Skocz do zawartości

zDolniślązacy łączmy się


Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie może i my wzorem Wielkopolan zorganizowali byśmy nasze lokalne spotkano :serce: u nas np. w jakiejś sympatycznej knajpce we Wrocku. Ja rzucam pomysł ale myślę że organizacji powinien podjąć się ktoś z Wrocławia, bo słabo znam tamtejsze lokale. Jak by było w takie spotkano w Jelonce to ja knajpkę znajdę i wszystko zorganizuję. Pozdrawiam i zachęcam do działania.

 

[EDIT]

Miejsce spotkania Restauracja SPIŻ w rynku dnia 12.02.2010 o godzinie 18:00

 

Lista pewniaków jak kogoś nie ma a chce być to proszę o informację z ilością osób

Akissjg - 2

Ati_kiss -2

Boguś Bednarski - 2

Wirek - 2

Piotrek - 1

Kamil_K - ?

Elaola - 2

Finger - 2

Jacek45 - 1

Kartrait - 2

Malaga - 2

Wotr70 - 2

Kozjar - 2

Hercer - 1 CT

Marek -1 CT

Andrzej - 2

Riko - 2

Fux - 1

CT - forum CamperTeam

 

 

EDIT 12.02.2010 11:18

Zamykam listę kto się nie wpisał i tak będzie przyjęty więc do zobaczyska przy :pub: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Artur, pomysł :pub: tylko brak odwagi i wykonawcy.

Znam takie miejsce nazywa się Orle Gniazdo, jest w okolicach lotniska na Żernikach, myślałem o tym ale też brak mi odwagi na organizację takiego spotu. :serce:

Może Ty zapoczątkuj u siebie a Twoim tropem pójdą inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturku pierwszy krok zrobiłeś kolej na następny, pomysł dobry i tu pytanie czy będą chętni na takie spotkanie.

Dla tych co z po za Wrocławia znajdziemy lokal blisko dworca PKP, bo spotkanie przy :serce: .

Na razie nie będziemy tworzyć listy - zobaczymy jakie będzie odzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nas już trójka, czyli co najmniej 10 osób do :serce: , podejrzewam że Arek też się zapisze na takie spotkanie więc 12-13 osób a jak poleci konkretny termin to i inni się dopiszą.

 

Boguś zróbmy więc tak ustalmy najpierw termin, potem dopasuje się miejsce. Ty zajmiesz się rezerwacją lokalu ja poprowadzę zapisy, Rysia zwolnimy na razie z wszelkich obowiązków bo on i tak ma całą Sławę na :pub: głowie i Polanica pewnie też się wpycha.

Więc proponuję wstępnie termin 5 marzec 2010 18:00 czekamy na propozycje i zapisywanie się na listę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogus bednarski, Boguś może jednak gdzieś w centrum lokal ( blisko dworca PKP) znaleźć, by jak ktoś z po za wrocka mógł dojechać i miał blisko. Można na Żernikach, ale dochodzi dojazd MPK.

AKISSJG, dlaczego, dopiero w marcu ? przecież jest też cały luty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się też dopisuję /2 osoby/ , też uważam, że Żerniki to zdecydowanie za daleko od centrum. Nie wiem wprawdzie co zaproponować, ale musi to być coś zdecydowanie bliżej.

Od razu zaznaczam, że my dojedziemy bez względu na odległość, bo dla nas to pikuś, ale dla tych co spoza Wrocławia, to jednak za daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybywa chętnych wiec nie ma co czekać i ja proponuje spotkanie 6 lutego lub 13 , a w marcu kolejne. Co Wy na to? Kwestia miejsca, pewnie coś się znajdzie.

 

[ Dodano: Nie 17 Sty, 2010 12:04 ]

Ah dopisuje się czyli dwie osoby Wirek i Nina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm.... tak sobie myślę, że my - Górnoślązacy też chętnie dołaczylibyśmy do spotkania. Wszystko zależy, jak mojemu Adasiowi ułoży się zmiana w pracy. Zatem nas tak na 50% dopiszcie proszę do listy. A potwierdzimy lub zrezygnujemy gdy będzie znany ostateczny termin.

Autostrada nas łączy, zatem dojazd do Was to pikuś :-]

Pan Pikuś :serce::pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grace, Grażynko więc zerknij w grafik Adasia i czy lepiej 6 czy 13 lutego.

Wirku - 6 mamy kulig a 13 imprezę rodzinną... Szkoda ale to nic - następnym razem na pewno do Was dołączymy :pub:
A tak przy okazji Najlepszego z okazji 20 urodzin na jeden bok :-]
:serce: Dziękuję ślicznie :pub:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grace, a 20 luty?
Wirku w środku tygodnia to w ogóle odpada... Nie patrzcie na nas, tylko ustalajcie termin a my, jesli nam się uda, po prostu zrobimy Wam niespodziankę :pub: Ostatnio u Adama w pracy czasami dopiero w piątek okazuje się, że w weekend trzeba przyjść do pracy... Zatem trudno nam wcześniej cos planować... Na kulig Adam już zapowiedział, że musi mieć wolne ale zbyt często nie może tego nadużywać. Wiesz jak jest....

Ślumorki :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.