Skocz do zawartości

zDolniślązacy łączmy się


Rekomendowane odpowiedzi

Boguś na mapie wygląda to blisko, ale sam wiesz jak po wrocku się jeździ ( nawet środkami komunikacji miejskiej).

Koledzy w ten sposób nie dojdziemy do porozumienia w centrum źle, bo trudności z zaparkowaniem , na obrzeżach , źle bo trudności z dojazdem.

Cóż jakaś opcje trzeba wybrać, bo idealnego miejsca nie ma.

Moje zdanie jest takie , aby lepiej bliżej centrum z uwagi na to, iż jest parę osób z po za wrocka Jelenia Góra, Lubań , Strzelin, Oława i może ktoś jeszcze się dołączy.

Gdybyśmy wybrali tą Starachowicką to przyjechał bym autem i wtedy już siedział bym przy wodzie mineralnej :pub: ( a ponoć po niej się żaby legną ) :-]

Nie włóczę się po knajpach wrocławskich i nie znam ich, bo zrobił bym inaczej Ustalił bym jedną podał i basta , kto chce przybędzie, a kto nie - to nie.

Wypada mi w któregoś popołudnie udać się na zwiedzanie lokali wrocławskich , uzgodnić i zapodać.

Boguś a może we dwójkę taką przechadzkę zrobimy w każdej po jednym :serce: i ta ostatnia pewnie okaże się najlepsza bo już będziemy po paru :-]:-] i będzie nam wsio rawno :pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na :serce: to warto albo do spiża (mimo wszystko słynne piwo i do tego ważone na miejscu w rynku) druga opcja to Piwnica Świdnicka (najstarsza restauracja w Europie) mają piwo Baran (ciemne i jasne) które wprawdzie nie jest ważone na miejscu ale produkowane tylko dla tej restauracji.

 

w tematach :pub: mogę się tylko wypowiadać w wiedzy teoretycznej bo nie jestem smakoszem tego trunku i jestem pewien że już nie zostanę :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie w Spiżu piwko dobre na miejscu ważone do tego chleb ze smalczykiem :serce: , a piwko podawane w fajnych kuflach o różnej pojemność :pub:http://www.spiz.pl/ w Polsce tylko 3 takie knajpki.

 

 

też nie znam się na takich miejscach, lubię zacisze domowe, lecz tu co widzę to jest jedno z ciekawszych miejsc.ponieważ mam do tego najbliżej [Kleczków/dw. Nadodrze] to jestem za.no chyba że się coś innego urodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by pasowało . Ja jestem za . Do rynku to chyba wszyscy trafimy . :serce:

We Wrocku , wstyd się przyznać , nie byłem już parę dobrych lat . Jakoś mi nie po drodze .

Tak się zastanawiam , że może upiec dwie pieczenie na jednym ogniu . Przyjechałbym sobie wcześniej , połaził , coś pooglądał i na finał piwko z Wami wypił .

Dla bezpieczeństwa wsiadłbym na Głównym w pociąg i do domu .

Ustalmy jakąś godzinę spotkania . Tak abym wrócił do hacjendy o normalnej porze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguś a może we dwójkę taką przechadzkę zrobimy w każdej po jednym :-] i ta ostatnia pewnie okaże się najlepsza bo już będziemy po paru :pub::-] i będzie nam wsio rawno :)

 

a nam jest wsio rawno :zlo:

Rysiu i po problemie, jestem za. kiedy zaczynamy misję, bo tych knajp to chyba jest troszkę :serce::pub::pub:

 

[ Dodano: Pon 18 Sty, 2010 11:30 ]

finger,

 

o już pierwsza jaskółka jest. :-]

 

Aruś, mam chatę wolną, mogę zaproponować jakby co.

Myślę że wszystko pójdzie jak z nut, kto następny w temacie.

 

ps. bo będę wywoływał wg. listy uczestników na forum. :pub::pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas podjąć męską decyzje, bo dyskusja gdzie mogła by się długo jeszcze toczyć, a tak mamy konkret .

Już zarezerwowałem salę bankietową w restauracji Spiż w Rynku http://www.spiz.pl/ salka ta będzie tylko dla nas :pub: piwko będzie podawane z dużych wież lub mniejszych :pub: do tego przepyszny smalczyk, a inne smakołyki według uznania.

Rezerwacja jest na dzień 12 lutego (piątek) od godz. 18 do ostatniej wieży piwnej :-]. Wieże podawane są proste, ale po paru może nastąpić przechył jak np w Pizie :serce:

Jak wygląda salka,wieże piwne można zobaczyć na stronce,- sala gdy wejdziemy na stronę Spiż Wrocław , następnie galeria, restauracja fotka na samym dole po lewej stronie, oczywiście stoły można inaczej ustawić .

 

Przy okazji proszę posłuchać i nauczyć się hymnu o wrocławskim piwie spiż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam , że może upiec dwie pieczenie na jednym ogniu . Przyjechałbym sobie wcześniej , połaził , coś pooglądał i na finał piwko z Wami wypił .

 

Powiedz tylko, którym pociągiem przyjedziesz już na dworcu będę czekał na Ciebie byś się nie czuł samotny w tak dużym mieście :pub: , jeszcze mi się zgubisz :serce: to razem połazimy .

Jak będziesz ze swoją połówką i Nina wolne to te cholery mogą do sklepów zbiec, ale my pewnie też damy sobie radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.