Skocz do zawartości

Przegląd gazowy w Sławie- dyskusja


jacek l

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy wiedzą że posiadacze tego typu sprzętu powinni mieć kasę ,więc można dyktować ceny nie zawsze w realnej wysokości. Nie czarujmy się taki przegląd nie trwa godziny ,to jaka jest stawka roboczogodziny ? 20 zł 50 zł 100 zł a może nawet 200 zł :bzik: wiem prawa rynku popyt podaż .Więc na razie nie będę przeprowadzał kontroli szczelności instalacji gazowej w renomowanej firmie ,co nie znaczy że nie sprawdzam szczelności instalacji,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ptaku, liczysz tylko roboczogodzinę - błąd - poważny błąd są inne koszty też.

 

sorry, bo ktoś za chwilę mi zarzuci , że jestem rzecznikiem Elcamp, ale przy tworzeniu biznes planu liczy się wszystkie koszty wraz z zyskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiek mam do Ciebie ogromną prośbę: abyś nie brał do serca tych wszystkich malkontentów którym dupę miodem smarować to i tak im źle będzie, a podejście że mi się należy, a wszyscy tylko chcą nas wycyckać to taka zaszłość z czasów które dawno minęły i oby nigdy nie wróciły.

Trzymaj się dzielnie masz u mnie ogromny szacun i coś do tego jak tylko się spotkamy. Pozdrawiam Artur.

 

P.S.

Miało iść na PW ale może komuś da do myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowa moje nie są skierowane przeciwko Tobie Wirek, tylko ogólnie przeciw firmom które windują ceny,przegląd techniczny pojazdu ,jest tańszy a wymaga ,kanału urządzeń do pomiaru i ustawiania świateł ,szarpaków analizatora spalin i .... A przepraszam do szczelności instalacji gazowej w mieszkaniach jaki sprzęt jest używany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ptaku, jak na tacy masz podany pomysł na własny niezły interes - konkurencji nie ma , bo znikoma - tylko zdobyć uprawnienia, szkolenia

i możesz robić przeglądy za 50 zł - ciekaw jestem po jakim czasie zbankrutujesz?

Chyba znów Piotruś sporo postów będzie musiał umieścić w śmietniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirek, w tym momencie nasza dyskusja schodzi na złe tory ,te forum ma to do siebie że wolno wyrazić swoją opinie w danym temacie więc ja ją wyraziłem i kończę dalszą dyskusje bo to będzie bicie piany :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyjemy w kraju gdzie najniższa emerytura wynosi 600zł więc jak czytam o przeglądzie za 350zł to wybaczcie że się we mnie gotuje. Z intalacją gazową nie ma żartów dlatego przed każdym wyjazdem sprawdzam ją dokładnie, nie używam lodówki na gaz w czasie jazdy,zamykam zawór w butli kiedy nie używam gazu. Po prostu trzeba myśleć a taka naklejka może działać odwrotnie. Jestem ciekawy jak będzie wyglądał przegląd w warunkach polowych załadowanych ekwipunkiem przyczep bez możliwości sprawdzenia przewodów od dołu na kanale. Wygląda mi to na zrób to sam a pan diagnosta przyjedzie z pianką w aerozolu i będzie rozdawał naklejki po 150zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirek,

za bardzo bierzesz do siebie kometarze na temat wysokości opłat.

Przeciez do Ciebie nikt niema pretensi. Niepotrzebnie się tłumaczysz za kogoś. Ludzie się zastanawiają skąd ona się bierze

Najlepiej bybyło jakby wykonawca zabrał głos.

Fakt faktem cena nie jest mała choć muszę przyznać że cena promocyjna jest o wiele atrakcyjniejszą od tej zwyklej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zastanówmy się czy opłata u ginekologa za 10 minutową wizytę wysokości 100 zł to dużo ? Czekając w kolejce z żoną widziałem, że przyjmował 4-6 kobiet na godzinę. Nikt nie dostał paragonu :bzik:

 

Nie potrzebował kanału, miernika, pianki ... a i wizyt w związku z ciążą było dużo więcej. Proponuję to oprotestować :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nikt nie pisze Wirek za dużo zrób żeby było mniej.

chwała Ci za dogadanie zniżki

niepotrzebie się pieklisz i bronisz ich.

A niech bronią się sami wykonawcy takich badań wysuwając jakieś argumenty.

Piszę tu w liczbie mnogiej bo napewno nietylko Elcamp czyta to forum inni wykonawcy napewno też. Tylko nikomu się niechce albo nie ma wtym interesu aby podjąc dyskusję na temat wysokości opłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem z ciekawości znaleźć więcej informacji co to za badanie i dlaczego tyle kosztuje skoro badanie szczelności instalacji samochodu na gaz kosztuje około 70 zł i znalazłem taki artykuł http://www.autocentrum.pl/caravaning/swiadectwa-kontroli-dvfg .Tutaj autor podaje że w tamtym roku cena badania wynosiła 100zł netto ,można też więcej poczytać za co się płaci . No chyba że informacje podane na tej stronie są niewiarygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.