam z pełnym osprzętem.

 

Kochani .. nas nie zabraknie .. a spotkać się z Wami to będzie kawałek lata w środku zimy !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No nie mogę !! Dziadek Lepciak będzie sam ?? Nie no choćby się paliło i waliło to nie może nas tam zabraknąć . :niewiem::ok: Proszę nas dopisać koniecznie ! Pinesio z Gosią plus nasze bąble Marcelinka(8) i Kasia (5)

 

 

 

Kochani .. nas nie zabraknie .. a spotkać się z Wami to będzie kawałek lata w środku zimy !!!!

 

 

obiecanki cacanki.

 

 

Pinesio, witaj na forum............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinesio

No nie chciałem nic mówić

 

jak nie chciałeś nic mówić ?? aaa.. to miała być tajemnica tak ?? :piwko: niestety wieści szybko się rozchodzą.. nawet jak nie zaglądam na forum to mi zaraz przyjaciele na telefon zameldują że coś się święci... więc jak chciałeś ukryć sprawę to się nie udało :piwko::ok::piwko::D:D i

:niewiem: będziesz musiał ze mną :ok: wypić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinesio, Mnie co prawda nie będzie na tym spotkanku

 

czego oczywiście odżałować nie możemy :niewiem:

 

ale ciekawi mnie gdzie zapodziałeś miśka grzybiarza ? Dojedzie ?

 

Misiek grzybiarz jak poszedł pod koniec października na grzyby tak do tej pory nie wrócił.. Zaszył się skubany gdzieś w gawrze i w sen zimowy zapadł. Jak do wiosny sie nie pojawi to trzeba będzie za nim listy rozesłać :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to idę o zakład

Mogłem też się założyć że będą nici z CD z Nieborowa :ok:

obiecanki cacanki.
:niewiem:

 

w Nieborowie w ostatni dzień tym co słuchali zakomunikowałem, że mam uszkodzony materiał filmowy i że musi być poddany specjalnej obróbce i nie wiem co z tego będzie i czy w ogóle uda mi się go odzyskać . Mam go w połowie obrobionego a to żmudna, bardzo żmudna praca którą mogę robić w wolnych chwilach. Niestety tych jest ostatnio bardzo mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!

No widzę że chętnych przybyło. Jak tak dalej pójdzie to będę musiał zabrać krzesła z domu aby dla wszystkich starczyło :niewiem:

A dziadek Lepciak sam, bez małżonki?

Zaraz zdejmę kolejny szlaban na kompa i Córka Taty uzupełni listę chętnych.

Do soboty jeszcze kilka dni, może jeszcze ktoś się dopisze.

Jutro po pracy wjadę do Stopki pogadać o większym pomieszczeniu.

Zajazd w Stopce rzeczywiście jest oblegany zwłaszcza w weekendy, ale teraz zimą nie ma takiego tłoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.