Jump to content

felietonik nr1 : Nasza Gwiazda

Rysiaczek
 Share

Recommended Posts

Tak sobie pomyslałem ze może by sie wypowiedziec w większej formie niż post ! Jak sie Wam spodoba pociągne dalej !

Pozwoliłem sobie na dołożenie tekstu Rysiaczka w formacie PDF. Zauważyłem, że Forumowicze mają czasami problem z otwarciem w pliku w formacie DOC (Word), może teraz będzie łatwiej.

Generalnie najlepiej, po kliknięciu wybrać zapisz na dysku, a dopiero później zapisany tekst otworzyć. Nie zawsze wybranie tylko otwarcia załącznika spowoduje skojarzenie rodzaju pliku z programem. Tomekk

felieton_nasza_gwiazda_122.pdf

Felieton Nasza Gwiazda.doc

ciekawe :biwak: coś w tym jest

Przeczytałem dwa razy. Taki tekst pozwala na refleksję i nabranie dystansu.

Rysiu, a może założysz bloga ?

To zdanie Brak słońca powoduje to całe zamieszanie w naszych ośrodkach dowodzenia zwanych mózgami najlepiej chyba tłumaczy wszystkie utarczki jakie ostatnio pojawiły się na forum.

Panie i Panowie byle do wiosny :biwak:

Rysiaczku dobrze to ujęte jednym słowem życzmy sobie więcej słońca i pozdrawiajmy OBY DO WIOSNY.

Rysiu , czytam i czytam i popadam w skrajne stany uniesień ducha. Od refleksji do rozbawienia . Na końcu oplułem ze śmiechu monitorek. Wiem ,że piszesz felietony , publikuj ich więcej .Zrobisz nam wielką frajdę , a i nauka z tego dla nas tez płynie. Pozdrawiam Ciebie serdecznie.

Boguś Twoje ENTER zabrzmiało jak AMEN

Rysiaczku jesteś wielkim, prawdziwym guru tego forum i proszę nie zmieniaj się i nigdy, przenigdy nie mów żegnajcie czy wypisuję się.

Pozdrawiam Artur

dalej, dalej, dalej tak to leciało. :biwak:

Rysiaczku, myślałem, że Ty to: wspaniałe nalewki, zdjęcia, przebrania itd. (długo by wymieniać). Do tej listy trzeba teraz dodać jeszcze felietony :jump:

Gratki

:biwak:

No, przeczytałem. Dobre i zgodne z prawdą, dlatego w okresie zimowym nic nie powinno się na forum zmieniać, a userzy powinni starać się być bardziej wyrozumiali dla innych userów. :serce:

bo to modlitwa informatyków

W imię ojca i syna i ducha św. Enter

Święta prawda. Rysiu, wskazuj nam niepokornym drogę do z(a)bawienia...