Skocz do zawartości

zDolniślązacy łączmy się


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.restauracjaorlegniazdo.pl/index.php?page=o_nas

moi kochani, podałem to miejsce jako przykład.W tym miejscu zbierają się motocykliści z okolic dolnośląskiego.Spotkania mają w każdy czwartek.

Jest to b.ciekawe miejsce bo w starym piecu cegielnianym a i kierunek lotnisko jest bardziej kontaktowy, na dojazd.

Drugie miejsce to takie na którym spotykają się Skrzydlaci z Wrocławia, lecz też poza Wrockiem jest to rejon http://www.restauracja-miki.wroclaw.pl/lokal.htm

O innym to może ktoś podpowie to coś sprawdzimy i pokombinujemy.

Myślę że na pierwsze spotkanie to bez noclegów, tak aby załapać bakcyla a potem to już poleci tak jak w Poznańskiem lub u południowców.

Jestem otwarty na wszelkie propozycje, oczywiście spotowe. :serce::pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

tak jak w Poznańskiem lub u południowców.

Ot i znalazał się Północniak :-]:-]:pub:

Taaaak . Na kulig już nie mogę się doczekać ale na to spotkanie też się chętnie przymierzę wraz z resztą fingerków .

Rozłużmy siły . Marzec już też blisko .

Pisać na listę . :) Proszę . :serce::pub::-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKISSJG, trzeba ustalić datę proponuję 12 lutego ( piątek) lub 13 lutego (sobota) , nie wiem który dzień lepszy piątek, czy też sobota?

Piątek lepszy brak imprez w lokalach typu dancing, dyskoteka, ale nie wygodny jak ktoś w sobotę pracuje.

Jak piątek to na oku miałbym lokal obok dworca PKP ( osobna salka nawet jest).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiu co prawda planowałem skoczyć do Poznania ale jak wybór padnie na 12 to nie widzę przeszkód niech się inni chętni wypowiedzą. Nam pasuje ten termin a Wrocław bliżej. Jest nas już kilku chętnych więc faktycznie trzeba precyzować termin i miejsce. A z Poznaniem połączymy się telefonicznie.

 

Czyli pytanie czy 12-02 jest dobrym terminem i czy dla Was okolice dworca PKP i PKS to dobra lokalizacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli termin podpasuje to pewno też się chętnie pojawimy :pub:

 

Z kilku drobnych doświadczeń i kilkunastu spotów (spotkań) w klubach motoryzacyjnych ...

 

1) na pewno termin wszystkim nie podpasuje i ktoś nie będzie mógł przyjechać więc, konkretna data i tyle kto będzie mógł ten przyjedzie

 

2) :serce: to jedno ale część osób może chcieć przyjechać samochodem a wówczas okolice dworca nie są najlepsze bo z parkowaniem bywa różnie (chociaż wrocławianie sobie raczej poradzą)

 

Orle gniazdo fajne miejsce ale w piątek dojechać w okolice lotniska ... dla niektórych to godzina jazdy po samym mieście IMO odpada.

 

Może takie mniej oryginalne ale ma szansę pod pasować wielu osobom korzystającym z różnych środków transportu...

 

Kręgielnia w TGG przy ul. Legnickiej

- jest parking wielopoziomowy (bezpłatny)

- obok jest przystanek Tramwaju

- jest stacja PKP (Wrocław Kuźniki czy jak to się tam nazywa :pub: )

 

obok baru jest kilka stolików udało się nam tam zorganizować imprezę na 20cia parę osób a później można wynająć (trzeba wcześniej zarezerwować) tor lub dwa do gry w kręgle...

 

to tylko taka skromna propozycja wynikająca z paru sportowych doświadczeń :-] (dodatkowo ceny trunków są dość przystępne - w porównaniu do lokali w rynku)

 

http://www.kregle.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I trzeba by i tory zarezerwować , jak już to miejsce ,z chęcią poturlam te kulki :serce:

Kamil_K, może masz tam blisko, zorientuj się czy na spotkanie trzeba jakaś rezerwacje , bo na tory to na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli termin podpasuje to pewno też się chętnie pojawimy :serce:

 

 

Orle gniazdo fajne miejsce ale w piątek dojechać w okolice lotniska ... dla niektórych to godzina jazdy po samym mieście IMO odpada.

 

 

dojazd od ul. Legnicka - Lotnicza - Kosmonautów od strony Leśnicy lub Pilczyc.

to w formie info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dojazd od ul. Legnicka - Lotnicza - Kosmonautów od strony Leśnicy lub Pilczyc.

 

Wiem znam dojazd i dalej podtrzymam, iż w piątek wyjazd z ołtaszyna to będzie bez mała godzinka na dojazd :serce:

 

Nie wiem, czy będę miał czas podjechać w tym tygodniu i zobaczyć (mieszkam na Ołtaszynie)

Ale zadzwonię i podpytam :-]

 

Tory na pewno trzeba rezerwować i to z wyprzedzeniem, stolików zazwyczaj nie trzeba było rezerwować i kto pierwszy przychodził zajmował stolik a później dostawiało się kolejne :pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://mapy.google.pl/maps?f=q&hl=pl&geocode=&q=wroc%C5%82aw,+polska&ie=UTF8&z=14Kamil_K, zobacz jak masz bliziutko. :pub::-]

Na poważnie, to może w rejonie Radwanic?

Myślę że za mało kolegów włącza się do tematu. :serce: może jeszcze sen zimowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że za mało kolegów włącza się do tematu. :serce: może jeszcze sen zimowy?

 

Wiesz jeszcze nie wiedzą co mogą zyskać :-]

 

Pierwsze spotkania zawsze rodzą się w bólach ... później jest już łatwiej :-]

 

na wiosnę będzie łatwiej... zrobimy otwarcie sezonu dolnośląskiego nad zalewem w Mietkowie i z budkami będzie raźniej :pub:

 

Ja chwilowo zajmuję się regeneracją wtrysków i wymianą sprzęgła w holowniku :pub: i to spędza mi sen z powiek i czyści portfel :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.