Skocz do zawartości

Podkładki pod łapy


dani

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o poradę trzeba zacząć przygotowania do nowego (już rozpoczętego) sezonu mam pytanko w niby błahym temacie podkładek pod łapy znalazłem na allegro takie http://moto.allegro.pl/item857302246_podkladki_pod_podpory_przyczepy_kempingowej.html

ale nigdy nie miałem podkładek zawsze woziłem deseczki dębowe :jump: nie wiem czy mają tak "dyndać" podczas jazdy czy je się demnontuje do jazdy ?

Jeżeli mają tak "dyndać to ja rezygnuje z takiego rozwiązania :biwak:

Jeżeli ktoś ma możliwość wrzucenia jakiegoś zdjęcia takich porządniejszych to byłbym bardzo wdzięczny :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Słyszałem od kilku osób że plastiki lubią jeszcze pękać.Takie nie zdejmowane po kilku mrozach zmieniają strukturę tworzywa stają się bardziej kruche może lepiej chować do np. piwnicy czy do garażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem od kilku osób że plastiki lubią jeszcze pękać.Takie nie zdejmowane po kilku mrozach zmieniają strukturę tworzywa stają się bardziej kruche może lepiej chować do np. piwnicy czy do garażu

 

Darek ja mam cały czas zapięte na podporach i w czasie jazdy nic nie przeszkadza. Nic nie trzeba zdejmować na zime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

co moge dodac?

mam takie , tez mi sie dyndaja i jakos mi to nie przeszkadza , za to dzieki nim podpory sie nie zapadaja w ziemi , tworzywo z jakich sa zrobione jest to mocne tworzywo zachowujace swoje wlasciwosci w niskich i wysokich temperaturach , zakladasz je raz i zapominasz o nich :biwak:

mozesz je co najwyzej zgubic dlatego proponuje zastapic orginalne szpilki mocujace sruba z nakretka samokontrujaca o odpowiedniej dlugosci :jump:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja takich nieposiadam i jakoś daje rade bez tych podkładek :biwak: ale w Bachotku na skosie i miekkim terenie miałem takowe i chyba pomogły bo się nóżki nie zapadały i nie zsuwały :jump: według mnie taki bajer przydatny jest tylko na niepewnym gruncie :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też do czasu nie zdejmowałem tych podkładek. Niestety jedną taką podkładkę zgubiłem. Pękła plastikowa szpilka podtrzymująca i podkładka poszłaaaa :biwak: Zaraz po tym zdarzeniu pozostałe zdemontowałem i wożę w luku. W razie potrzeby wyciągam i też działa :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzedniej przyczepie miałem takie stopki i zdejmowałem je zaraz po tym, jak jedną zgubiłem. W obecnej przyczepie nie mam, używam podkładek ze sklejki grubości 20 mm. Ponieważ podróżując praktycznie codziennie składam i rozkładam podpory to pewnie zakładałbym i zdejmował plastikowe stopki mając w pamięci zgubę z przed lat. Łatwiej i szybciej podkładać sklejkowe deseczki :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.