Skocz do zawartości

Przegląd gazowy w Sławie- dyskusja


jacek l

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ROBICAR, tak i Twoje pytania są bardzo rzeczowe istotne i ważne dla nas, ja tak nie znam się na gazie i co się sprawdza i jak.

Teraz wiemy co wchodzi w zakres tego przeglądu i jak się przygotować do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zakończyć dyskusję, Jest podana cena , jest podany wykonawca usługi , który zobowiązał się do jej wykonania , pozostaje tylko lista chętnych . Jeżeli nie jesteś zainteresowany nie zapisuj się ( dlatego podaliśmy alternatywne możliwości wykonania przeglądu) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś rozmawiałem z p. Matulewiczem :jump: Zam również jego cenę za taką usługę. Nie podam jej jednak aby nie wprowadzać zamętu :jump:

 

też znam cenę uslugi u p. Matulewicza :biwak:

 

 

Też wiem i naście razy z tym panem rozmawiałem i jak na na początku w pierwszym poście napisałem jest 3 firmy, które mogą wydać certyfikat normy roboczej G-607 z wszystkimi się kontaktowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ogółu, bo tematem tym zainteresowałem się jakieś 1,5 miesiące temu by go rozeznać i nie jest to z marszu wymyślone i rzucone w forum.

Naście telefonów szukanie w necie, przeglądanie stron, nasze i inne fora z tym związane. Dla chętnych co by chcieli taki przegląd mieć bez konieczności dojazdu.

Stwierdzam teraz, że dla tego forum nie warto z jakąś inicjatywą wychodzić.

I czekam na chętnego co by chciał pociągnąć temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co proszę mnie dopisać do listy chętnych na przegląd instalacji gazowej !!!

ps. jeśli chodzi o dyskusję na w/w temat jest ona moim zdaniem bezdyskusyjna (znam wiele osób , które nie używają np. ogrzewania gazowego bo się boją (sam do nich należę) - dla czego ??? Bo mamy zazwyczaj starsze przyczepy w których tak na prawdę "nie wiadomo co drzemie" !!!

 

[ Dodano: Czw 14 Sty, 2010 13:23 ]

Aaaaaaaaaaaaaaaa - i jeszcze jedno - cieszę się Rysiu , że wpadłeś na taki pomysł :jump::jump::hehe: .........zaoszczędzi mi to czasu i dodatkowych kosztów :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie gazu jestem ciemniakiem . Wiem tylko , że jeżeli będę posiadał przyczepę z gazowym ogrzewaniem napewno pokuszę się aby sprawdzić dla własnego bezpieczeństwa urządzenia za to odpowiadające .

Temat , jak wspomniał na początku Wirek , jest dla osób , które taki przegląd będą chciały zrobić .

Zupełnie nie rozumiem osób , które nie mając ochoty na taki przegląd mącą wodę . To delikatne określenie .

Facet (Wirek) z własnej inicjatywy nadzwonił się po firmach , znalazł ofertę , podał do wiadomości i co ?

Oczywiście znalazły się osoby , które bez żadnych podstaw do tego szkalują dobre imię Wirka . Facet nie ma złamanego grosza z tytułu tej oferty ale oczywiście w postaci chwytów poniżej pasa wysyła się do niego anonimowe SMS-y .

Panie i Panowie !!! Dno !!!

W tej sytuacji nie dziwię się , że Wirkowi odechciewa się dalej angażować w sprawy forumowe .

Wiem , że zadzwoniły też do niego osoby z rzeczową dyskusją na tzw. argumenty . Chwała im za to ale anonimowo ... Poniżej krytyki .

Pozostaje mieć nadzieję , że dociągniemy ten i jeszcze parę wątków tego forum do końca . Piszę tu m.in. o zlocie w Polanicy .

"Mężczyzn poznaje się po tym jak kończą" nasz Drogi Wirku !!! :biwak:

Pozdrawiam wszystkich dobrze życzących sprawom karawaningu .

Wierzę , że takich jest tu więcej .

 

PS - Wirek , głowa do góry !!! Nie zrobiłeś nic takiego za co byś miał odwracać wzrok w drugą stronę . Ode mnie słowa uznania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty fingerek to ładnie pisać umiesz. Myślę to samo, tylko jakoś w słowa nie umiałem tego ubrać.

A ty Rysiu się nie przejmuj różnymi palantami tylko działaj swoje. Ja na razie na ten przegląd się nie zapisuje (finanse), ale kto wie, może jednak go zrobię. Prawdę mówiąc wziąłem gościa na fuchę jak sprawdzał szczelność gazu w domu i zaprowadziłem do budy. Pomachał tym swoim ustrojstwem i nic nie piszczało, ale teraz nie jestem pewien czy to miało sens, bo coś mi się wydaje, że teki czujnik może nie wykrywać gazu propan butan :biwak:

A zresztą to było ze 2 lata temu więc wiele mogło się zdarzyć przez ten czas zwłaszcza, że wymieniałem lodówkę i naprawiałem trumę.

 

 

Filip85-87, To tak z innej beczki i trochę porządkowo. Może zmieniłbyś opis, bo już trochę nieaktualny :jump:

Yabulon, zapraszam do wątku http://www.forum.karawani...opic.php?t=2405

Nie myśl, że jestem kolejną ofiarą tagu YOU, tylko o ten link :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja coś dorzuce do tej dyskusji. Niech ci co uważają że Wirek ma tym niewiadomo jaki interes sami coś zorganizują. Najłatwiej jest krytykować pracę innych jak się samemu nic nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lanie wody, bicie piany .....

Wirek, dobra robota :serce::pub::pub::-]

dzięki twojej inicjatywie możesz komuś uratować życie a to powinno cię motywować do dalszej pracy dla braci karawaningowców. Robisz kawał dobrej roboty, a te głosy które się pojawiały to margines który nigdy sam nie wyszedł z inicjatywą a tylko krytykować potrafi, oni nigdy nie odczuwają satysfakcji. Nie znam cię osobiście ale bardzo chętnie Ci rękę uścisnę i podziękuję.

 

Do zobaczenia w SŁAWIE na rybkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz przeczytałem wszystkie posty dotyczące przeglądu gazowego w Sławie. I czuję żal, że dyskusja nie zmierza w kierunku ustalenia racjonalnych przesłanek za i przeciw przeglądom gazowym, tylko organizowane są personalne wycieczki do Wirka.

 

I jestem zdziwiony postawą Jacka ( chyba, że wydarzyło się coś o czym już nie mogę przeczytać :piwko: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.